Опис курсу

Наші курси англійської спеціально створені для дорослих учнів усіх рівнів. Наші кваліфіковані викладачі та роки досвіду викладання англійської як іноземної мови гарантують забезпечення реального прогресу у знаннях мови та упевненого спілкування англійською.

  • myClass — це новий гнучкий курс для вивчення англійської мови. З myClass Ви керуєте своїм навчанням, оскільки вам надається доступ до індивідоального онлайн-кабінету, де ви самостійно обираєте викладачів, дату, час та теми занять, які найбільше відповідають Вашим інтересам та стилю життя. Також ви маєте можливість відмінити заняття за 24 години до початку, не втрачаючи кошти.
  • Наші курси підготовки до IELTS можуть допомогти Вам набрати необхідну кількість балів завдяки ознайомленню з форматом та змістом іспиту IELTS.
  • Індивідуальні заняття підходять студентам, у яких є конкретні потреби у вивченні мови та бракує часу на її вивчення та тим, хто бажає зосередитися більше на своїх власних пріоритетах, а не на потребах усієї навчальної групи.

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар

Усі курси в Києві, а також ВНЗ в Києві, коледжі та технікуми в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок