Опис курсу

Пропонована програма курсу навчання масажистів призначена як для тих, хто не має медичної освіти, але хоче проводити сеанси масажу для своїх близьких і друзів, так і для тих, хто передбачає займатися приватною практикою. Курси не займуть так багато часу, як навчання масажу в медичному навчальному закладі, але дадуть всі необхідні професійні навички.
Щоб робити ефективний масаж, потрібні не тільки сильні і спритні руки, але і певні теоретичні знання в цій області. Крім прийомів різних видів масажу (гігієнічного, класичного) і спеціальних різновидів масажу .
Слухачі курсів вивчають основи анатомії, а також показання та протипоказання до проведення того чи іншого виду масажу. Це допомагає уникнути неприємних помилок при проведенні сеансів масажу, а також зробити їх більш результативними.

Коментарі
Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
yura, 13.06.2019, 10:58
Еще в 2010 закончил тут курсы дизайна и массажа, уехал в Израиль , там этим и зарабатываю. Спасибо учили хорошо. Сейчас приехал к сестре и ищу племяшке курсы парикмахеров в Мелитополе. Думаю уже нашел))) Карьера то, что надо.
Залишити коментар
Партнери сайту
Albion, курси англійської мови
Albion, курси англійської мови
Всі партнери | Стати партнером

Усі курси в Мелітополі, а також ВНЗ в Мелітополі, коледжі та технікуми в Мелітополі, репетитори в Мелітополі, робота в Мелітополі

Зворотній зв'язок