Спеціальності
Оцінка відвідувачів
(по 6 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте заклад і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Вступила до цього ліцею у 2021 році на спеціальність "Кухар. Кондитер", поки дуже задоволена. У нас сучасна лабораторія, мабудь одна з найкращих в Донецькій області, дуже гарні викладачі та майстри виробничого навчання. навіть під час дистанційки - все було супер, були онлайн уроки, креативні завдання і нескладні домашні завдання. Гуртожиток також класний - нові меблі, кухні, кімнати гігієни. Добрі вихователі. Проходить багато заходів та дискотек. Подивимось як буде далі, а поки я дуже задоволена. Вступайте сюди - не пожалкуєте!

,

Мат. База прекрасная. Автопарк, трактора, новая лаборатория для поваров. Контингент учащихся- ребята которые не потянули 10-й класс. Отсюда слабая заинтересованность в освоении профессий. Педколлектив год из года пробивается сквозь стену отторжения знаний. Бывает успешно. Честь им и хвала.
Если не тупить- можно освоить профессию и зарабатывать. Если тупить- будет уныло.

,

Лицей прекрасный, но к сожалению директор и его зам считают себя там хозяевами издеваются над детьми и преподавательским составом! Терпеть не могут Украину как страну но поток денег заставляет их думать об обратном. Имеется ввиду с учебного хозяйства и эксплуатации сельхозтехники в личных целях.

,

Учусь в лецей второй год очень нравится

,

Хороший лицей)

,

Учусь второй год)Всё отлично!

Партнери сайту
Ржищівський фаховий коледж будівництва та економіки
Ржищівський фаховий коледж будівництва та економіки
Всі партнери | Стати партнером

Усі ВНЗ в смт Великій Новосілці, а також коледжі та технікуми в смт Великій Новосілці, курси в смт Великій Новосілці, репетитори в смт Великій Новосілці, робота в смт Великій Новосілці

Зворотній зв'язок