Опис курсу

Центр освітніх послуг «Експерт» пропонує для Вашої дитини річний інтелектуальний табір, де він зможе найбільш ефективно, корисно, і, що важливо, цікаво і весело провести свій час.

Навчальна програма складається з декількох етапів:
1. Швидкочитання - даний етап дозволить Вашій дитині легше і швидше засвоювати великі обсяги інформації; швидко орієнтуватися в будь-якому тексті, схоплювати сенс прочитаного, поліпшить якість сприйняття прочитаного; вона стане читати зі значно більшою швидкістю - в 1,5 - 2 рази швидше (гарантований результат) . Ці навички дозволять Вашій дитині не тільки підвищити свою успішність у школі, а й отримувати задоволення від навчання, стануть чудовою базою для подальшого розвитку.
Крім цього в подарунок Ви отримаєте наш навчальний посібник, за яким надалі зі своєю дитиною Ви зможете займатися самостійно.

2. Розвиток пам'яті (ейдетика) розвиває всі види пам'яті - візуальну, аудиальную, тактильну, нюхову і образну. Цей етап допоможе Вашій дитині навчитися використовувати свою пам'ять максимально ефективно, запам'ятовувати все максимально усвідомлено і раціонально, без стомливого «зубріння», усвідомити необмеженість своєї уяви і фантазії, розширити картину світу і відчути упевненість в тому, що «я можу запам'ятати».

3. Розвиток уваги. Не секрет, що навчальна діяльність школяра вимагає хорошої концентрації уваги. Слабкість довільної уваги - одна з основних причин шкільних труднощів - неуспішності ті поганої дисципліни. Після закінчення курсу Ваша дитина стане набагато краще зосереджуватися як на навчальному завданні, так і на життєвих проблемах, справлятися з поставленими завданнями більш швидко і ефективно, зможе легко перемикатися на інші цілі.

4. Логіка. З перших класів школи у дитини починають формуватися два нових для нього виду мислення - словесно-логічне і абстрактне. Успішність навчання залежить від рівня розвитку цих типів мислення. Недостатній розвиток словесно-логічного мислення призводить до труднощів при здійсненні будь-яких логічних дій (аналізу, узагальнення, виділення головного при побудові висновків) та операцій зі словами. Даний етап спрямований на розвиток саме цього типу мислення, на формування в дитини вміння систематизувати слова за певною ознакою, здатність виділяти родові та видові поняття, розвиток індуктивного мислення, функції узагальнення і здатності до абстракції.

5. «Весела» таблиця множення в ігровій формі, швидко і легко допоможе вивчити напам'ять таблицю множення з переместітельного властивістю і діленням.

Період навчання - 2 місяці;
Заняття - 3 рази на тиждень по 2 години;
Вартість - 800 грн / міс.

Після закінчення курсу Ваша дитина стане не тільки на порядок краще вчитися, а й стане більш товариською, впевненою у собі, більш винахідливою і розумнішою.
Не втрачайте часу дарма, адже майбутнє Вашої дитини у Ваших руках!

Телефонуйте зараз:
706-11-67, 096-531-15-90, 063-715-08-15

Для батьків, закоханих у своїх дітей.
З повагою, центр освітніх послуг «Експерт»

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар
Партнери сайту
Beetroot Academy Odessa
Beetroot Academy Odessa
Всі партнери | Стати партнером

Усі курси в Одесі, а також ВНЗ в Одесі, коледжі та технікуми в Одесі, репетитори в Одесі, тренінги в Одесі, робота в Одесі

Зворотній зв'язок