Опис курсу

Що може зробити людину більш привабливим? Звичайно ж, доглянуті волосся. Будь то стрижка, укладання, зачіска або завивка. Ми вважаємо, що в житті треба займатися тим, що приносить задоволення. Підкреслити красу людей і їх неповторну індивідуальність,може бути це і є ваше покликання. Наші курси перукарів універсалів призначені для тих,хто хоче спробувати себе в новій професії - перукар, а так само для тих, хто з перукарською справою вже знайомий, але втратив свої навички. Пройшовши курси перукаря універсалу, ви придбаєте основні знання, які включають в себе процес правильного миття голови, масажу голови, сучасні технології стрижки волосся, фарбування волосся класичним способом та креативні фарбування, такі як, мелірування та колорування, техніку хімічної завивки волосся, а так само різні види укладок. Ми надає практику на моделях, для закріплення і відпрацювання набутих знань. Після того, як ви закінчите навчання, ви зможете застосувати свої знання, втілити в реальність свої фантазії, відкрити свій творчий потенціал... Пройшовши курси перукар універсал стане прекрасною основою для Вашої майбутньої успішної професійної діяльності. Протягом навчання майбутній перукар універсал вивчає теорію, закріплює її під час практичних занять , освоює класичні прийоми перукаря універсалу. Після закінчення курсів Ви отримаєте свідоцтво встановленого зразка.А так само здійснюється інформаційна підтримка у працевлаштуванні.

Коментарі
Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Юля., 27.07.2015, 15:14
Здесь действительно учат тому что обещают при заключении договора. Мне понравился их подход к занятиям. Первый урок теория, все остальное практика, практика и еще раз практика. Молодцы! Удачи вам!
Таня., 23.10.2014, 11:08
Долго выбирала учебный центр что бы научиться стричь, выбрала этот и не пожалела об этом ни капельки. Здесь действительно практика на протяжении всех занятий.Если что то не получается мастер всегда рядом подскажет, поможет, исправить, клиенты уходят довольными. Группы маленькие до 5 человек. Стоимость за курсы. после прозвона по всем учебным центрам, оказалась самой доступной. Так что рекомендую.
Ира, 11.09.2014, 15:49
Спасибо огромное Оксане Владимировне от всей нашей группы! Практика была каждый день, мастер не отходила от нас ни на минуту, всегда подскажет, поможет, если нужно исправит. Ни на минуту не пожалели что пришли сюда учиться.
Яна, 24.08.2014, 14:35
Пошла на курсы парикмахеров в этот учебный центр.Понравилось то что здесь занятия в основном практические, только первый урок у нас была теория, все остальные практика. К моему удивлению я все таки научилась стричь, это благодаря профессионализму нашего мастера.В этом году оканчиваю университет, но работать наверное буду парикмахером, мне очень нравится эта профессия и я уже зарабатываю этим себе на свои нужды.
Таране., 22.08.2014, 15:25
Закончила курсы парикмахер-универсал.Огромное спасибо Оксане Владимировне за полученные знание. На работу взяли сразу же после курсов. Сейчас работаю в парикмахерской "Империя красоты" пл.Б.Хмельницкого, в дальнейшем собираюсь открыть свою парикмахерскую. Очень рада, что выбрала именно этот учебный центр.
Залишити коментар

Усі курси в Кропивницькому (Кіровограді), а також ВНЗ в Кропивницькому (Кіровограді), коледжі та технікуми в Кропивницькому (Кіровограді), репетитори в Кропивницькому (Кіровограді), робота в Кропивницькому (Кіровограді)

Зворотній зв'язок