Опис курсу

Якщо Ві хочете поїхати у найвіддаленіші країни земної кулі або просто хочете відчувати себе впевнено в будь-якій ситуації, без знань міжнародної мов Вам не обійтись.

Ви хочете подорожувати без кордонів і спілкуватись в будь-якій країні світу? Це можливо із знанням англійської мови!

  • Інтенсивний курс для туристів розрахований для того, що надати Вам впевненості у будь-якій ситуації, що може виникнути під час подорожі!

Для тих хто починає, ми допоможемо засвоїти прості і корисні фрази і діалоги для спілкування і безпечної подорожі. Інколи бувають непередбачені ситуації в аеропортах або готелях, ми навчимо Вас пояснити без проблем. А у стресових ситуаціях це найважливіше, особливо коли ніхто з оточуючих не розуміє російську або українську мову.

Для тих, хто хоче підвищити свій рівень англійської мови і навчитись новому, ми пропонуємо додаткову програму, що допоможе Вам розуміти гідів без перекладача чи вільно спілкуватись пі час подорожі.

  • Ви можете самостійно обирати теми і питання, що цікавлять Вас і необхідні, щоб заповнити прогалини у знанні англійської.

Приходьте! Ми чекаємо на Вас і готові допомогти!

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар

Усі курси в Миколаєві, а також ВНЗ в Миколаєві, коледжі та технікуми в Миколаєві, репетитори в Миколаєві, робота в Миколаєві

Зворотній зв'язок