Курси

Перший центр іноземних мов
Про компанію

Коротка інформація про Центр:

 • Вивчення англійської мови за Оксфордською методикою в групах та індивідуально. Німецька, французька та чеська мови

Навчатися можуть як діти від 5 років, так і дорослі. Спеціальна новітня література та сертифіковані викладачі-професіонали гарантують швидке і ефективне навчання. Наш девіз - індивідуальний підхід до кожного учня. Здібності до мов є у всіх, але не всі вміють ними користуватися. Ми допоможемо Вам відкрити Ваші приховані таланти.

 • Підготовка до міжнародних іспитів IELTS, TOEFL, KET, PET, FCE, САЕ, ВЕС. Проведення пробних Кембріджських іспитів на базі центру.

Перший Центр іноземних мов є офіційним партнером British Council в Україні за програмою міжнародного іспиту IELTS. Ми проводимо підготовку до здачі міжнародних іспитів і пре-тести до них, щоб дати можливість охочим перевірити свої знання за меншу суму перед справжнім іспитом. Гарна підготовка - запорука успішної здачі будь-якого іспиту.

 • Навчання за кордоном

Перший Центр іноземних мов сприяє отриманню американського Диплома про повну загальну середню освіту - USA High School Diploma - в режимі онлайн. Ви зможете навчатися і здавати всі іспити і тести дістанційно англійською мовою.

Наш центр також співпрацює з чеськими освітніми центрами, які надають можливість здобути вищу освіту в Чехії. Для вступу в державний універсітет необхідно знати чеську мову на рівні впевненого користувача (B2). Завдяки нашій програмі Вам надається чудова можливість отримати вищу освіту в центрі Європи при мінімальних витратах.

Ми прономуємо:

 • Курси на рік або на півроку для різних напрямків для бажаючих вступити у державний університет Чехії. Протягом цих курсів вивчається не тільки чеська мова, але й додаткові предмети: англійська (німецька) мова, історія, географія Чехії.
 • Літній табір англійської/чеської мови для підлітків
 • Учбово-туристичні поїздки в Англію (Оксфорд та Кембридж)
 • Ознайомчі поїздки до вузів Чехії
 • Розповсюдження учбової та художньої літератури всіх рівнів на всіх європейських мовах.

Курси

1
 • 560 грн
 • Мовні - Англійська мова; Науки та підготовка до ЗНО/НМТ - Мова
 • Дошкільники, молодша школа, середня школа, студенти, дорослі, пенсіонери

Відгуки

16
Залишити відгук
Залишити відгук
Ваша оцінка
Будь ласка, виберіть кількість зірок
Будь ласка, введіть ваше ім’я
Будь ласка, введіть коментар.
1000 символів
або Відмінити
,

Супер школа! Индивидуальный подход и супер преподаватели! Учат именно то, что тебе нужно. Правдиво смотрят на ситуацию и не дают пустых обещаний. Спасибо, что даёте возможность развиваться, рости и конечно же пользоваться своими знаниями в любой ситуации Татьяна, спасибо Вам большое за наши знания! Вы даёте настолько понятный и доходчивый материал. Спасибо за Вашу работу

,

Этот центр подготовки к экзаменам находиться в центре Николаева. Добираться мне лично было удобно. Молодые и активные преподаватели проходили стажировки заграницей и у них есть международные сертификаты, что для меня показатель качества и того, что преподаватель знает к чему меня готовит и сам прошёл через это. Приятно учиться. Посоветовала подруга, которая тоже ранее обучалась там. Короче, подготовка к IELTS на высоте

,

Не пойму кто тут расхваливает данный центр. Просто пускают пыль в глаза, сплошные Кембриджи, Оксфорды и всякие аббревиатуры сертификаций. На деле юные преподы с огромным самомнением и ужасным акцентом. Не выбрасывайте деньги, даже видеоуроки с ютуба дадут результат лучше.

,

Преподают очень хорошо,выше всяких похвал.Но почему так холодно у вас? Просто невыносимо.

,

Если хотите получить полные и разносторонние знания языка, вам стоит идти сюда


Залишити відгук

Усі курси в Миколаєві, а також ЗВО/ВНЗ в Миколаєві, коледжі в Миколаєві, репетитори в Миколаєві, робота в Миколаєві