Напрямки навчання
Оцінка відвідувачів
(по 129 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте заклад і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Я навчалася у даному навчальному закладі, і вирішила написати тому що усі погані коментарі пишуть ображені студенти.
Цей коледж для тих хто після його закінчення хоче вийти розумним, з знаннями. Викладачі лояльно завжди ставились, але потрібно було завжди вчити. Я закінчила цей коледж і розумію що ніде більше так до студентів не ставляться. Усі, і викладачі, і адміністрація роблять усе щоб студент був розвинений.
Ще кілька слів хочу сказати за гуртожиток, всі роки навчання я прожила в ньому, ні якої дідовщини не було і немає. Є рада, яка перевіряє чистоту в кімнатах, але це тільки плюс, тому що гуртожиток з шикарними умовами за смішні гроші надається усім хто потребує, тому зберігати чистоту думаю є правильним.
Тому я рада, що колись обрала саме цей коледж.

,

Я випускник спеціальність ОК. Прочитав коменти і прозрів, бо такого страху не було і не вірю що став. Викладачі які нас навчали не могли так низько впасти. Я радий що закінчив саме цей коледж, працюю за спеціальністю, програмістом. Дуже вдячний Кривобока Г. І. - знання з її пар використовую найбільше, добра, справедлива і вимоглива. На її пари ходили як на свято. Любили дуже пари Хіжиної С. І. - позитивна і весела, але якщо проштрафився, то покаже "кузькіну мать". Шаргородська Н. Б. була як друг. Заліська С. С. завжди могла допомогти, правда вимоглива. Романов С. П. простий і без заморочок, знання дає чудові, поясню доступно і цікаво. Тичук Р. Б. доволі добре знає програмування, ми не завжди хотіли вчити. Да, методика в нього трохи інша ніж потрібно, але доволі нормально. Маранчак В. О. мибоялися, але на то вона і завідуюча. Якщо когось забув, то вибачайте. Про філологів і істориків писати не хочу, бо це для програміста не дуже знадобилося.
Без прізвища, вибачайте, такі правила.

,

В гуртожитку є дідовщина якщо ти перший курс тебе виганяють на поверх..Даже якщо ти все і скрізь прибрав до тебе найдуть за що придертись ..

,

Как же забавно выглядят эти попытки преподавателей обелить колледж( в основном тут положительные отзывы на колледж пишут либо преподаватели,либо же сама заместить по воспитательной части).Это уже какое-то проявление Стокгольмского синдрома.Что-бы не замечать проблем надо жить с розовыми очками.Студенты лодыри есть везде,их тут не меньше чем в других заведениях.Складывается такое ощущение,будто если их убрать(стоп,а мы не можем убрать,ибо мы каждого двоешника вытаскиваем дабы не терять количество студентов) то колледж станет сразу Эдемовым садом. Забавно конечно слышать о лодырях,когда студентами одних отделений тупо каждую дырку затыкают,а других не ходят на пары,приносят молоток в качестве взятки и у них все в шоколаде. Проблема далеко не в студентах. И если вы так открыто врете,то вы не более чем прямые соучастники преступления по разрушению колледжа.Критика для того и создана,что-бы решать проблемы,это проявление любви к заведению.
С уважением, выпускник лодырь(сарказм) ВК НУХТ=)

,

А про студентів ледарів теж не хочете написати? Вони тільки хочуть все готове, а самі палець об палець не вдарять.
Коледж як коледж. Середньостатистичний. Нічого особливо, але і нічого катастрофічного. Щоб коледж був кращим серед кращих, то потрібно щоб кожен приклав мінімум зусиль: студенти мають почати вчитися, а викладачі самі підтянуться. Ось побачите.
Хочеш змінити коледж, то поступай і тобі це вдасться.
Чим більше критики, тим більше заздрисників. Робіть правильні висновки!!!

,

ЧАСТЬ X
Финал
P.S.
Этот колледж хорошая школа жизни для юных людей(поступают сюда в районе 15 лет). Тут вы узнаете что такое несправедливость,некомпетентность,научитесь давать взятку( тут 50/50). Но с другой стороны,тут вы сможете понять ваша ли это профессия,встретите действительно годных преподов,которые даже в такой печали пытаются чему-то вас научить(как можете заметить я преподов практически не затрагивал,ибо они не более чем заложники этой системы,многие ломаются и просто надевают шоры либо просто уходят из заведения). Если избавиться от проблем,это будет шикарное заведение. Ибо о проблемах надо кричать,а не говорить-”Главное не расшатывайте лодку”. Этим отзывом я хочу передать пламенный привет руководству, преподавателям которые еще остались,что-бы не боялись что-то менять, и простым ребятам которые захотят сюда поступить.
С уважением , Выпускник ВК НУХТ.

,

ЧАСТЬ IX
5.) Наркотрафик
Пожалуй самая мерзкая проблема колледжа. В этом колледже вы спокойно можете узнать где купить шмаль,фен,насик,соль. Более того,с вами преспокойно поделятся этим делом. Руководство якобы пытается с этим бороться,но те кого поймали это всего лишь ручеек в большой реке наркотрафике колледжа. На каждой перемене можно видеть несколько человек которые чем-то закидываются.

,

ЧАСТЬ VIII
4.) СССР
Техническая устаравшесть это одно,ее поправить можно. Но как поправить устаревшее мышление,эт вопрос гораздо интереснее.Я ни в коем случае не говорю что советская система плохая,она была очень хорошая для своего времени,но она устарела для современного мира. Журналы которые пишутся вручную,чтобы узнать расписание надо бежать в учебную часть,полуживой сайт на котором в лучшем случае запостят поздравление с каким-то праздником( по факту не более чем визитка для колледжа,и то довольно плохая),лабораторные работы напечатанные в лучшем случае(если не вручную написанные). Ну вот зачем это все,зачем усложнять жизнь студентам и преподавателям,когда в нормальных заведениях это все уже автоматизировано и делается онлайн.

,

ЧАСТЬ VII
3.) Устаревшая материальная база
Колледж основан в 1930 году,смотря на некоторые аудитории и трубы,складывается ощущение что ремонта не делали с того времени. В аудиториях холодно(во многих приходится сидеть с электрическими обогревателями, обогревателями Карл). Нету нормальных мест для питания(хрючево в местном буфете будет только самый рискованный человек есть,из-за чего приходится либо ходить со своим,либо бегать в магазины в округе). Многие преподаватели берут взятки тупо бумагой,ибо на нее не выделяют денег(а бумажной работы тут очень много,такое ощущение что для нее надо вырубать несколько гектаров лесов в Закарпатье). Нету нормального стадиона для занятия физкультурой,по сути это полуразрушенное асфальтное покрытие в паре сотен метров от общежития. В медпункте тебя в лучшем случае накормят волшебным углем который спасает от всех болезней.

,

ЧАСТЬ VI
В итоге считайте,какое количество денег крутится в учебном заведении, но куда они уходят спросите вы. Конечно же на новую машину нашему уважаемому( у которого их и так 3 штуки) .Но в колледж он ездит с личным водителям на жигулях Для понимания всей печали,зарплата преподавателя-5500 грн(в то время как в школе примерно в 2 раза выше,а в внз еще выше). Но официальная же версия-”У нас очень дорогая котельня. Все деньги уходять на неё”(настолько дорогой котел что даже денег на отопление 3 корпуса не хватает). При том студентов заставляют еще выступать бесплатной рабочей силой(постоянные уборки территории,уборки аудиторий(при огромном коллективе уборщиков),трудовые отработки(где ты будешь красить окна и прочие прелести). О общежитии даже говорить не хочется,ибо мрак,просто мрак(примените все выше описанное к общежитию и будет понятно уровень веселья)

,

ЧАСТЬ V
2.) Коррупция
Данная проблема частично основана на первом пункте.Берут взятку все и не обсуждается. Если человек говорит что он не берет,то либо строит из себя праведного,либо(что вероятнее всего) мало решили дать. ДА это не обязательно, но очень многие преподы мягко говоря намекают-”дай нам шекелей,получишь оценку 5,нет-3”. Математика такая,при поступлении вы платите 1200 грн в фонд колледжа(что-то вроде благотворительного взноса,хотя на самом деле чисто дань), далее вы сдаете 900 грн на 4 курсе якобы на подарок колледжу( и если вы захотите что-то материальное принести,по типу новых парт и тд,то вам еще вынесут мозги,главное деньгами),если вы контрактник вы платите по максимум 12000-12800 грн в год(на секундочку эта цена выше чем в вузах этого города,причем прилично так). Дальше всякие мелкие сборы на отделение и тд(но эт мелочи) .

,

ЧАСТЬ IIII
Небольшая деталь об них-Каждое культурное мероприятие что проходит в колледже не обойдется без “Червона рута” и прочего народного наследия Украины(и совершенно плевать какого типа мероприятие),поскольку высшее руководство это добро обожает.
Что-же насчет остального руководства,оно такого бугурта не вызывает.Конечно из-за их должности они довольно строгие люди,но там хотя-бы есть понимание,за что ты можешь быть наказан,а за что вознагражден. С этими же двумя людьми это невозможно понять.

,

ЧАСТЬ III
Следующая персона в нашем списке- заместитель директора по воспитательной работе. Главная заноза студентов, любая встреча с ней чистый рандом(или получишь порцию насилия над мозгами,или же все будет спокойно). Не поздоровался,ибо не заметил-получи порцию нотаций. Отошел с чаем на 2 метра от буфета-порция нотаций. Надел наушники на перемене чтобы слышать звук телефона-правильно порция нотаций(В лучшем случае). Автор всеми ненавистного классного часа. И ей глубоко фиолетово-работаешь ты, записался к врачу, занимаешься спортом ты должен отсидеть эти 45 минут,иначе получишь очередную порцию веселья(ладно еще 1-2 курс,но сидеть 3-4 эт кощунство). В этом классном часе вся она,какое-то мероприятие конечно же добровольно-принудительное(анука выделите 10 человек на флешмоб,иначе будем насиловать мозг).

,

ЧАСТЬ II
1.)Руководство
“Рыба гниет с головы”- пожалуй лучшее описание руководства данного заведения. Большинство верхушки составляют мамонты которые застряли в советском союзе. Директор по совместительству главная проблема учебного заведения. Человек с синдромом начальника мелкого звена,всех подчиненных считает за биомусор. Не дай бог попробовать с ним поспорить,с потрохами сожрет(истерический характер дает о себе знать). Все должно быть только как он сказал,ибо он тут царь,а вы холопы которые прислуживаете ему. Любая инициатива которая ему не понравится,автоматом диким образом критикуется(даже если объективно это будет лучше для колледжа). Дикий любитель волейбола ( поэтому если команда колледжа по волейболу проигрывает матчи,их автоматом вызывают на ковер и насилуют мозг с пристрастием). .

,

Отзыв будет разбит на несколько частей,ввиду его большого объема
ЧАСТЬ I
Предисловие
ВК НУХТ,сколько в этой аббревиатуре эмоций.В основном конечно отрицательных,но все в порядке очереди. Эт будет подробный отзыв на это учебное заведение. Я не ставлю целью втоптать в грязь его,я хочу чтобы поступающие знали внутреннюю кухню заведения,а для руководство эт будет пинок что-бы хоть что-то изменить. Поскольку проучившись в других учебных заведениях и проработав в профильной сфере, видеть то что творится в колледже,попросту больно.Ибо у заведения есть много положительных сторон,но проблемы дико топят этот корабль и если ничего не сделать-корабль попросту утонет
Основная часть
Если очень упростить ВК НУХТ-это филиал ГУЛАГА.
Начнем же с народного названия колледжа-”Бурситет имени Керницкого”. Дальше о конкретных проблемах

,

Я студент даного коледжу.
Покищо все чудово !
Ласкаво просимо!
Знайдете справжніх друзів !
Станите якщо захочите справжніми спеціалістами!!!!!!!!!!!

,

4) Контроль на великій перерві, щоб чай не носили!! То зробіть відповідні умови або в кожній аудиторії або внизу де можна нормально поїсти,а не там де ходять студенти і штовхаються і ймовірність того, що я розлию чай на когось більша, ніж я донесу його до кабінету.
5) На рахунок корупції: деякі прямо кажуть здавайте певну сумму і не питають хто згоден хто ні, деякі ні за яких умов не беруть, деякі не беруть перші роки, зато останні нагребуть всю сумму яку потрібно, деякі беруть не коштами, а папками, вазонами ще якимись предметами

,

Навчаючись в даному закладі не раз чула, що відгуки на цьому сайті читаються,але чому ніхто до них не прислуховується?
1) Атмосфера в коледжі ніби ще за часів СССР. Актовий зал, Ви ж запрошуєте сюди майбутніх вступників , проводити безліч свят, випусків. Чому не можна оформити його красиво?Щоб на фото було гарно, не соромно.
2) Дівчачий туалет на 3 поверсі 1 корпусі то взагалі жах, можна хоча б зробити окремі кабінки?не те, що вже РЕМОНТ.. в 1 та 3 корпусі є хоча б дверки, а для чого вони там, якщо більша частина дівчат знаходиться в 2 корпусі постійно??. Державники вступаючи здають від 1000 грн на "потреби коледжу", невже не можна виділити з цієї суми якусь частину і нарешті зробити ремонт?
3) Є деякі "вчителі" які вважають, що вони повинні вчити як правильно жити,а не як оформити звіт чи практичну порахувати і т.д.

,

Не рекомендую данний коледж, для навчання, тому що дуже багато корупції, навчаючись на 2 курсі, можна багато чого взгати, як хорошо так і поганого, я на контракті, при поступані в данний коледж, в документі писалось що контрактники не будуть здавати ЗНО, а що якщо студент 2 курсу не здає ЗНО, що його виганяють тоді, і просто ці гроші які були витрачені на оплату навчання, просто ідуть в нікуди.

,

Що стосується дисципліни відвідування пар. Адміністрація коледжу занадто жорстко відноситься до запізнень на пари. Так на пари не треба запізнюватись, і треба ходити. Але еоли ти щапізнюєшся на одну хвилину тебе ловить та сама Пані Л. І читає моралі тобі пів години, то вибачте будь-ласка вчитись аж близько не хочнться нікому. Хоча ця ж сама адміністрація то запізнюється то не ходить на пари. То ще щось.
Вчителі займаються активним булінгом учнів, попустити учня, зачіпити його достоєнство. Принизити їм на раз два, вся адміністрація ставить себе вище учнів на сходинок з 300, хоча самі дуже захищають свої права.
Отож любі гості робіть свої висновки. Коледж жахливий, і вчитись я вам тут не рекомендую, просто не марнуйте нерви своєї дитини. Подайте документи а інший коледж, бо це жах. Це реально бурса. Тому що крадуть усе, і усім на це байдуже, адміністрація завжди говорить рощбирайтесь самі, а як діло доходтть до поліції, то різко уже починають цим займатись.

,

Всім добрий привіт. Я навчаюсь в цтому коледжі на першому курсі автомеханічного відділення, я не боюсь приховувати своє ім'я.
Моє враження про цей коледж занадто низьке. Коледж жахливий, наркотрафік, вище немає уже куди, корупція, це просто жах, антисанітарія. І все в цьому роді
Вчителі беруть гроші та навіть натякають на те щоб давали гроші за оцінку, і в більшості випадків, щей прямо так і кажуть. Якщо говорити за вчительку, то це окрема розмова, коледж знаходиться в занепаді, тому вона своїм "строгим відношенням" просто намагається показати учням що цей коледж хоч трішки "елітний" хоча це не так, вона дуже підносить цей коледж як еліта України, хоча насправді це аж зовсім не так, Все керівництво дуже гониться за успішністю учнів, і це просто настільеи фанатично шо аж дивно, їм байдуже вмираєш ти, в тебе хтось хворий,

,

Бурса як бурса, що тут сказати

,

Ехх коледж, є одна велика проблема це -
1)Наркотрафік


1.Наркотрафік жахливий - в 2017р.,зловили кучку дітей і результат діти знову почали курити ,нюхати .
питання - Чому ви їх не вигнали усіх або на облік чому не поставили ?

2.Це - найбільша проблема яку зустрінеш на кожній перерві у другому корпусі коло гардеробної кучкується к-ка людей і закидаються...
Прошу ЗВЕРНІТЬ НА ЦЕ УВАГУ!!!

такі групи як Механіки(2,3 курс),РА,ОК, придивіться за цим усім.

,

Якщо ти вчишся з тебе гроші точно не здеруть, ну а хто прийшов отримати просто папірець про навчання, то звісно платіть. ВНЗ дуже гарний, викладачі хороші, так є недоліки, але це скрізі так.

,

Учусь сегодня тут и немного прозреваю от всего. Хотя есть и чем гордиться. Преподователи не так уш и плохи, в школе учителя похуже.

,

У цілому, якщо оцінювати навчальний заклад як соціальний інститут, то цей заклад дійсно має місце бути. За це, власне, перша зірочка. У цьому колледжі ти, можливо, вперше зустрінешся з жахливим наркотрафіком, з традиційною корупцією, з людьми, які не на своїх місцях (студенти розчаровуються у виборі професій, викладачі не розуміють, шо вони з таким підходом як вони викладають - не потрібні). Звісно, не всі такі, але таких переважна більшість.
Не зважаючи на це в цьому закладі мені вдалось познайомитись з дивовижними людьми, які здатні надихнути, і які знають для чого вони є. На ОК таких троє, відразу скажу що усі три - жінки. Думаю, свідомі студенти, які намаються розібратись у професії та співпрацювати з викладачем - швидко відкриють для себе цих людей.
У цілому, тут процвітає Радянський Союз, інших слів не підібрати. Гарно подумайте перед тим як поступати.

,

Чудовий коледж. Тут дуже хороші викладачі, не всі звичайно, але більшість завжди підуть тобі на зустріч і допоможуть. На рахунок корупції хочу сказати так, потрібно вчитися і тоді з вас ніхто гроші не візьме, а якщо не хочете вчитися то хоч на пари ходіть.

,

Ті, хто хочуть отримати знання - отримають їх. Ті, хто звик не вчитися - нічого корисного, як і з будь-якого іншого закладу не отримають. Не все гладенько, але загалом дуже пристойний коледж та викладачі. Зі школою - не порівняти. Адекватне оцінювання, допомога та вимоги.
Більшість питань можна вирішити без матеріальний вкладень, хоча є і виключення. Раджу поступати сюди на АМ лише після 11 класу..

,

Нормальний коледж, чудові викладачі. Знання отримати можна. На рахунок корупції, то таке є на всіх відділеннях, але платять в основному ті хто взагалі не мають ніякого бажання вчитись, а оцінку вище трійки хочуть. Грошей спеціально ніхто ні в кого не вимагає, навпаки якщо ти хоч шось трішки робиш, вчиш то викладачі йдуть на зустріч і ставлять хороші оцінки.

,

Коледж ВкНухт це місце для брехунів і неадекватних людей якщо їх можна так назвати .З боку викладачів це просто ужас .Усі викладачі наголошують на внутрішній розпорядок коледжу .Але не всі викладачі дотримуються його , і інколи сама адміністрація коледжу порушує закони України і моральні норми людства .Пояснюю чому.Немає свободи слова і немає субєктивності.На виховних заходах проповідують про християнство незважаючи на те що хтось може бути іншої віри і йому це є не приємно .Тобто це є нав'язування віри і політичних поглядів і поглядів на світ в цілому .Немає де справити потреби гігієни .Туалети не до кінця обладнані .Що стосується самого навчального процесу то обладнання застарілі лабораторій немає і лабораторні роботи робляться по картинках .–То це таким повинен бути коледж 1 рівня акредитації ?
–Я так не думаю .
Тому вибирайте навчальний заклад не по картинках .Щоб не шкодувати потім ціле життя!

,

Нормальний коледж, знання дають добре, завдяки коледжу вступив до академії на державне місце, знання з коледжу дуже допомагають у навчанні в академії. На рахунок корупції, то можна і не давати якщо ти хоть по мінімуму стараєшся і не прогулюєш, тоді викладачі самі йдуть на зустріч.

,

А мені як мамі подобається, син готується до олімпіади з програмування, займається робототехнікою, завжди є кого спитати, що незрозуміло, він не вештається з друзями бо або в коледжі, або дома займається. Може на інших спеціальностях не так не знаю. Але хто вчить той знає і вміє.

,

Це не коледж а Бурса, попрошу не плутати. Найдорожче ПТУ у Вiнницi iменi Керницького. Нiчого толкового тут не навчать тiльки грошi на вiтер.
На сайтi ВК НУХТ все брехня нiяких лабораторiй тут нема!!!!

,

А Ви не давайте, то і брати не будуть. Вчіться і вам непотрібно буде давати, не буде потреби.
А та, за яку ви пишете, нормальна цілком, тільки треба її поняти і ніколи за нею не помічав що бере.
Коледж норм, тільки вчаться тут не всі в адекваті.

,

Гроші беруть всі .
Навіть та, яка сама каже що тут немає корупції. Бере в основному гроші за поселення в гуртожиток, за оцінки по дисциплінах, адже на більшість парах сама часто відсутня тільки очікує моменту зібрати кошти із студентів, коли сама працює у адміністрації коледжу. А її улюблена справа це ходити і ганяти студентів будь яких курсів на збори в актову залу коли 3-4 курси уже не малі діти. А гуртожиток) - уся майже рада їй доносить про події які відбуваються . І виховатилі з якими вона досить часто спілкується і які з нею в досить близьких відносинах. Рада коледжу це лише формальність, адже кінцеве рішенння лише одна людина ставить. А музика під яку проводяться концерти , таке враження що крім пісень про червону руту і смереку іших не існує. Але якщо не виконати її наказ, одразу будуть проблеми.

,

Спочатку мед у вуха. Коледж дійсно класний, з історією. Вступав сюди по неволі. Так вийшло. На спеціальність яка не подобалась. Думав буду пасти задніх. Але... На даний час я відмінник. Навчатись не важко, якщо ти щось робиш. Найбільше мене одна річ у принципах нашого коледжу. Головне- це статистика. Усі гоняться за відсотками. Якщо відсоток якісної успішності у твоїй групі низький-все ви найгірша група у всесвіті. Але ж усі не можуть знати все на відмінно. І ось тоді починається найцікавіше. Потрібні відсотки-не проблема. Влаштуємо. Про методи не буду розказувати. У кожного вони свої. Але коли приходить час писати відомість більшість трійок, які були на протязі ПК десь зникають. І всі стають хорошистами. Хоча там немає за, що трійку ставити.

,

Я тут навчаюсь на першому курсі і тільки прикінці року я зрозуміла що краще сюди не поступати.Я на контракті платю 10500грн ше + общага))Якщо ти не відмінник то ти платиш ше + по сто грн за предмет по якому в тебе завал і моєеш за ці гроші получити максімум 6 балів))Якщо ти підеш на відділення Горбачової С.К. то це капець я морально вже не витримую цього натиску і якихось безглуздих обвинувачень.Якщо в тебе батьки мільйонери і крепкі нерви то тоді поступай сюди

,

Спеціальність отримати можна, але навіщо скільки культури, літератури і політичних читань після 15.00. Хочеться їсти, спати,... Може про цікаве в науці і техніці хоч раз розкажуть. Або як реально знайти роботу без стажу і досвіду роботи. Ні, тільки казки на виховних.

,

Навчаюся на 2 курсі. Все подобається. Колишні одноклассники жаліють що не поступали сюди.
ПС:не бурса. Знання грунтовні. Головне хотіти вчитися.

,

Коледж хороший, рекомендую.

,

Шановний майбутній студент! Ваші мрії зразу зникнуть як тільки ви познайомитесь з заступником з виховної роботи.Це самий великий негатив в цьому технікумі. А день відкритих дверей вони проводити вміють, та розказувати байки,це тут дуже добре навчані.

,

Сьогодні був День відкритих дверей, дуже сподобалося. Гарний коледж, гарне відношення, гарно все розказали. Мрію тут навчатися на програміста або іншого спеціалістів іт. Спілкувалися з нами студенти показували класи і розказувати про професії.

,

Від чистого серця , хочу висловити подяку Бублику Максиму за надане запрошення в цей коледж , за щирі поради і ласкову турботу протягом першого курсу .

,

Вдячний Вітюку Владиславу за запрошення в цей навчальний заклад, за надану можливість пережити всі щасливі моменти. Фарту масті, 100 котят, слава Україні!

,

Вибори директора в коледжі хахаха! та цеж вибори путіна в росії! призначили слухняних виборців від студентів, наказали як голосувати, викладачів нажахали, ті ходять як мертві мовчать і терплять невже нікого іншого ніж наш пенсіонер-директор не знайшлося певне забашляв тому нухту, а тепер з нас буде бабло дерте ніби на котел

,

Просто жахливий жіночий туалет, в коледжі дуже холодно але при цьому змушують знімати верхній одяг.

,

Статус колледжа - Государственный!!!
Но есть минус каждый год нужно сдавать на потребности учреждения.
Если не хочешь сдавать купи и принеси...

Прошли ту тему вернёмся к одному вопросу - Державные "студенты" которые слетели со стипухи и не стремятся получать её ,почему их вы не снимете с Держ мест тех у кого есть 3-ки или только 1 тройка ,почему вместо их не перевести других даже не на стипендию просто чтобы за них платила Держава тем людям которые учатся.

А выходит так что я поступил на Держ заказ (сам или во всех (75%-х случаях заплатил)) ,я слетел со стипухи ,и остаюсь на Держ заказе.
Сейчас налетят комментаторы типу :да что ты нуб и всё такое ,парни учитесь и не завидуйте другим если тупые !

,

Вот пришод черёд сдавать ЗНО ,вы проучились в ВкНухт 1-2года ,если коньрактник то заплатили около 18к +/- .о ,правило тыка токо поможет если дундук.

лад что это я за ЗНО ЕС и т.д.

Вот друг говорил гдето на этой неделе была конференция с мадам" Л." ,о том что если вы купили себе чтото покушать в буфете то вы должны там и сьесть ,а если нет и попадетесь тогда получите морал унижение.

Тот год запамятался её запретами на :Наушники ,Еду тоже ,Чай/кофе ,Не поздоровался ;зачем всё это вы делаете как на свой взгляд это хорошо ностуденты этого не воспринимают ,и получается так что к вам ходит всё меньше и меньше студентов,

кстати большое спасибо Любчак за такие плюшки как :1)Билеты в театр по минимальных ценах(25-35);2)Приглашают людей которые доносят нам полезную информацию. ;3)если отмените выховные каждую неделю то тогда вобще супер будет и как по мне то люди потянутся сюда и хотяб по немногу с каждого пункта будете делать

,

о От и наступит сейчас ЗНО и что вы думаее вы его подкупите?
Это очень большой сруб студентов по колледжам, пту ,
Скажите пох !- коледжу нет выгоды в этом ,так как говлрит статистика нет у единого года чтоб студент здал ЗНО ,и что вы после этого ? А ничего не повезет тем кому 18-20 лет сразу армия.

Парни вся эта суета привела к тому что мы захотели в ЕС ,и что с этого мы имеем? Как проходит время и уже говорят что нас нужно лишить безвиза так как мы принимае дурацкие законы которые не успела принять прежняя власть .
Законы о образование берут аналоги ЕС! Да это хорошо но есть маленькая проблема Мы жили за времена ссср там как было.
садик ,школа ,екзамен ,прошоло в универ хорошо ,не прошол плохо ,но даже если и не прошол мы жили хорошо ,за взятки увольняли А у нас как взял живи мне потом даш.

ЗНО этл екзамен хотите сказать там можно натыкать.А вот когдато были екзамены да они сложнее, но если ты учился в школе то сдаш ,сдесь огран по симв в след статьи.

,

Більш-менш, якщо прийти з бажанням щось вивчити - навчать. Багато до кого є претензії через непрофесіоналізм, але більше нормальних прєподів. Щодо внесків, да, на початку є один і все, не так як в школі то на вікна то на двері то на ще якусь пургу, я думаю за 4 роки заплатити один раз 1500 це нормально. Умови - в коледжі нормальний ремонт, але з отопленням неладно, дійсно холодно, наскільки я знаю це питання вже на стадії вирішення. Загалом нормальний звичайний заклад.

,

зверніть увагу на виконання дипломних і курсових проектів.

,

В коледжі зовсім не цікавляться бажанням студентів. Виховним година така, яку сказала Любчак. І тільки в аудиторії, щоб краще контролювати.

,

Гуртожиток- це одне що тут добре з навч.закладу.
Ціна приємна ,світло тільки вибиває інколи .Майнити можна за світло п&&& ви не отримаєте .
Все це класно але є друга сторона медалі
Адміністрація це одна Ж&&& - коменданша просто на рівному місці навіть якщо у вас і буде чистота але ви не догодите зразу то будете отримувати постійно наганяя,Вахтьори - це вже дркга тема (як коли)
Не догодили ,спалили що ви курили,пили - будуть мати вигоду як (Г.так і О(але О. не прив@зується як Г.))але якщо діло доходить до Н. то тоді ніхто не бере) таким прикладом був пац який бухий прийшов йогтмали виганяти але сталося диво і його лишили а на питання чого його лишили "живеш значить живи" от так то

Хто вступить змініть систему ,ми не встигли!!!

,

Коледж норм, але все так, як було в радянські часи (каже моя мама). Тормозить на років 30 в організації навчання, але знання дають, якщо є бажання

,

Коледж норм,я люблю його ,тримався на стіпусі,не вірте нікому з вчителів що коледж норм,ті що платять то таких люблять,я щоб лишитись теж платив і всі платили щоб лишитись!

Поступайте сюда і дітей я своїх потім направлю сюда!!!

,

Чому фізик-програміст працює на посаді викладача за мізерні кошти, якщо його підготовка, як написано в попередньому коментарі:" програміст в минулому році зайняв 1,3 місце в області з спортивного програмування і 2 місце у міжнародній олімпіаді"?

,

Скільки можна болота викидати на ОК, хто на пари ходить і робить все що його вчать то такого не напише, знаючи фізика-програміста то він до такої низості ніколи не опуститься, а як ви кажете вивчаємо «діч» то це ООП на мові С++ і С# і ще на якихось точно не знаю, будуть в 2 семестрі, і це зовсім не 2+2, що в інших коледжах навіть не дають, знаю бо однокласники вчаться там. А на сайті викладача (адреса є у всіх студентів нашої групи точно, крім деяких недоумків) повністю вся інформація про предмет. А щодо його підготовки як програміста то ж в минулому році 1,3 місце в області з спортивного програмування і 2 місце у міжнародній олімпіаді, про це ж є інформація на сайті коледжу, і він розказував як вчився в Харкові на інженера-програміста. Нормальний коледж я рекомендую, бо дійсно вчать того хто хоче вчити, а кого прижали то пише пургу.

,

Дорогий "Алеумний", з Вашого контексту не важко зрозуміти, що ці коментарі написав той самий "фізик-програміст", тому що цей сайт створений не для робітників коледжу, а для студентів, які хочуть порекомендувати цей коледж, щоб діти знали, що в ньому можливо отримати гарні знання або навпаки. Тому Ви цими коментарами підтверджуєте, що у коледжі у дітей немає власної думки, так як кожне зайве слово, якщо викладач не в настрої, може вивести його з колії і як нижче було описано "опиниться у заступника директора". Самі вчителя і псують думку про коледж. Те, що навчаєте Ви знають діти вже у 7 класах, а ми це вчимо усі курси. На лабораторних писати коди, щоб програма вирішила скільки буде 2+2 і тд. - це дебілізм! Я вдячний багатьом вчителям, але не Вам! Програміст - це той, хто вдосконалює свої уміння, а не викладає те, що вже знають навіть діти". В ВК НУХТ - краще не йдіть на ОК. Тут вас не навчать з програмування нічого.

,

Думав не напишуть!!!
Тоді продовжу...
Щодо класів, то так воно і є. Бо ти чи твоя мамка завтра ж напишуть, що дитина навчається в конюшні, не має нормальних умов і ще багато чого іншого.
А в цьому навчальному закладі і комп'ютерні класи і спортзали. Єдине з чим не пощастило, то це з таким ідіотами, які пишуть всяку, а при цьому самі нічого з себе не представляють.

Знаю що деякі навчальні заклади пропонують приходити на пари зі своїми ноутбуками.

Якби кожен дописувач виконав на всі 100% ті лабораторні роботи і вивчив лекції, то він не посмів би сказати, що його не навчили.
Що до зайвих знань, то це може сказати тільки обмежена людина, бо знань зайвих не буває!!!
Шкода тільки в тому, що успішні і вдячні студенти на такі сайти не заходять. А от всяке там, то не має чим зайнятися.
Розумне не подивує, а от дурне може і прислухається, бо на одні волні.

,

**не поступайте**

,

Нормальний коледж, викладачі майже ідеальні, а от деякі пані у верхах не на своєму місці. Не можна керувати дітьми без любові до них.

,

Хочеш навчитися програмуваню, то пахай. А якщо не згоден, то промонітор ціни курсів програмування, а тоді вже пиши. За таку вартість і таке викладання. Як на мене, то тільки відчайдухи можуть взятися викладати ІТ. Це тобі не теорема Піфагора, яка не зміниться ніколи, а в програмувані нюансів і нюансів. Все не осягнеш.
Вважаєш себе крутим, бо анонімно написав, а сам то чого досяг? Набрав гімна і бризкаєш ним, тільки і це вмієш робити. Людина, яка знає ціну знанням, такою хренотенью займатися не буде.
Щодо коледжу, то коледж як коледж. Такий як всі державні навчальні заклади. Щодо хабарів, то впевнений, що беруть не собі, а для того щоб для тебе облаштували клас.

,

Для "astral" я навчаюсь в ВНТУ і те що я взяв у коледжі багато що пригодилось, навіть курсовий який я робив мені попався подібний в університеті. Напевно "достав" тебе "фізик-програміст", хоч на нього не похоже. Наскільки я знаю він має диплом програміста. А я йому дуже вдячний, лиш проце я зрозумів, навчаючись тут. Хоч є перекоси в навчанні на ОК.

,

"Фізик-программіст" - це дуже смішно але і дуже обідно ,коли ти прийшов за знаннями а тобі втирають різну діч,а тим паче лекції на моніторі де ви таке бачили (так в університетах там так лекція проходить але ж одночасно на практиці) .
по-друге _ пишем програми на дошці да грошей немає на щось ,але телик купляти є ж за щось .

програми то пишем але ж якби вони працювали ,як не на 2-й чи 5-й стрічці коду буде помилка ,і головне запевняє "я писав в мене дома працювало"

я вже відовчився знаю як це але ...

не мучайте інших студентів міняйте

,

Поїхали далі...
Форма в якій не можна ходити на пари:1)Спортивний одяг;2)Шорти(літом) ,а тепер ми що живемо в Радянські часи???

Якщо не поздоровались з викладачем вищих кругів то вас тоді знайдуть дадуть причухана(я не лякаю бо воно так і є).таке правило придумала наша "пані" яку всі дуже люблять,але вигнати неможуть бо там все схвачено.

З Отопленням також є проблеми (3 корпуси .з них обігрівається дуже 2-й (але не всі поверхи) як сказав другий корпус другий поверх бо там живе наша адміністрація ,на остальних вміру добре окрім 4-го ,)3-й корпус найжахливіше отоплюється.

Є в заклада 2 спортзала ! - чому не зробити хоть в одному фут.майданчик??? (ті хто з адміністрації ,психологи коледжу читають ці пости зверніть хочаб на це увагу!!!)

Гроші болюча тема її завжди всі піднімають але тут особливо.

першокурсники вам замітка хто на держзамовлення пройде
1)прийшовши в двері навч.закл. вам потрібно буде внести гроші в "якийсь "фонд - 1500грн (сума кожен раз міняється)...

,

Вчитись можна але є такі вчителі, які самі незнають той предмет який викладають. Це не коледж це те саме ПТУ тільки грошей збирають побільше на всяку хрінь, директору забашляють бабки і він відправляє студентів після пар в міську раду щоб проголосувати за проекти які до нас не стосуються, а якщо не проголосувати буде таке говорити чуть не до того що вас виженуть з коледжа. А курсові і дипломні це жах це проста викачка грошей.

,

Колледж впринципі не поганий, але люди там не дуже. У колледжі не припустимо мати свою думку! Якщо хтось висловлює свою думку то зразу опиняється у кабінеті Любчак і отримує багато не задовільних слів у свій адрес і взагалі недоречних.Є багато хороших викладачів,але є і просто сквери які не можуть прожити без корупції. Навіть якщо навчаєшся добре тебе всеодно будуть занижувати оцінки та відправляти на перездачі. Також нажаль колледж немає свого програміста яких зміг би на свому досвіді розповісти основи програмування . Нажаль програмування у колледжі викладає фізик,який не може розповісти дітям правильно те що їм потрібно.Де таке припустимо щоб студенти знали основи предмету краще за викладача?Навіть коли у тебе з^являються проблеми з написом програми і ти запитаєш це у«програміста-фізика»до нього зразу хтось телефонує і він втикає з аудиторії.

,

По суті цей коледж це план Б для тих хто не поступив в ВТК. Вчителі нормальні в основному, навчають добре, а проблема з хабарями є всюди, ви б бачили педагогічний університет, там хабар бере взагалі кожен вчитель.

,

Коледж часто нав'язує нам непотрібні знання які ніяк не стосуються спеціальності

,

Скільки грязі! Якщо все так погано, то чого вчишся? Від таких блогерів мене тошнить!!!
Тупий то плати! Такі як ти ходять тільки і просять оцінки. А вчити? Слабо? Через таких паскуд і думка про коледж складається, а мені обідно!
Я задоволена майже всім! (інколи неприємно коли роблять зауваження, але й хвалять). Да і я запізнювалась, пояснила причину і все добре. Не пишіть брехні. Для чого?

,

Коледж-коледж! (в "bad")

Якщо ви прийшли за знаннями то вам дадуть багато не потрібного мусору,Але будуть постійно наголошувати вчіть самі (краще робіть так і не валяйте *** (а колись сяду)).

Вчителі на оцінки не скупі,але якщо ви баран (або ще хуже) =>"має те гроші краще купіть зразу бумажку і не йдіть сюди ",а якщо знаєте хоть щось то вам тут допоможуть ,підскажуть що вчити **якщо на ОК**,

Так не виключаю є багато вчителів які за хотять з вас здерти гроші або на 1-му чи на 2-му курсі готуйте готівку від 200-300 грн за **Розрахункову роботу** - від цього тяжко відмовитись а здають самі одиниці,бо якщо і зробите то вам закреслять все ,.

Історія,Право,Філософія - 3 предмета по яких ви також буде не***ово башляти гроші за оцінки. (головне бути любимчиком і не будете ,я не попав влюбимчики)

За пропуски ***ть також,в Фоє стоять кожен ранок і перевіряють якогось хера хто запізнився щоб вилаятись на когось ,це як отримувати кайф від приниження студента.

далі в наступ пості.

,

Випустився рік назад. Зараз тут навчається брат, також не в захваті від даного закладу. Учора прийшов з пар знервований та пізно (ПРИМУСИЛИ їхати після останньої пари на якесь-там голосування). Знань і навичок, які мені дали в цьому коледжі, в реальному житті критично не вистачає, більшість інформації - просто не потрібне сміття. Вчителів, яким дійсно є за що сказати спасибі - ОДИНИЦІ. Вони завжди і пояснять, і допоможуть. Тільки з поваги до них оцінюю заклад в 3 бали. Іншим хочу побажати грошей побільше, можливо тоді, в кінці кінців, почнуть нормально викладати предмет, а не вимахуватись і чекати, коли їм принесуть товстий конверт та списки з бездарями, які нічого не робили весь рік і хочуть оцінку, і з тими, хто вчив, але набридло рвати жили, знаючи, що без конверту діла не буде. Я в своєму житті ще ніде не зустрічав стільки жадібних до грошей, високомірних, лицемірних і хамовитих людей, як в цьому закладі, яким головне не дати знання, а здерти з студента гроші, отримати вигоду.

,

Колледж неплохой, но есть куча нюансов которые нужно устранять. Концерты в актовой зале это прекрасно, но "загонять" туда студентов которые не имеют желания присутствовать там после пар - бред.
А еще ВИХОВНА ГОДИНА. Зачем она нужна - кого воспитывать 3,4 курсы которые работают, та они кого пожелаешь воспитают.
Преподаватели классные но почему то только "ТОП 10" всегда те же, а другие словно мусор так для массовочки какой им резон работать здесь.
Самодеятельность - превыше всего, не важно какая пара тебя могут забрать и даже не спросят. Это пол беды но ругать Руководителей групп за то что мало студентов в группе задействовано В СМЫСЛЕ, а они то здесь причем - студенты пришли учиться а не ерундой заниматься.
Нужно как то менять немножко концепцию колледжа ибо вскоре останутся только "ТОП 10" преподавателей на 5 учеников.

,

Скоро дійде до того що буде шкільна форма,а так навчальний заклад непомаганий

,

Навчаюсь не перший рік,вчителі хороші,ставляться як до дорослих людей,дають знання і завжди допомагають і йдуть на зустріч.Не подобається лише те,що кожен день по 4 пари,взагалі немає смітників на поверхах і жахливий дівчачий туалет в 2 корпусі.
Як на мене головним у цьому коледжі є художня самодіяльність,навіть коли ми готуємось до важливих пар відривають танцювати чи співати.

,

Хочу висловити ВЕЛИКУ подяку цьому навчальному закладу. В ньому навчались двоє моїх синів і я про це не шкодую. Заради цікавості, передивилась прізвища вступників на бюджет у ВНТУ 2017 (ок)- велика кількість випускників саме цього коледжу, а це про щось говорить:-) Процвітання Вам!

,

Коледж дуже хороший, вчителі чудові, надають відповідні знання,в цьому навчальному закладі можна дійсно самореалізуватися. Також є багато гуртків, в гуртожитку дуже контролюють, це добре, бо вихователям, не все одно на студентів, меблі оновлюється з кожним роком. Раджу сюди поступати

,

Мені тут нравиться все. Учусь на випускному курсі і на стипендію завжди витягую без особливого напряга бо знання на парах дають. Благочинні внески з стипендії - це бред що ніяким боком не стосується цього коледжу. Впевнений.

,

Корупція Корупція Корупція !!!!
Викладач відбирає у студентів Гарановану Державою стипендію
мотивуючи тим, що навчальний заклад плате Вам стипендію, а ви повинні ії віддати на розвиток коледжу в якості багочинних внесків з кожного по 1 тис. грн. Відколи це студенти стали меценатами??? І коли вже кінчиться це здирництво.

,

Ще трохи і я вольна птиця, і про це мріяв з 1 курсу. Але чим блишче до випуску, тим менше хочеться звідси йти. Мені нравиться тут, бо навідь в школі так за нами не дивилися. Класна завжди переживає, як за своїх дітей. Правда лишній раз може мамі позвонити, а та надавати причуханки, але це дає свої результати. Пропускати заняття не можна, бо потім треба відробляти, а це не легко. Краще посидіти на парі і послухати. Я не відмінник, але можу мати червоний диплом. Викладачі стараються нас навчити, завжди підказують і допомагають, а деякі говорять з нами на рівні, як з колегами.

,

Чудовий навчальний заклад.Хочеш вчитись-вчися.Хабарі дають тільки ледарі які хочуть пукнути і не надутись.Ніхто ні з кого гроші не тягне. Я всім задоволений.Не подобається Наш коледж-забирайте документи і газуйте в бурсу
в

,

Нічого собі так, вчитись можна. Якщо хочеш, а якщо ні то які б вони не були не допоможе

,

Коледжу респект. Преподаватели отличные специалисты и хорошие люди. В столовой можно вкусно и недорого поесть. Мне здесь все нравиться, как и всем, кого знаю.

,

Взагалі мені знайомі порекомендували цей навчальний заклад. За цілий рік я жодного разу не пожалкував, що обрав саме наш коледж. І я зрозумів одну просту істину, хто хоче навчатися, той буде отримувати знання, а не вигадуватиме причини... Взагалі я навчаюсь в класній групі на солідному відділенні))

,

мама пішла на батьківські збори і залишила 1200 грн "добровільних" внесків та ще 500 на всяку фігню. тепер буду зимувати без куртки. ну дуууже "гарний" коледж

,

До викладачів ставляться жахливо! змушують ходити по школам і буквально силою затаскувати учнів в цей "коледж", хоча перспектив тут ніяких. Вчителі і самі це розуміють, тому рідко хто своїх дітей сюди віддає, а якщо віддає, то просто таких, що без блата нікуди більше не поступлять. Студенти тут не зовсім в доброму становищі, бо грошей на це "навчання" потрібно чимало

,

Заклад чудовий вчусь в групі ов. Особливо хочу відмітити Горбачову С.К та Рожко О.П і Рожко З.П ми любимо їх!!!! А кому не подобається забирайте документи, вас ніхно не заставляє вчитись тут!!

,

Заклад чудовий, але вчителі дуже багато на себе беруть! 1 курс - викачка грошей, чому діти мають здавати гроші вчителям на день народження і на інші свята!??? Ну добре день вчителя, але в групі не мало дітей які мають платити не менше 80 грн з людини. Всього вчителів на 1 курсі викладає на сьогоді 12, тобто за моїми розрахунками приблизно кожній вчительці група має заплатити не менше 180 грн!!! Якщо надалі буде таке тривати, я заберу документи з цього " чудового закладу " !!!

,

Нормально всьо, деколи перегинають правилами і заборонами але вчитись можна.

,

Закончил в этом году данное заведение. Что хочется сказать - за исключением нескольких прекрасных преподавателей, полнейший колхоз. Непонятные правила внутреннего распорядка, АБСОЛЮТНО неадекватная система оценки знаний (я учился на 4-5 :) ). Взятничество.
В данное заведение можно поступать только если тебя ни в какое другое не приняли.
По рассказам администрации - чуть ли не лучший колледж в стране. На деле довольно ущербное заведение даже если сравнивать с ПТУ.
Не все, но очень многие преподаватели банально не знают своих дисциплин, читая лекцию с распечаток. Но самомнение при этом - выше некуда.
Отдельного внимания заслуживает столовая - полная антисанитария, это я утверждаю как студент, который проходил там практику.
В обязательном порядке, при окончании заведения нужно подписать повестку в военкомате - что гарантированно отправит тебя в армию.
Вообщем, даже по меркам ПТУ, коим и является данная шарашкина контора - слабовато.

,

Хто хоче вчитись -той шукає спосіб, а хто не хоче - шукає причини та пускає соплі. Цього року закінчую АМ.Всі курсачі, розрахункові, лаби робив та здавав сам..Жоден препод не вимагав взяток, навпаки всіляко заохочували до роботи та допомагали.Преподи на відділенні порядні і завжди йдуть на зустріч тим, хто хоче вчитись.Не бачить авто в коледжі лише той, хто не хоче бачити.В кабінетах - 2 цілих авто, в майстернях - 3, агрегати та механізми для розбирання.Є різні гуртки та спортивні секції, постійно проводяться виставки, концерти, конкурси, виховні заходи у вестибюлі гуртожитку та бібліотеки, ярмарки, екскурсії.В гуртожитку - дисципліна (чужих не пускають, є охорона).Проблеми з кранами та електрикою вирішуються на наступний день після запису в журналі у вахтерші.Меблі та холодильники постійно оновлюються, щоб служили довше - не треба ломати!Коледж - супер!!!

,

Цей заклад нічим невідрізняєтся від ПТУ знань по спеціальності дають на 60%. Хабарі на кожному кроці (всі беруть взятки без винятку!!!) на 1-2 курсі занижують оцінки, а на 3-4 вже відкрито всі дають взятки. Окрема проблема- це курсові роботи з 3х груп (в кожній приблизно 20-25чоловік) зробили курсові роботи я та 6-7 чоловік!!!!!!!! курсова робота коштує приблизно 400-600 грн. Дипломна робота коштує 3500-4500 грн. Заступник директора по виховній роботі- це "пані" перед якою повинні всі стелитись!!! на днях навіт заборонила ходити в навушниках в коледжі, томущо з її величністю непривітались!!! одним словом-змія. Гуртожитки-це жах!!! з парадної сторони поставили пластикові вікна а з другої де вітер та холод постійно віє-непотрібно (показуха) в гуртожитку ставлятся як до бидла та тварини ти тут ніхто та звати тебе ніяк! дідовщина +. Ліжка в гуртожитках в жахливому стані!, меблі також розвалюются, санвузл("белий" як ми його називаєм навіть неприкручений до підлоги! на ньому можна гойдатись)

,

Мені подобається і навчальний заклад і викладачі і адміністрація.
Правда, що вимоги дуже високі, але без вимог і правил студенство стає стадом і невідомо хто ним скерує.
Як сказав Конфуцій: Благородна людина висуває вимоги до себе, низька людина висуває вимоги до людей.
Тому в залежності, хто з викладачів як і до кого ставить вимоги, таким і є: благородним або низьким. Але студент теж тут приймає участь і хто він учасник чи постраждалий, благородна людина чи низька - невідомо.
Коледж судять не за вимогами, а за результатами.

,

Хороший навчальний заклад)
Навчаюсь на Е, випускник. Досить добре викладають предмети. Проблеми з хабарництвом є тільки у тих, хто небажає вчитись і кого тут залишили батьки. Добре піклуються про студентів. Надається гуртожиток(сам прожив у ньому 3 роки, в хорошому стані, сан. вузел у кожній секції, але сильна дисципліна, інколи здавалось що сиджу в тюрмі). На території коледжу є їдальня з демократичними цінами(15-20 грн і будеш ситий на цілий день

,

Ті, хто хають навчальний заклад мабуть і в своїй школі навчались дуже пагано і тепер обгажують її, їм завжди недогодиш - навчатись потрібно добре , - і ніхто до вас не буде мати ніяких претензій.

,

Найдебільніший навчальний заклад, про які тільки чув. Режим і вимоги як в тюрьмі, і не тільки до студентів, а й до преподів. Вони бояться більше ніж студенти тирана в оточені гримучих змій. Це так називають дирека з заучками. А серед викладачів є доволі нормальні і адекватні люди, правда є і унікали. Можуть і дибілом назвати і полупридурком. Робіть правильний вибір, хоч і здається що важко.

,

Як на мене то це просто жах, я вчився на Е, то здавалося, що там спеціальний підбір викладачів які тільки й роблять що пресують. Брату пощастили вчитися на ОК, то там всі нормальні і людяні. І не згадують як було в СССР, а працюють і живуть сьогоднішнім днем.
Вибір всеодно за кожним із вас.

,

Чесно я не знаю як на інших відділеннях но саме на автомеханічному просто жахливо. Хабарництво, викладачі майже всі жахливі, професіоналів мало. Лабораторні роботи наприклад, знаєте як в нашому коледжі виконуються, дається лр ми її просто переписуємо і здаємо, хоча я знаю що має бути так дається лр ми йдемо групою в лабораторію дивимось на автомобіль або окремий вузол який вказаний в лр і записуємо, запамятовуємо, роздупляємось і потім захизщаємо. Коли починається період лабораторних робіт ми просто сидимо і цілими днями їх переписуємо, ну ще є другий варіант просто дати на лапу.За три роки я майже нічого нового не навчився хоча навчаюсь добре, особисто яб цей колледж не рекомендува.

,

Навчався на ок, мені сподобалося. Нам постійно говорили, що програмістом не навчать бути, але навчать як ним стати. А ще викладачі комісії інформатики постійно казали, що програміст ніколи не перестане вчитися. Так воно і сталося. Працюю по спеціальності, постійно вчуся, щоб бути на плаву, бо роботодавці чекають результатів, а не оцінок в дипломі. Щодо хабарів, то в мене в групі були такі, що і рубля нікому не дали, а були і такі, які тільки і чекали, щоб купити ось у кабінет. Звичайно викладачі непогоджуються, бо дорожать роботою, але було всяке.
Велике дякую викладачам, що працюють на ок.

,

Скажу так, заклад супер, багато хто говорить про хабарі, но це не зовсім та, якщо ти нормально вчишся то з тебе ніхто копійки невізьме, ну якщо забити на учобу а оцінок хотіти то це вже ваш вибір, і тут завжди можна домовитись з викладчами без грошей! Коледж Супер!

,

Пристойний навчальний заклад. Навіть дуже. Навчався на АП. Закінчив в 2010р. Вчився я доволі непогано. Дехто говорить про хабарі, то таке є, але для тих хто забив на навчання і не жалкує грощей батьків. Хочеш вчитись - учись. Ніхто з тебе і копійки не візьме. Після 4 років поступив в Київ (НУХТ) на державне і теж без єдиного хабаря на 3 курс. (Конкурс невеликий, тому не варто боятись). В інституті навчання здавалося казкою. Єдина проблема то акедемрізниця (10 предметів забагато, але економиш рік навчання). Стипендію мав завжди. здебільшого підвищену. Якби не академка мав би червоний диплом.
Загалом технікум дає дуже хорошу базу знань конкретних речей, яких в вишах опускають. Тому зараз на роботі дуже задоволений, що пройшов начання в ВПТ.

,

Відрізняється від інших вишів суворими вимогами і контролем, а більшості це не подобається. Взяток не беруть, а хто не хоче вчитися, то сам шукає вихід і він не завжди чесний і законний.

,

Обожнюю цей коледж побільше таких лояльних і добрих викладачів!

,

У кожного різний погляд на навчання тут.Власне мені сподобалось навчатися.Тут дуже добре вчитися,ніхто ніяких взяток не бере,а поступаючи у коледж Ви повинні в першу чергу вирішити для себе чи ви йдете туди навчатися та отримувати знання,або шукати розваг.Від цього і залежить ваше ставлення до ВК НУХТ.Головне навчатись,і не буде ніяких труднощів.Поступайте в коледж,тут гарне відношення до студентів,Особисто я цього року випустився. У мене залишилися гарні враження за час навчання. Дякую усім викладачам,а особливо Кротовій Лесі Петрівні,Горбачовій С.К,Цуліній О.В.

,

Если бы не взятки, все учились бы нормально! А так... одни штаны трут и страдают фигней с деньгами, другие без взяток места себе не находят и голова не пустая. Где справедливость? Это тоже самое что купить себе диплом, права... только с правами можно на тот свет еще невинных взять с собой. Сам учился. Не спорю, уровень знаний большой... если войти в течение то проплывешь без проблем. Но если забить как большинство делают то и "дундуком" выйдешь. Опыт тоже имею... чуть не вылетел на 3-тем курсе, посчитал что уже взрослый. Оценка: 3 много но и 2 мало.

,

класний заклад

,

наверное проверки по взяткам не дали результата коль студенты с аттестатом ниже семи балов лучше сдают экзамены лучше чем те у кого больше 7.5 и выше работала в колледже и немного знаю систему тем более не надо будет стипендию платить двойная выгода и себе денег нагребли и государство с экономит а время лишь подтвердит мои слова

,

Чудовий заклад, дають відмінні знання. Хто хоче, той їх отримає. Хто не знає куди далі подітися після навчання, то це їх клопіт. Не усі стають юристами при цьому біжать вчитися на юрфак. До вибору навчання і майбутньої професії треба підходити з розумом, а не для того, щоб потім сказати, що закінчив коледж. Дякую усім, хто там працює.

,

Технарь плохой не поступайте! Перспективы дальше нету!

,

Хто навчається, а не відбуває номер - проблем нема!! А кого батьки привели і забули забрати це ІНШЕ!! Дякую викладачам АМ за все, що ви робите для НАС!

,

навчаюсь тут вже 3-ій рік. Вчитись зовсім неважко (на контрактному) головне не пропускати пари і хоча б трохи викон. дом. роботу.

,

прикольно

,

денег тянут столько,год обучения обходиться в два раза дороже платы.

,

ОСобено харашо на АМ учится за 4 года даже к машине не подошол и еще интересно што преподаватели все понимают што некуму ненада их специалисты поетому сильно негрузят и взяток многа неберут но намек остается лутше поступить в пт на авто слесаря толку больше будет!! механики некому ненада и встроится некуда!

,

Ребята поступайте сюда, здесь учатся не за деньги а за знания .

,

тут дуже класно

,

нічого особливого....

,

супер

,

Я закончила в 2008-м году ТЖ. При нас небыло ничего катастрофически- ужасного) Все на очень достойном уровне. Огромное спасибо Цулиной Ольге Николаевне за то, что держала всегда в боевом духе!!! Левашовой Юлии Владимировне- за подход к студентам. Очень уважаю этих учителей, огромное спасибо Вам!!

,

Супер можна вчитися,вчитилі нормальні.

,

я в этом колледже отучилась два года и мне очень понравилось......очень хорошие преподаватели, если хочешь учиться то тебя только подержат :)

,

Все задовбало!!!!Не йдіть на економіста!!!

,

а я с предыдущим коментареем совсем не согласна, если у тя есть хоть малейшее жиланее учится, там тя все поддержат и будут рады что ты у нах есть. Учится очень легко, только бы охота была.

,

все схвачено,за все заплачено,учится могут только те ,у кого большой кошельок

,

Супер!!!

,

Мона йти

,

Высокий уровень профессиональной подготовки специалистов

,

так собі, а куди далі - не знаю...

,

класс

Партнери сайту
Академія мистецтва краси
Академія мистецтва краси
Всі партнери | Стати партнером

Усі ВНЗ в Вінниці, а також коледжі та технікуми в Вінниці, курси в Вінниці, репетитори в Вінниці, робота в Вінниці

Зворотній зв'язок