Опис курсу

Наші курси англійської спеціально створені для дорослих учнів усіх рівнів. Наші кваліфіковані викладачі та роки досвіду викладання англійської як іноземної мови гарантують забезпечення реального прогресу у знаннях мови та упевненого спілкування англійською.

  • myClass – це новий гнучкий курс для вивчення англійської мови. З myClass Ви керуєте своїм навчанням, оскільки вам надається доступ до індивідоального он-лайн кабінету, де ви самостійно обираєте викладачів, дату, час та теми занять, які найбільше відповідають Вашим інтересам та стилю життя. Також ви маєте можливість відмінити заняття за 24 години до початку, не втрачаючи кошти.
  • Наші курси підготовки до IELTS можуть допомогти Вам набрати необхідну кількість балів завдяки ознайомленню з форматом та змістом іспиту IELTS.
  • Після проходження курсу фінансової англійської від Британської Ради Ви зможете скласти іспит та отримати Міжнародний сертифікат з фінансової англійської (ICFE).
  • Індивідуальні заняття підходять студентам, у яких є конкретні потреби у вивченні мови та бракує часу на її вивчення та тим, хто бажає зосередитися більше на своїх власних пріоритетах, а не на потребах усієї навчальної групи.

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар

Усі курси в Києві, а також ВНЗ в Києві, коледжі та технікуми в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок