Спеціальності
Оцінка відвідувачів
(по 18 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте заклад і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Навчалась в коледжі на заочному відділені. Повністю задоволена навчальним закладом і викладачами. Особлива подяка Керівнику заочного відділення.

,

Мені подобається. Рекомендую!

,

Хороший коледж.

,

Максимально ужасное учебное заведение, преподаватели относятся как будто ты им по-жизни что-то должен, корупция ужасная, пары проходят в общежитии, где зимой холодно и бегают тараканы, когда забираешь документы, чтобы уйти после второго курса в другое учебное заведение на базе полного среднего образование, то начинают колотить кашу, создаваю кучу проблем. Think about it ;)

,

поступала дитина в коледж жах корупція бояться хабарі брати але всі місця бюджетні продані були дітям без потрібного рівня знаннь,тимпаче не об'єктивно оцінювали про що свідчить вуз не заслуговує на повагу і рейтинг за яким вони женуться те що в них кожна аудиторія оснащена всім це нічогісенько не означае я б не рекомендувала подібний заклад не коректні не виховані не стримані викладачі не можуть дати атмосферу уюту тим самим бажання йти кожного дня туди

,

Наш ВТЕК дійсно найкращий!
викладачі чудові!
у кожного звісно різне оцінювання,але якщо мати бажання,то все знати будеш!
в їдальні не дорого,але дуже смачно.
На буфеті наша Олічка найкараща!
умови в гуртожитку нормальні)
зміне взуття то таке,воно повино бути,щоб було чисто)
Рекомендую цей навчальний заклад!!!

,

Поступила після 9 класу на спеціальність "товарознавство та комерційна діяльність" і на разу не пожаліла. Дуже подобалось там вчитись. Я б з задоволенням провчилась там ще раз. Дуже хороші викладачі, які завжди раді допомогти, якщо є якісь проблеми. Навчатись легко. Ті дисципліни, які я вивчала, знаю ще досі, хоча закінчила коледж 2 роки назад. Дуже смачно і дешево в столовій. Організація заходів на вищому рівні. Ніхто не залишиться осторонь, в заходах всі приймають участь. Дуже рада, що закінчила саме цей коледж. Дуже сподобалось те, що урочиста частина випуску проходила в театрі ім. Садовського і коли тобі вручають диплом, таке відчуття, ніби тобі вручають оскар чи Нобелівську премію

,

Заклад з низькою оцінкою знань. Викладачі закладу з низьким рівнем знань.Особливо викладач інформатики який не вміє пояснити матеріал, а називає студентів тупими . Такий викладач сам тупий. Викладач бух. обліку путається в задачах і не вірно пояснює їх студентам.Директору коледжу потрібно звернути увагу на кваліфікацію своїх викладачів ,інакше в коледжі скоро не буде кому вчитись. Будуть з коледжу випускатись одні бездарі

,

Коледж найкращий)))) рекомендую усім вступати у нього!!!

,

колледж плохой сплошной вынос мозга не советую жалею что поступил
особино убило когда заставили ходить з сменной обувю и учитиля режут по жосткому

,

Дійсно коледж чудовий, мабуть один з найкращих! Чудові, приємні та креативні викладачі,завжди було цікаво слухати на парах, (навіть коли зовсім цього не хотілося).....смачні страви та низькі ціни в їдальні), сучасні аудиторії, матеріально-технічне обладнання на вищому рівні, емоції переповнюють так як в коледжі були мої найкращі роки навчання, за що і вдячна кожному викладачеві окремо! Навчалась в коледжі з 2011-2014р.

,

Наш торговий самий кльовий!!!!

,

учусь в данном Колледже (именно с большой буквы) перед поступлением думал дорого будет.. дорогое материальное обеспечение и прочие, но поверьте, лучшего колледжа еще не видел. жалею лишь об одном- мог бы на красный вытянуть, если бы приложил больше усилий и не был ленив. Смысла пиарить вуз нет, никого не заставляю в нем учиться, но могу заверить, что как минемум лет 10 (думаю много не измениться за эти годы) лучшего колледжа не будет. 3й курс и ни одной взятки, стипендии регулярно платят, иногда задержки из за верхов власти киева есть, но все причинно обосновуют и всеровно выплачивают. Гуртожиток, 5+ вай-фай, тепло, весело и это за 160 грн в месяц то, в столвке. перекусить соком оладушками с джемом-3грн картошка, суп, корейка, хлеб салат- в раене 5грн.
особо отмечу Наумчука и Тычук просто лучшие.Хотелось бы проучится в нем же на какуюто еще профессию, но увы.

,

Найкращий коледж!Навчалась з 2009-2011.Завжди дуже цікаво проходили пари.Викладачі просто найкращі!! В роботі пригодились знання саме з коледжу. Зараз навчаюсь в КНТЕУ,не менше задоволення.

,

Отличный техникум!!! Учили прекрасно,в жизни и на работе все пригодилось!!!! Выпуск 1996 года!

,

Клакний заклад. Дали тверді знання. Навчалася на технолога харчування. Працюю по спеціальності. Викладачі буи вимогливі. Гарні спогали залишились, знайшла багато друзів.

,

Кращий коледж

,

просто классний коледж!!!!

Партнери сайту
Вінницький фаховий коледж економіки та підприємництва Західноукраїнського національного університету
Вінницький фаховий коледж економіки та підприємництва Західноукраїнського національного університету
Всі партнери | Стати партнером

Усі ВНЗ в Вінниці, а також коледжі та технікуми в Вінниці, курси в Вінниці, репетитори в Вінниці, робота в Вінниці

Зворотній зв'язок