Опис курсу

Особливості дистанційного навчання:

 • Вільний графік - Ви самі вибираєте зручний час для навчання.
 • Навчання з будь-якої точки світу за наявності доступу до Інтернет.
 • Курс розроблений кращими викладачами - практиками і фахівцями консалтингової компанії з управлінського обліку.
 • Тривалість навчання складає 90 днів.
 • У вартість навчання входить: книга «Управлінський облік: від теорії до практики», відеолекції, онлайн - тестування, а також онлайн - підтримка викладача через форум.

Про курс
Дистанційний курс «Управлінський облік» - це базовий курс, який дасть необхідний рівень теоретичних і практичних знань з управлінського обліку та включає вивчення витрат, бюджетування, планування і т.д. для застосування в сучасній бізнес - практиці. Курс входить в Міжнародну програму сертифікації бухгалтерів і економістів CAP/CIPA.

Для кого цей курс: Курс необхідний широкому колу фахівців, робота яких пов'язана з управлінням: власникам бізнесу та директорам, керівникам відділів, економістам і фінансистам, бухгалтерам, студентам 4-5 курсів фінансово-економічних спеціальностей, а також усім бажаючим придбати навички ведення управлінського обліку на підприємстві, а також підготуватися до здачі екзамену з Международної програми сертифікації бухгалтерів та економістів CAP/CIPA). Ви дізнаєтеся, яким повинен бути управлінський облік "за всіма правилами" і з чого починати його побудова.

Методика навчання: Навчання проходить в онлайн режимі по інтерактивній методиці, розробленої нашим центром через спеціально розроблену систему дистанційного навчання на платформі Moodle (Володіє найсучаснішими технологіями для дистанційного навчання, підтримує пристрої будь-яких розмірів і видів, поширена в понад 220 країнах світу).

Дистанційний курс розбитий на 11 модулів, кожен з яких включає в себе кілька тем. У кожну тему модуля входять відеолекції, теоретичні та розрахункові тести, завданнями з можливістю автоматичної перевірки знань. Для зручності і наочності перед початком навчання кожному видається книга "Управлінський облік: від теорії до практики". Це повноцінний підручник, який включає в себе докладно викладений теоретичний блок, наочно представлену теорію в слайдах, а також практичний блок з тестами, завданнями і пробними іспитами.

Подивитись повну програму курсу

Тривалість навчання за курсом - 90 календарних днів. В межах цього часу кожен може займатися в зручному для нього місці, в зручний час, а також у зручному темпі, що дає можливість займатися без відриву від роботи. Ми рекомендуємо приділяти навчанню 5-10 годин на тиждень. Головний успіх дистанційного навчання полягає у правильній організації навчального процесу, в складанні якого Вам допоможе наш робочий план і графік. Крім цього рекомендуємо скласти свій розклад.

Велика практична частина даного курсу дозволить максимально ефективно застосувати отримані знання на практиці.

Дистанційний курс включає:

 • відеолекції (приклад відеолекції на порталі Youtube);
 • книга «Управлінський облік: від теорії до практики»;
 • необмежену кількість тестів і завдань з можливістю автоматичного оцінювання;
 • демонстрацію правильного ходу рішення задач при наявності помилки;
 • спілкування в форумі з викладачем і студентами курсу;
 • можливість здачі пробних іспитів.

Вартість навчання:

Дистанційний курс «Управлінський облік: від теорії до практики»: вартість навчання складає 1500 грн.

Дата початку навчання: початок навчання не прив'язане до дати, але якщо Ви плануєте здавати іспит за програмою CAP / CIPA, то ми рекомендуємо приступити до навчання не пізніш 01.09.16.
Навчання проводиться в онлайн-режимі на протязі 90 днів з допомогою книги, відеолекцій, інтернет - тестування, а також форуму для спілкування з викладачем.

У вартість навчання не належать витрати на доставку літератури за допомогою доставки «Нова пошта». Стандартна вартість доставки до відділення «Нової Пошти» по Україні становить близько 35 грн. (Залежить від способу і регіону доставки).
По закінченню навчання Ви отримуєте свідоцтво встановленого зразка від нашого освітнього центру. Додатково (за бажанням) Ви можете скласти іспит Управлінський облік 1 за міжнародною програмою CAP / CIPA і отримати сертифікат з управлінського обліку.

Також запрошуємо на інші дистанційні курси нашого навчального центру:

 • Фінансовий облік по МСФО (90 днів) - 1950 грн .;
 • Оподаткування (90 днів) - 1550 грн .;
 • Господарське право (90 днів) - 1550 грн .;
 • Управлінський облік: просунутий рівень (100 днів) - 2150 грн .;
 • Фінансовий менеджмент (100 днів) - 1850 грн .;

Диплом Великобританії за МСФЗ - АССА ДипІФР (рос.) (120 днів) - в розробці, готується до виходу у вересні 2016 року;

Престижний диплом Великобританії з управлінського обліку:

 • модуль CIMA P1 "Управління ефективністю операцій" (100 днів) - 4 450 грн.
 • модуль CIMA P2 "Управління ефективністю бізнесу" (100 днів) - 4 450 грн.

Детальніше про навчання Ви можете дізнатися на нашому сайті www.Lcon.com.ua або у нашого менеджера дистанційного навчання.

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар
Партнери сайту
Елькон, навчальний центр
Елькон, навчальний центр
Всі партнери | Стати партнером

Усі курси в Дистанційному навчанні, а також ВНЗ в Дистанційному навчанні, коледжі та технікуми в Дистанційному навчанні, репетитори в Дистанційному навчанні, тренінги в Дистанційному навчанні, робота в Дистанційному навчанні

Зворотній зв'язок