Опис курсу

Особливості дистанційного навчання:

 • Вільний графік - Ви самі вибираєте зручний час для навчання.
 • Навчання з будь-якої точки світу за наявності доступу до Інтернет.
 • Курс розроблений кращими викладачами - практиками і фахівцями консалтингової компанії з управлінського обліку.
 • Тривалість навчання складає 120 днів.
 • У вартість навчання входить: книга «Фінансовий облік: МСФЗ від теорії до практики», інтерактивні відеолекції, онлайн - тестування, а також онлайн - підтримка викладача через форум.

Про курс
Дистанційний курс «Фінансовий облік за МСФЗ» - це базовий курс з бухгалтерського обліку за Міжнародними Стандартами Фінансової Звітності (МСФЗ). Програма курсу заснована на міжнародних кваліфікаційних вимогах програми CAP / CIPA, а також сучасної бізнес - практиці. Курс входить в Міжнародну програму сертифікації бухгалтерів і економістів CAP/CIPA.

Для кого цей курс: Курс буде цікавий широкому колу фахівців: бухгалтерам, аудиторам та іншим фахівцям фінансової сфери, студентам 4-5 курсів фінансово-економічних спеціальностей, а також усім бажаючим на професійному рівні читати, аналізувати та складати фінансову звітність на базі МСФЗ, підготуватися до іспиту "Фінансовий облік 1 "і отримати сертифікат CAP.

Методика навчання: Навчання проходить в онлайн режимі по інтерактивній методиці, розробленої нашим центром через спеціально розроблену систему дистанційного навчання на платформі Moodle (Володіє найсучаснішими технологіями для дистанційного навчання, підтримує пристрої будь-яких розмірів і видів, поширена в понад 220 країнах світу).

Дистанційний курс розбитий на 6 модулів, кожен з яких включає в себе кілька тем. У кожну тему модуля входять відеолекції, теоретичні та розрахункові тести, завданнями з можливістю автоматичної перевірки знань. Для зручності і наочності перед початком навчання кожному видається книга "Фінансовий облік: МСФЗ від теорії до практики". Це повноцінний підручник, який включає в себе докладно викладений теоретичний блок, наочно представлену теорію в слайдах, а також практичний блок з тестами, завданнями і пробними іспитами.

Подивитись повну програму курсу

Тривалість навчання за курсом - 120 календарних днів. В межах цього часу кожен може займатися в зручному для нього місці, в зручний час, а також у зручному темпі, що дає можливість займатися без відриву від роботи. Ми рекомендуємо приділяти навчанню 5-10 годин на тиждень. Головний успіх дистанційного навчання полягає у правильній організації навчального процесу, в складанні якого Вам допоможе наш робочий план і графік. Крім цього рекомендуємо скласти свій розклад.

Велика практична частина даного курсу дозволить максимально ефективно застосувати отримані знання на практиці.

Дистанційний курс включає:

 • інтерактивні відеолекції;
 • книга «Фінансовий облік: МСФЗ від теорії до практики»;
 • необмежену кількість тестів і завдань з можливістю автоматичного оцінювання;
 • демонстрацію правильного ходу рішення задач при наявності помилки;
 • підбірка їекзаменів минулих років з відповідями та без;
 • спілкування в форумі з викладачем і студентами курсу;
 • можливість здачі пробних іспитів.

Вартість навчання:

Дистанційний курс «Фінансовий облік 1 за МСФЗ»: вартість навчання складає 3200 грн.

Дата початку навчання: початок навчання не прив'язане до дати, але якщо Ви плануєте здавати іспит за програмою CAP / CIPA, то ми рекомендуємо приступити до навчання не пізніше 3 місяців до дати екзамену.
Навчання проводиться в онлайн-режимі на протязі 120 днів з допомогою книги, інтерактивних відеолекцій, інтернет - тестування, а також форуму для спілкування з викладачем.

У вартість навчання не належать витрати на доставку літератури за допомогою доставки «Нова пошта». Стандартна вартість доставки до відділення «Нової Пошти» по Україні становить близько 45 грн. (Залежить від способу і регіону доставки).
По закінченню навчання Ви отримуєте свідоцтво встановленого зразка від нашого освітнього центру у форматі pdf. Додатково (за бажанням) Ви можете скласти іспит Управлінський облік 1 за міжнародною програмою CAP / CIPA і отримати сертифікат з управлінського обліку.

Також запрошуємо на інші дистанційні курси нашого навчального центру:

 • Управлінський облік 1 120 днів) - 3000 грн .;
 • Оподаткування (120 днів) - 2600 грн .;
 • Господарське право (120 днів) - 2600 грн .;
 • Управлінський облік: просунутий рівень (120 днів) - 3700 грн .;
 • Фінансовий менеджмент (120 днів) - 3000 грн .;

Диплом Великобританії за МСФЗ - АССА ДипІФР (рос.) (120 днів) - курс в розробці.

Престижний сертифікат Великобританії з управлінського обліку:

 • модуль CIMA P1 "Управління ефективністю операцій" (6 місяців) - 7 400 грн.
 • модуль CIMA P2 "Управління ефективністю бізнесу" (6 місяців) - 7 400 грн.

Детальніше про навчання Ви можете дізнатися на нашому сайті www.Lcon.com.ua або за телефоном 0678299700.

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар
Партнери сайту
The academic advisor
The academic advisor
Всі партнери | Стати партнером

Усі курси в Дистанційному навчанні, а також ВНЗ в Дистанційному навчанні, коледжі та технікуми в Дистанційному навчанні, репетитори в Дистанційному навчанні, тренінги в Дистанційному навчанні, робота в Дистанційному навчанні

Зворотній зв'язок