Спеціальності
Оцінка відвідувачів
(по 13 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте заклад і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Викладачі доводять дітей морально,привселюдно принижують слабших по навчанню студентів,принижують їхню гідність.Без взяток тут не обійдеться ніяк.Щоб заслужити добре відношення потрібно підлизуватись.Халатне ставлення викладачів до пар,запізнюються або взагалі не приходять.Також викладачі вживають образливі слова(ненормативну лексику) по відношенню до студентів.
І от через це все,через постійні стреси та нерви,у студентів починаються проблеми зі здоров'ям.

,

Самий кращий коледж якщо судити по корупції . Без взятки можете і не пробувати . Шансів дуже мало . Бо якщо вибирати між нормальними вступниками і корупціонерами - комісія вибире корупціонерів .

,

В цьому училищі процвітають взятки по повній програмі.При вступі на теоритичний відділ потрібно було на фортепяно заграти твори за шостий клас музичноі школи,щоб набрати велику кількість балів.Деякі абітурєнти підчас цього іспиту як небуть заграли твір за перший клас музичноі школи,і отримали більший бал,а ніж ті діти які відіграли твори за шостй клас мзичноі школи.

,

Прочитала коменти, дійсно училище гарне, ала є богато але вчителі: є богато гарних, но всім начхати ,вилетиш чи випливеш, сама головна проблема це фізрук не здав фізру і маєш проблему, велику, людина яка має бути на пенсії встановлює нормативи яки вже давно заборонені, а саме головне шо зал знаходиться досить далеченько від корпусу і якщо ти не встигаєш прийти в вчасно, а ти таки не встигаєш, тому що після пари лишається 10 хвил. до фізри і фізично не встигаєш, він тобі говорить допобачення.Та і адміністрація ще та птаха плеча!!!!! а саме головне немає гуртожитків, після пар не позаймаєшся мусиш сидіти і займатися, або приходив на 7 ранку.

,

Super

,

Один з кращих навчальних закладів Східної Європи. Недоліки є, звичайно, але де і в кого, як не тут зароджується майбутня еліта суспільства. Після 11 класу вступати не рекомендую, бо то справжнісіньке пекло на землі і з гуртожитком біда.

,

Училище дійсно хороше,але з теперішнім деректором воно просто котиться до нуля....

,

Клас

,

Училище справді супер, так нагрузка є, але ми завжди все долаємо, немає гуртожитку((

,

Звичайно,училище суперове,але якщо ти йдеш після дев"ятого клас,дуже велика нагрузка,з 9:00 до 21:00............а якщо не маєш змоги грати вдома,мусиш ставати в шостій год. і йти займати клас ..............
Ось так,але навчання в загальному найкраще і викладачі також)
Ви вийдете з цього училища професіоналами!

,

найкраще училище!!!!!!

,

Училище дійсно гарне.

,

училище супер

Партнери сайту
Коледж Міжнародного науково-технічного університету імені академіка Юрія Бугая (МНТУ)
Коледж Міжнародного науково-технічного університету імені академіка Юрія Бугая (МНТУ)
Всі партнери | Стати партнером

Усі ВНЗ в Львові, а також коледжі та технікуми в Львові, курси в Львові, репетитори в Львові, тренінги в Львові, робота в Львові

Зворотній зв'язок