Опис курсу

https://www.facebook.com/pg/centerrprofi/services/?ref=page_internal Курси Флористики, завдяки яким Ви зможете отримати цікаву для себе професію, та застосувати знання на практиці. У різних програмах курсів Ви ознайомитеся з квітами, які найчастіше використовують флористи, а й навчитеся з них складати букети, композиції та дизайнерські інсталяції.
Усіма необхідними в ході навчання матеріалами ми заберпечуємо!
Переваги у нас: невеликі групи, індивідуальний графік навчання, практикуючі спеціалісти та затишна атмосфера!


Коментарі
Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Алла, 03.10.2013, 13:34
Доречне зауваження дійсно особисто перевіряла в Луцьку ніякої академії типу філіалу флористики Наталії Агеєвої не має і ніколи не було - це все просто людей "розводять" на гроші і прикриваються цим відомим іменем. Дійсно я навчалася в Даному навчальному центрі "Профі" і можу сказати що дешевшого і якіснішого навчання в Луцьку просто бути не може, вибір курсів дуже великий - знаю що багато моїх знайомих там навчалося і я відповідно теж - ще ні хто не пошкодував, тому це навчання себе виправдовує на 100% все показують на практиці а не у вигляді теорії (яка абсолютно нікому не потрбіна). І доречі багато роботодавців якщо кажеш що навчалася саме тут на курсах - то завжди беруть на роботу. Знаю точно, бо сама ходила на співбесіду і після того, як сказала де навчалася - мені відповів керівник знаю такий центр сумнівів про те, що вас там якісно навчатьне має, тому випробувальний термін для мене встановив не 3 міс. а лише один.
Так що рекомендую!
Olia, 03.10.2013, 13:26
Доброго дня Анастасія, ви розповідаєте людям на сайті що в нас в Луцьку є курси флористики в школі Наталії Агеєвої. Можу сказати чесно люди не вірте, бо ні в Луцьку і ні де немає такої філії - є лише основна школа в м.Київ де навчання триває 5 днів і вартує від 3000 грн. до 5000 грн. Тому всі хто в Луцьку працюють під іменем Натлії Агеєвої. - це все простодля того щоб витягнути кошти. Лише з нового року Наталія Агеєва планує відкривати філіали і то не в Луцьк. Так що Анастасія - краще не позорте ні себе ні кого іншого.!
Анастасія, 11.09.2013, 00:42
Акадамія Київська! у Луцьку на вул коперника є філія данної акадамії.. Викладач : Катерина Федончук! навчання 1 сесія - база після його закінчення видається свідоцтво про те що ви знаєте ази європейської флористики і можите працювати практичним фористом!! якщо ви вирішуєте вчитись далі то при закінченні ви здаєте екзамен і отримуєте диплом дежавного зразка!! Катерина Богданівна , викладач!! ціну уточнюйте в неї, бо я вже закінчила академію то які ціни зараз не знаю!
Щодо моєї писанини, це не виправдання але писала швидко і на емоціях, бо обурена брехнею яку тут прочитала(для Ольги)
П.с. в Академії лише курс флористики немає студенських предментів, типу математики і т.д.
анастас1я-флорист, 30.08.2013, 02:53
це брєд.. не вірте цьому.... в ураїні є 1 лише нормальльна ліцензована школа флористики це академія флористика агеєвої... у луцьку є філія на коперника (за 4 гімназією) якщо когось цыкавить пишыть.. выдпишу подробно все!!! після закінчення академіії флористи агеєвої ви отримуєте диплом державного зразка!
Ольга, 04.09.2013, 14:00
Анастасия для того, что бы подать рекламу, для начала научитесь грамотно писать. И Фамилия всегда пишется с большой буквы. Так что сразу видно какая у Вас академия.
Гість, 02.09.2013, 19:12
Я би хотіла більше дізнатися про філію академії флористики Агеєвої у Луцьку. де саме розташовується і з ким можна зв'язатися?
Оксана, 01.07.2013, 11:52
Скажіть будь-ласка, яка ціна курсів, скільки часу тривають і що отримують після закінчення курсів?
Олена, 28.06.2013, 00:17
Яка ціна курсів? Що видається після закінчення?
Залишити коментар

Усі курси в Луцьку, а також ВНЗ в Луцьку, коледжі та технікуми в Луцьку, репетитори в Луцьку, робота в Луцьку

Зворотній зв'язок