Напрямки навчання
Оцінка відвідувачів
(по 26 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте заклад і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Деректор цього навчального закладу і його підлеглі беруть хабарі.

,

вспоминаю студенческие годы как самое лучшее и веселое время! 34-С 1985 год выпуска. Классный преподаваталь-Чеборака А.В.Мы у него были первыми! Директор-Бедратый.Царствие ему небесное! У нас в этом году юбилей-35 лет.Мы встречаемся и будем отмечать с Александром Васильевичем! Училищу и педагогическому составу желаю добра и процветания!

,

Найгірше ,що було в моєму житті. Не раджу. Краще ,якщо вчитися, то в Києві.

,

Коли я вчився то була Ларіса Гнатівна - вихователь. Вона була найкращим вихователем на Україні! А Чеборака О.В. викладач 2005 року! Дякую всім викладачам медичного коледжу! Подальшого Вам успіху!

,

Дякую Білоцерківському медичному коледжі! Я за Вас дуже рад, що ви піднімаєтесь вище і стаєте кращими! Викладачі у Вас супер, а гуртожиток ще кращий! Всім рекомендую навчатись у Вас! Здоров'я та злагоди Вам бажаю!

,

Я закінчив медучилище в 1997 році. Воно тоді знаходилось в центрі міста.Коли я вперше сюди прийшов, я відразу відчув,що стану студентом цього прекрасного і рідного серцю навчального закладу.Дякую усім,хто мене навчав.

,

мед училище ніколи не забудем спасибі всьому вчительському колективу що ви у нас скільки вложили особливо вчителю чебурака ми вас ніколли не забуваемо ваші лекцііі хоть пройшло більше 15 років часто вас згадуемо , випуск 2000р фельдшеров

,

Один з кращих медичних закладів

,

найкращий коледж

,

Закінчила у 2014 році! Навчальний заклад прекрасний,викладачі чудові!Дякую усім за ваші настанови і знання!

,

закінчила, тоді ще училище, майже 12 років тому, дійсно - то були найкращі часи, та й ми були юні.

,

Дякую всім

,

окончил в далеком 1963 году.Это были чудесные годы...

,

я окончила училище в 1979 году. С уважением и благодарностью вспоминаю всех преподавателей, нашу Костюк Галину Трофимовну.К сожалению, больше никогда не была в училище. Интересно, бывают ли встречи выпускников? Желаю всем преподавателям и учащимся всего самого лучшего!!!

,

дякую, всем преподавателям за их терпения, мученеия, не досипания, не доедания, Короче одним, словом, СПАСИБО ВСЕМ!!!!!!!!

,

дякую всем преподавателям за их терпения

,

выпустился в 1996 !первый год думал не выдержу потом переломал себя и закончил!самые яркие года в моей жизни связаны с нашим мед училищем!

,

Спасибо всем преподавателям за их терпение.Три года студенческих год - самое лучшее...

,

я попала так что училась и в старом и новом училище!но самое что мне запомнилось это моя зав акушерским отделением Машковская А,И оооооооооо были вырванные годы!!!!!

,

Лажа

,

Прекрасний коледж,у ньому я здобула освiту,знайшла друзiв з якими i зараз дружимо сiм'ями.Чудовi викладачi!ДЯКУЮ!

,

Лучшего учебного заведения в бц-нет.студенческие годы были самые лучшие,преподаватели вообше супер.

,

Прекрасний навчальнийзаклад з прекрасною командою викладачів-професіоналів. Особлива подяка Кондрацькому М.А., Краснеру П.М., Чебораці О.В.

,

Могу сказать одно - ОГРОМНОЕ СПАСИБО!!!!!!! Вы открыли дорогу....

,

Я одна из тех, кто учился и в старом и в новом училище. Могу сказать что годы обучения запомнились на всю жизнь, ведь там царит атмосфера семьи. Я очень благодарна всем преподавателям за полученые знания, там работают люди знаючие свое дело.

,

Я не знаю нового училища. но старое. дало многим людям образование. с которым шли по жизни. Хорошие преподаватели.

Усі ВНЗ в Білій Церкві, а також коледжі та технікуми в Білій Церкві, курси в Білій Церкві, репетитори в Білій Церкві, робота в Білій Церкві

Зворотній зв'язок