Спеціальності
Оцінка відвідувачів
(по 20 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте заклад і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Хороший заклад, гроші беруть тільки з дурнів які нічого не знають і не відвідують пари. Викладачі хороші і добрі. Бажаю успіхів всім.

,

Це чудовий навчальний заклад(зараз це коледж, який готує молодших бакалаврів), брехня те що без грошей викладач не покладе гарну оцінку. Так деякі викладачі беруть гроші з неуків, які навіть на пари не ходили і нічого не знають, але є і такі які принципово не беруть взяток за залік. Вступити в цей заклад можна за свої знання, складаючи вступні іспити. Також тут безкоштовно готують студентів до ЗНО. Надають безкоштовну юридичну допомогу. Викладачі тут дуже кваліфіковані. Всім раджу вступати до ЗМТ.

,

Закінчила з червоним дипломом - гроші беруть тільки від тих хто прогуляв більшу частину навчання і ніфіга не може відповісти на заліку/іспиті, тому не треба тут "ля-ля" я б з такими затятиними прогульниками те саме робила, нічого відсижуватися по кафешкам, а потім ще й оцінку вимагати! І ні я не ботан, який вчиться цілими днями, бувало і пари прогулювала і мирно сопіла на них, і в навушниках відсижувалася поки викладач щось пояснював XD. Загалом - це гарний початок вищої освіти, так-би мовити - підготовка до університету.

,

Ісе ліпший вуз у якому я вчився

,

я закінчив 1 курс но заполатив 3000грн

,

провчилася 4 роки, заклад чудовий рекомендую поступати, хабарі беруть від тих хто не ходить на пари

,

Я закінчував технікум у1991 році і жодної копієчки не давав викладачам.

,

Беруть гроші в дибілів, які на пари не ходили і самі гроші сували так, що не треба тут маячити таку фігню. Я сама там провчилася 4 роки без хабарів і на держ основі... Просто потрібно вчитися

,

Дорогі друзі давайте залишемо ці неправдиіві наклепи на викладачів, та на технікум вцілому.Як ви кажете, що в технікумі нічого неучать, і беруть хабарі, а я скажу так, я снудент технікуму і дуже багато навчився за 2 роки, а неучать тих які неходять на пари та самі небажають вчитися. Несумніваюся, що відгуки які написані, вони написані від імені студентів які були прогульщиками і так ділі.Незаперечую в технікумі є декілька викладачі, що недуже учать і беруть хабарі, але такі викладачі є також в великих університетах країни, тим паче в технікумі дуже гарна степендія і великі альтирнативи після закінчення технікуму, адже технікум співпрацює з багатьма університетами України. Я можу сказати так, той невчиться який нехоче вчитися, а в технікумі навчитися можна і стати хорошим спеціалістом.Я дуже задоволений технікумом, і нешкодую, що я пішов туди вчитися.

,

випускник 1991-1995 р.А що слабо без хабарів поступити . за 4 роки навчання не заплатив жодної копійки, а тушонку сам їв з однокурсниками під вино з виноградівського району після пар.Степендія всі всі 4 роки повишена. після закінчення поступив до ВУЗ закінчив з відзнакою.

,

беруть беруть гроші за все ще й які там самі пяниці бомжі нічого не вчать дітей а спираються на знання здобуті в школі схаменіться вчителі якщо вас можна так назвати

,

Технікум глухонімий, шкода що не закрили в 90-х, а тепер ще чую і хабарі просять

,

гроши беруть ще й яки ,,тепер аби поступити 10000 грн,,

,

Хававчак фізик бере не менше 300 гривень за залік

,

Вчився 4 роки, не заплатив ні копійки! Класний заклад, викладачі, є що згадати!!!!Поступайте не пожалкуєте!

,

Гроші вимагають за залік від 100 до 300грн .

,

Дякую за третій семестер

,

беруть-берурь гроші, тушонку, сало, і т.д.

,

Хабарів неберуть, пробчилася тут 4 роки і незаплатила жодної копійки!

,

Вступити можна тільки за хабар до 8 тисяч гривень

Партнери сайту
Фінансово-правовий коледж
Фінансово-правовий коледж
Всі партнери | Стати партнером

Усі ВНЗ в смт Дубовому, а також коледжі та технікуми в смт Дубовому, курси в смт Дубовому, репетитори в смт Дубовому, робота в смт Дубовому

Зворотній зв'язок