Опис курсу

Бухгалтерсікй облік і фінансова звітність-одна з найбільш важливих складових в управлінні господарськими процесами і їх результатами, забезпечення необхідного контролю за всіма сторонами економічної діяльності суб'єктів господарювання.

Курс складається з трьох частин: 1 частина - Теоретичні основи бухгалтерського обліку - розглядається суть і загальна характеристика бухгалтерського обліку, призначення та побудова балансу, система розрахунку, подвійний запис, організація документообігу та вимоги до оформлення документів, основи організації обліку і звітності на підприємстві.

2 частина - Детальніше розглядається економічна сутність господарських операцій підприємства, джерел їх створення, відображення їх в бухгалтерському обліку. Слухачі навчаться користуватися Планом рахунків і оформляти облікові реєстри.

У третій частині ми пропонуємо закріпити на практиці набуті знання.

Комп'ютерна програма 1С: Підприємство 8.2. призначена для користувачів, відповідальних за ведення бухгалтерського обліку - бухгалтерів. А також знання деяких конфігурацій (Товари - склад, Зарплата - кадри) будуть корисним для менеджерів, операторів, і керівників підприємств. Автоматизоване ведення бухгалтерського обліку та податкової звітності широко використовується на підприємствах України.

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар

Усі курси в Білій Церкві, а також ВНЗ в Білій Церкві, коледжі та технікуми в Білій Церкві, репетитори в Білій Церкві, робота в Білій Церкві

Зворотній зв'язок