Курс «Флористика, дизайн квітів», Луцьк
Опис курсу

флористика Курси Флористики, завдяки яким Ви зможете отримати цікаву для себе професію, та застосувати знання на практиці. У різних програмах курсів Ви ознайомитеся з квітами, які найчастіше використовують флористи, а й навчитеся з них складати букети, композиції та дизайнерські інсталяції.
Усіма необхідними в ході навчання матеріалами ми заберпечуємо!
Переваги у нас: невеликі групи, індивідуальний графік навчання, практикуючі спеціалісти та затишна атмосфера!

урси ландшафтного дизайну в Луцьку Рівному та Ковелі - Викладачі із професійним практичним досвідо з радістю навчають студентів цьому мистецтву

курсы ландшафтного дизайна - в Украине это Новинка от ПРОФИ

курсы ландшафтного дизайна для начинающих - мы всех научим !!!!!!!!

Коментарі
Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Алла, 03.10.2013, 13:34
Доречне зауваження дійсно особисто перевіряла в Луцьку ніякої академії типу філіалу флористики Наталії Агеєвої не має і ніколи не було - це все просто людей "розводять" на гроші і прикриваються цим відомим іменем. Дійсно я навчалася в Даному навчальному центрі "Профі" і можу сказати що дешевшого і якіснішого навчання в Луцьку просто бути не може, вибір курсів дуже великий - знаю що багато моїх знайомих там навчалося і я відповідно теж - ще ні хто не пошкодував, тому це навчання себе виправдовує на 100% все показують на практиці а не у вигляді теорії (яка абсолютно нікому не потрбіна). І доречі багато роботодавців якщо кажеш що навчалася саме тут на курсах - то завжди беруть на роботу. Знаю точно, бо сама ходила на співбесіду і після того, як сказала де навчалася - мені відповів керівник знаю такий центр сумнівів про те, що вас там якісно навчатьне має, тому випробувальний термін для мене встановив не 3 міс. а лише один.
Так що рекомендую!
Olia, 03.10.2013, 13:26
Доброго дня Анастасія, ви розповідаєте людям на сайті що в нас в Луцьку є курси флористики в школі Наталії Агеєвої. Можу сказати чесно люди не вірте, бо ні в Луцьку і ні де немає такої філії - є лише основна школа в м.Київ де навчання триває 5 днів і вартує від 3000 грн. до 5000 грн. Тому всі хто в Луцьку працюють під іменем Натлії Агеєвої. - це все простодля того щоб витягнути кошти. Лише з нового року Наталія Агеєва планує відкривати філіали і то не в Луцьк. Так що Анастасія - краще не позорте ні себе ні кого іншого.!
Анастасія, 11.09.2013, 00:42
Акадамія Київська! у Луцьку на вул коперника є філія данної акадамії.. Викладач : Катерина Федончук! навчання 1 сесія - база після його закінчення видається свідоцтво про те що ви знаєте ази європейської флористики і можите працювати практичним фористом!! якщо ви вирішуєте вчитись далі то при закінченні ви здаєте екзамен і отримуєте диплом дежавного зразка!! Катерина Богданівна , викладач!! ціну уточнюйте в неї, бо я вже закінчила академію то які ціни зараз не знаю!
Щодо моєї писанини, це не виправдання але писала швидко і на емоціях, бо обурена брехнею яку тут прочитала(для Ольги)
П.с. в Академії лише курс флористики немає студенських предментів, типу математики і т.д.
анастас1я-флорист, 30.08.2013, 02:53
це брєд.. не вірте цьому.... в ураїні є 1 лише нормальльна ліцензована школа флористики це академія флористика агеєвої... у луцьку є філія на коперника (за 4 гімназією) якщо когось цыкавить пишыть.. выдпишу подробно все!!! після закінчення академіії флористи агеєвої ви отримуєте диплом державного зразка!
Ольга, 04.09.2013, 14:00
Анастасия для того, что бы подать рекламу, для начала научитесь грамотно писать. И Фамилия всегда пишется с большой буквы. Так что сразу видно какая у Вас академия.
Гість, 02.09.2013, 19:12
Я би хотіла більше дізнатися про філію академії флористики Агеєвої у Луцьку. де саме розташовується і з ким можна зв'язатися?
Оксана, 01.07.2013, 11:52
Скажіть будь-ласка, яка ціна курсів, скільки часу тривають і що отримують після закінчення курсів?
Олена, 28.06.2013, 00:17
Яка ціна курсів? Що видається після закінчення?
Залишити коментар

Усі курси в Луцьку, а також ВНЗ в Луцьку, коледжі та технікуми в Луцьку, репетитори в Луцьку, робота в Луцьку

Зворотній зв'язок