Курси
Інновації, навчальний центр

MS Excel 2007-2019 Profi 1


  • 2200 грн  -5%

Комп'ютерний курс по вивченню програми MS Excel 2007 - 2016 версій професійний рівень 1

Курс «ExcelProfi 1» - це гарна можливість підняти свій професійний рівень і навчитися працювати з програмою Excel на більш високому рівні, виконуючи серйозні виробничі завдання.

Навчання розраховане на фахівців, які вже ознайомлені з основними принципами роботи програми і освоїли її на базовому рівні. Курс відмінно підійде тим, хто працює в сфері фінансів, аналітики, продажів, бухгалтерського обліку та економіки в цілому.

Досвідчені фахівці навчать вас ефективному використанню Excel для аналізу і фільтрації даних, роботи з діаграмами та зведеними таблицями, прогнозуванням і бізнес-сценаріями. Після проходження курсу ви зможете працювати з бізнес-моделями, підбираючи параметри і з огляду на тренди, а також правильно форматувати звітну документацію.

Пройшовши курси Excel Професійний рівень, ви станете впевненим користувачем, навчитесь вирішувати практичні завдання за допомогою нових функцій і можливостей, а також працювати з бізнес-аналітикою, що дуже цінується в кожному спеціалісті. Отримавши сертифікат, ви підтвердите свій рівень кваліфікації і зможете працювати в сфері аналітики / фінансів / менеджменті на великих підприємствах, в компаніях і організаціях.

Вартість навчання

Група: 2200 грн.
Індивідуально: 5000 грн.

Термін навчання:

Група: 12 занять по 2 години.
Індивідуально: 9 занять по 2 години

Для ознайомлення детальної інформації натисніть тут

Можливий графік навчання:

  • Час та дні проведення уточнюйте за телефонами або за посиланням Графік навчання

Категорії курсів


Залишити коментар

Будь ласка, введіть Ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів

Будь ласка, введіть email
або Відмінити

Усі курси в Києві, а також ЗВО (вузи) в Києві, коледжі в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві