Опис курсу

Курс 1С включає розгляд Обліку операцій, ведення рахунків, розрахунок заробітної плати, реєстр продажів і надходження товарів - ці та тисячі інших паперів зобов'язаний щодня заповнювати бухгалтер. Однак завдяки спеціалізованому програмному забезпеченню, ця рутинна, копітка і монотонна робота була багато в чому автоматизована, що полегшило працю фахівців і значно зменшило кількість можливих помилок у звітних документах. Однією з найбільш відомих в Росії програм цього профілю є 1С: Бухгалтерія, дослідженню якої і присвячена дана програма..

Вміння працювати з даними додатком - це навик, необхідний кожному сучасному бухгалтеру. Знання цього програмного пакета не тільки істотно спрощує роботу, але і сильно підвищує вашу конкурентоспроможність на ринку праці. Завдяки грамотно складеної програми, доступного викладу і безлічі практичних завдань кожен слухач курсів 1С: Бухгалтерія зможе засвоїти весь матеріал і, що найважливіше, буде з успіхом застосовувати його у своїй діяльності.

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар
Партнери сайту
Boteon
Boteon
Всі партнери | Стати партнером

Усі курси в Бердянську, а також ВНЗ в Бердянську, коледжі та технікуми в Бердянську, репетитори в Бердянську, робота в Бердянську

Зворотній зв'язок