Опис курсу

  • Підготовка до кембриджських іспитів і їх здача важлива, перш за все, для людей бажаючих вчитися або працювати в країнах Австралії, Великобританії, Новій Зеландії та Канади. Сама структурна схема ранжирування рівня знань в іспитах KET PET передбачає як наявність елементарного рівня для складання іспиту KET, так і більш просунутого знання мови для іспиту PET. На даний момент ці іспити дуже популярні в усьому світі.
  • Є достатня кількість освітніх центрів і шкіл, що пропонують підготовку до кембриджських іспитів по Україні. Але ми рекомендуємо готуватися до ціх іспитів по скайпу, і саме з індивідуальним репетитором англійської мови. Це дозволить отримати якісну підготовку, зосередиться саме на Вас і на конкретних прогалини в Ваших знаннях, розробити для Вас індивідуальну програму і реалізувати її під особистим контролем викладача. Більш того, це зручно і не дорого (в порівнянні з класичними аудиторними заняттями).

Наші фахівці перевірять Ваш рівень знань за допомогою тестування, і підготують для Вас вступний урок. Після цього ми складемо індивідуальну програму навчання, орієнтуючись на ваші потреби, знання і цілі. На наших заняттях ми використовуємо найсучасніші матеріали і напрацювання від Cambridge English. Програму підготовки до іспитів ми представимо Вам на першому уроці і при необхідності внесемо корективи.

Ми з радістю надамо Вам індивідуального репетитора англійської, з успішним досвідом підготовки до цього іспиту. Ми даємо гарантії нашим студентам, докладніше на сайті http://online-language.org/


  • Телефон (Viber, Telegram): дивіться вище
  • Skype: online.language
  • Почта: info@online-language.org
  • Сайт: www.online-language.org

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар

Усі курси в Дистанційному навчанні, а також ВНЗ в Дистанційному навчанні, коледжі та технікуми в Дистанційному навчанні, репетитори в Дистанційному навчанні, тренінги в Дистанційному навчанні, робота в Дистанційному навчанні

Зворотній зв'язок