Напрямки навчання
Оцінка відвідувачів
(по 31 коментарю)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте заклад і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Закінчила цей коледж, спеціальність "Готельне обслуговування". Навчання було цікавим, викладачі хороші, особливо ті які ведуть предмети по спеціальності. Працюю за спеціальністю, робота дуже подобається і зарплата гарна. Дуже дякую коледжу, що навчили настільки, що в інституті туризму вже не було що робити, бо це все знала ще з коледжу. Рекомендую всім вступати саме сюди!

,

Закінчила цього року готельне обслуговування. Вчитися цікаво, особливо на 4 курсі)))) викладачі нормальні, адміністрація не дуже((( На парах дійсно цікаво і зрозуміло в Журавель Ю. В., вчить не тільки предмет, а й життю))) Сколоздра Д. Р. - суперський!!!!! Заради нього варто поступати в коледж))!!!

,

чудовий коледж, викладачі супер, дійсно навчать обраній професії.
Велике дякую викладачам, Ясінська Г.П., Нічкало Т.Р., Каранда І.І., Войтович І.В., Балко О.Б., Сколоздра Д.Р., Туриця О.О., Бариняк О.Г., Рипка Г.М. - Ви найкращі))

,

Супер

,

Коледж суперовий. Викладачі майже всі тоже. Є кілька неадекватних але більшість the best!!!!! Особливо класні Журавель Ю.В. і Каніна Т. А.

,

бичий коледж де дивиться адміністрація невиховані бички

,

Володимир Ярославовив найкращий!

,

Найкращий коледж! Велика подяка Анні Андріївні!

,

Оксана Зиновіївна Шняк - вчителька від бога)))Джула також хороший вчитель!Ну але Шняк О.З найкраща!Любимо вас))

,

поганий

,

коледж ну так собі...

,

гарний коледж!!! особливо викладачі!! найкраща Каранда І.І

,

Вчилася на організатора обслуговування в готелях))) Велике спасибі Шняк О.З, Кміть М.Р... буду скучати за ним...

,

Андрій!може бути поганий студент,-а не поганий коледж!тому треба вчитися,а не сподіватись на халяву!навчаюсь в цьому коледжі все подобається хороша їдальня,приємні кваліфіковані викладачі,багато з яких кандидати наук,вміло знають свою справу,поступайте в навчальний заклад...!

,

поганий!!!!!!!

,

швидко минуло студентське життя в коледжі,але в пам'яті залишились хороші спогади про коледж,групу..Поступайте,адже в коледжі є спеціальності потрібні для суспільства легко знайти роботу по спеціальності,хороші викладачі,які відмінно виконують свою роботу,та безліч гурткових секцій)..

,

файний коледж не шкодую,що поступила!це найкращі роки мого життя!!єдине погано що з кожним роком все більше зростає корупція...!!!

,

велике спасибі Ярошевській О.Я. Коледж дійсно вау=) поступайте, не пошкодуєте!

,

дуже класний коледж і викладачі про100 супер(особливо Ясінська Г.П., Ярошевська О.Я,Костів С.М,Груніна Г.З)...!!!ще є факультет виробництво харчової продукції,якого тут не вказали. Я задоволена своїм вибором!!! поступайте сюди...!!
Люблю своїх одногрупників...! Ви найкращі!

,

просто супер

,

Скоро на пенсiю, а здаеться ще недавно була випускницею Львiвського технiкуму харчов.промислов.(1980-1984),працюю по спецiальностi в Росii i не шкодую,що обрала цю професiю.Скучаю по Львову i одногрупникам"Бродильне виробництво",всiх пам*ятаю i люблю!!!

,

класний коледж мени подобаеться

,

Дуже хороший навчальний заклад!!!

,

коледж дійсно непоганий, але процвітає хабарництво, особливо при вступі. Всім процесом керує заступник директора (голова приймальної комісії). Так що якщо хтось надумав вступати - всі питання вирушейте з ним заздалегідь.

,

коледж класний Пилипишин та Арсиненко рулять !)))

,

Цей коледж найкраще що є у моєму житті!!!!!!!!!

,

12 балів

,

а мені коледж подобається він супер!!!!!!!!
Джула най-най кращий!!!!!

,

Коледж - супер; викладачі також, особливо сподобалось на парах в Юлії Вікторівни Журавель (хоч строга, але цікаво). Одне погано - незручно добиратись.

,

Особлива подяка викладачу філологу Кміть Мар'яні Романівні!!!!!!
Успіхів та удачі!!!!!

,

супер

Усі ВНЗ в Львові, а також коледжі та технікуми в Львові, курси в Львові, репетитори в Львові, тренінги в Львові, робота в Львові

Зворотній зв'язок