Закарпатський машинобудівний коледж

Закарпатский машиностроительный колледж
  • денна
  • Статус державний. I рівень акредитації.

Спеціальності


Відгуки

20
Залишити відгук
Залишити відгук
Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Хороший заклад, гроші беруть тільки з дурнів які нічого не знають і не відвідують пари. Викладачі хороші і добрі. Бажаю успіхів всім.

,

Це чудовий навчальний заклад(зараз це коледж, який готує молодших бакалаврів), брехня те що без грошей викладач не покладе гарну оцінку. Так деякі викладачі беруть гроші з неуків, які навіть на пари не ходили і нічого не знають, але є і такі які принципово не беруть взяток за залік. Вступити в цей заклад можна за свої знання, складаючи вступні іспити. Також тут безкоштовно готують студентів до ЗНО. Надають безкоштовну юридичну допомогу. Викладачі тут дуже кваліфіковані. Всім раджу вступати до ЗМТ.

,

Закінчила з червоним дипломом - гроші беруть тільки від тих хто прогуляв більшу частину навчання і ніфіга не може відповісти на заліку/іспиті, тому не треба тут "ля-ля" я б з такими затятиними прогульниками те саме робила, нічого відсижуватися по кафешкам, а потім ще й оцінку вимагати! І ні я не ботан, який вчиться цілими днями, бувало і пари прогулювала і мирно сопіла на них, і в навушниках відсижувалася поки викладач щось пояснював XD. Загалом - це гарний початок вищої освіти, так-би мовити - підготовка до університету.

,

Ісе ліпший вуз у якому я вчився

,

я закінчив 1 курс но заполатив 3000грн


Залишити відгук

Дивіться також усі коледжі в смт Дубовому.