Державний навчальний заклад "Центр професійно-технічної освіти №1 м.Вінниці"


  • Вінниця · вул. Сергія Зулінського, 27
  • (0432) 50-98-64
    (0432) 50-98-69
    (0432) 65-53-63
  • денна
  • Статус національний. I рівень акредитації.

Спеціальності


Залишити відгук

Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Заклад, де можна здобути унікальну і затребувану на ринку праці професію БЕЗКОШТОВНО

,

Навчальний заклад чудовий, позитивне можна говорити без зупинки. Навчалась донька, а через два роки і пішов навчатись син і сумнівів не було. чудовий колектив і взагалі всі умови.

,

Первое училищ просто супер! Сам его закончил и друзьям советую. Здесь вы получите нормальные знания и практику, а относительно работы и зарплаты- то я просто в шоке! Даже не думал, что сразу после училища предложат 17 штук!!!

,

Заклад унікальний тим, що єдиний в області здійснює підготовку фахівців металообробного напрямку. Багато нового та сучасного з' явилось у навчальному корпусі, майстернях та в гуртожитку.

,

Чудовий навчальний заклад, який надає освітні послуги. Викладачі компетентні, справжні педагоги, які Використовують інноваційні методи роботи

,

Все змінилось в позитивну сторону, перспективні професії, гуртожиток, харчування, стипендія, а головне працевлаштування.

,

Училище супер. Зараз навчаюсь задоволений всім.

,

Просто нема слів який там ужас фуу

,

Нормальное училище и классный коллектив, отличная база, масса всяких станков, все работает, два друга учатся, один на токаря, другой на ювелира, в этом году заканчивают, работу уже предложили на нескольких заводах , зарплата от 10 штук и выше, а я со своим дипломом менеджера пока не знаю, где буду работать((( сколько денег заплатил, а работы нет. А у них и стипендия и общага нахаляву, + 3 раза кормят, короче, классно!

,

Просто нема слів який там ужас

,

кто хочет, тот учится, а если сброд, то им везде плохо, двое детей отучились и оба работают

,

Це просто жах. Викладачі та умови просто жахливі. Якщо ви хочете на перше вересня поступити,а на 2 вересня щоб вас відчислили?Ласкаво просимо до цього училища.

,

Це найкраще училище з найдобрішими викладачами.Я його закінчила у 2004році тут навчають бути справжньою людиною. до нас ставилися як до своїх дітей дуже усім дякую

,

Очень хорошее учебное заведение!!! Прекрасные преподователи и мастера!

,

Училище нормальне,але у кожному закладі є свої -,але і не мало +.Щоб забирали стипендію місцеві такого не бачив і не чув,хоч і зараз там навчаюсь.Вчителі дуже добрі,розумні.Якісні майстерні,ніхто нікого не б*є. Тож рекомендую там навчатись...

,

Все кто считает себя нормальным, хочет знаний а не проблем - не поступайте сюда...

,

Стипендию забирают местные, бьют в общежитии, ужас

,

це просто Жах

,

З закладом син не помилився. Чудовий педагогічний колектив, хто хоче, той отримає знання і навички. Не шкодую, що дитина навчається саме тут, хоча до вступу думка щодо училища була інша. Вибір де навчатися у нас також був - Вінницьку школу дитина закінчила добре, але це був його вибір. Дякую усім, хто там працює.

,

точно ужас

,

толком не учат,а вот трудитса там как раз то учат. Ездить на поля,одним словом затыкать все дыры учашчисьямы!

,

Чтото такое токо конкретно ничего толком нету

,

супер


Залишити відгук

Усі коледжі в Вінниці, а також ЗВО (вузи) в Вінниці, курси в Вінниці, репетитори в Вінниці, робота в Вінниці