Львівський техніко-економічний коледж Національного університету «Львівська політехніка»
  • денна, заочна
  • Статус державний. II рівень акредитації.

Спеціальності


Відгуки

99
Залишити відгук
Залишити відгук
Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Цей коледж це звичайна бурса з системою навчання радянського зразка , тобто більшість предметів не стосується спеціальності , а ті що стосуються - викладаються не практиками , а теоретиками та і ще застарілими даними . Практичних занять на реальних підприємствах ноль , цьому коледж ніяк не сприяє .Тому з цього, та і інших коледжів виходять нулі по своїх спеціальностях . Не змінивши систему навчання , яка дісталась в спадок від радянського совка , нічого не поміняється , скільки хвалебних відгуків не пиши .

,

Закінчила коледж у 2003 р по спеціальності будівництво. За 4 роки не дала жодної взятки. Цього року сюди вступила моя дочка без взятки на державне. Тому коментарі про взятки пишуть люди, які не хочуть вчитися. Мені коледж дав хорошу базу знань. Непоганий гуртожиток з переходом в коледж. Також вступ на 3 курс у політехніку після закінчення коледжу. Надіюся навчання дочки теж буде результативним.

,

Закінчив в 1996р.за спеціальністю сантехніка та вентиляція. Навчання проходило на вищому рівні,викладачі були високо кваліфіковані та вимогливі.Хто хотів вчитися получив тут немалі знання. Завжди згадую з теплом в душі цей технікум,гуртожиток за крок з буфетом,басейн,секцію волейболу,карате,кожного року козацькі ігри на природі. Тай взагалі дружили напевно всім гуртожитком.

,

Коледж 50/50, на 2 курсі дуже сильно грузять: ЗНО, практика, курсова... викладачі бага дають семінарів Сидіть дома!

,

Закінчила коледж у 2019 році з дипломом бакалавра за спеціальністю "Облік і оподаткування". Викладачі пояснюють доступно, і допомагають тим, хто виявляє бажання вчитись. Недостатньо були розкриті питання з автоматизацією бухгалтерського обліку на підприємстві, але в загальному база хороша. Окрема подяка Антонійчук М.М. та Бондарук О.М.


Залишити відгук

Усі коледжі у Львові, а також ЗВО/ВНЗ у Львові, курси у Львові, репетитори у Львові, робота у Львові