Напрямки навчання
Оцінка відвідувачів
(по 23 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте заклад і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Тут чудові вчителі❤Я зараз закінчила 1 курс, і вже плачу за вчителями, хочу приїхати до них

,

Привіт усім!
От що я хочу Вам сказати...Я закінчила ЦПТО № 1( так на той час це був уже ЦПТО) в 2004 році.Нас троїх дівчат направили вчитися до Києва-підвищення кваліфікації. Я закінчила стаціонарну форму навчання в КНУТД і уже всигла закінчити заочно інший навчальний заклад.І от що я скажу - найкращі знання я отримала в моєму 16 училищі а це ЦПТО . Робіть висновки. Хочу передати привіт Крижанівській Л.Б.

,

Жахливе училище,тільки гроші здирають,гроші не здаш ,то " не видамо диплом". Кожного місяця всі діти з училища на якогось охоронця здають по 15 грн, це ніби для 2-ї зміни, коли ми будем йти з навчання вечером, щоб він нас провів до зупинки. Від вересня до грудня того охоронця не бачила в очі, щоб він на місці був( хіба що тільки вранці ,а під вечір він зникає). Ніхто нічого не вчить,можна чогось навчитись тільки на практиці в салоні або на курсах.Краще зразу на курси йдіть і не марнуйте свій час в цьому училищі.Та тут багато чого можна написати, але толку, таке буде продовжуватись завжди.

,

Дівчатка та хлопці чому деякі з Вас так жаліються на цей заклад,вас же сюди за руку ніхто ж не тягнув,якщо не подобається так ідіть в інший заклад,але повірте за такі кошти ви нікуди не поступете як тут.Так дійсно тут не рай,але і не пекло..Ви знаєте я вчилася у фізкультурному коледжі, а потім у 2009 прийшла сюди,і повірте це дуже велика різниця тому що тут вчителі бавляться з вами і тягнуть щоб Ви довчилися,а там зразу виганяють.А гуртожиток не потрібно винити тому що вони за Вас відповідальність несуть,а не подобається то топайте на квартиру,а вчитеів скільки держава забезпечує стільки вони і працюють.В мене цього року 5 Років як я закінчила цей заклад,і серце розривається від тих спогадів про безтурботне студентське житяЖивіть,радійте..і будьте оптимістами!Удачі Вам(Оля Федорів).

,

Це училище просто кошмар!!!! незнаю як нормальні учні можуть писати що це училище суперове... Вчителі хочуть хабарів замість того щоб дітей чогось навчити.... Я вчуся вже 3 рік і неможу дочекатись коли його закінчу...Вчителі вчити не хочуть...... практичних навиків учням майже не показують.... Тільки Практика в перукарні може дати учням багато знань!!!!! Після цього училища треба ще йти на курси або в академію перукарського мистецтва....(((((

,

училище хороше....тільки дуже довго триває навчальний день... а степендію як дали так зразу і забрали....а так ніби жити можна...

,

Я уже на другому курсі і мені подобається... Викладачі прикольні ( не усі звичайно але більшіть)=) а Тетяни Іванівни опше офігенні=)*****

,

це училище моєї мрії,надіюсь шо з мене буде файний майстер! чекай мене бурса цього року.

,

Училище більш-менш, а от гуртожиток справжня зона. Таке враження ніби не учусь, а строк відбуваю. Який нормальний гуртожиток закривають о 6 вечора? Чому в ньому не дозволяють ставити замки у дверях до кімнати? А дзвінок на відбій - взагалі є знущанням. Жах, а не гуртожиток. А от майстри у ЦПТО гарні.

,

Обожнюю цей заклад. Нажаль провчилась там тільки 2 роки, але спогадів, і вміння здобула на все життя. За усіма скучаю!!!!

,

мені ще рік навчатися, заклад хороший, хотілося б більше чогось навчитись , ніж те що вони пропонують.

,

Сьогодні захистилася. Уже скучаю. Училище супер. Люблю його. І залишуся ще на рік!!!

,

я бачила роботи випускників і просто студентів. Досить пристойно

,

Мені подобається цей навчальний заклад, вчитись там прикольно, і майстри там супер!!!

,

це моя домівка, тут я навчилась всьому, що зараз умію)
люблю цей заклад, дуже сильно))))))))

,

Суперське училище

,

я навчаюсь в ЦПТО№1 лишень перший рік, і мені дуже подобається!

,

Гарне училище,доброзичливі,чуйні вчитилі.
Я навчалась три роки тому,і якби йшла вчитись ще раз то тільки в це училище.
в мене дуже багато гарного запам"яталось,за роки навчання.

,

мені подобається добре що в нас є таке училище

,

вчитись можна.

,

гірше зони!!!!нормальні люди тікають з тієї бурси!гуртожиток -гнітюче кубло дегенератів.бурсою керують хворі.......гіркий осадок залишиться до кінця життя,від того, яке нікчемне життя влаштовує бідним студентам ця бурса,яка безсовісно вимагає у бідняків благодійні внески.Ганьба!!!!

,

супер !!!!

,

саме - саме лутше училище

Партнери сайту
Барський коледж транспорту та будівництва Національного транспортного університету (БКТБ НТУ)
Барський коледж транспорту та будівництва Національного транспортного університету (БКТБ НТУ)
Всі партнери | Стати партнером

Усі ВНЗ в Івано-Франківську, а також коледжі та технікуми в Івано-Франківську, курси в Івано-Франківську, репетитори в Івано-Франківську, робота в Івано-Франківську

Зворотній зв'язок