Опис курсу

Програма Курсів ріелторів, розроблена Компанією RECON, відкриє для Вас світ нерухомості. Курси побудовані таким чином, щоб надати максимум корисної інформації про ринок нерухомості Києва, про роботу з клієнтами, про визначення стартової ціни на об'єкти оренди або продажу, а також про те, як продати послугу. І багато іншого корисного матеріалу для майбутніх фахівців з оренди і продажу нерухомості Києва.

RECON - це професіонали своєї справи, готові поділитися власним досвідом і знаннями і допомогти Вам стати справжніми фахівцями в світі нерухомості Києва і України.

Курси ріелторів допоможуть Вам перш за все зрозуміти, чи готові Ви присвятити себе цій складній, але цікавій і багатогранної професії. Навчання на наших курсах дозволить слухачам не тільки ознайомитися з теорією, а й отримати практичні навички при роботі з реальною нерухомістю.

За короткий термін Курси ріелторів в Компанії RECON підготують слухачів до роботи ріелтором, фахівцем з нерухомості.

Курс веде практикуючий ріелтор з досвідом викладання понад 17 років, к. е. н. Олена Бохенко

Основні теми, які зачіпаються на Курсах ріелторів:

  • Основні поняття і термінологія в ріелторської діяльності. Етичні норми при роботі з клієнтами і співпраці з партнерами.
  • Класифікація об'єктів нерухомості: житлова нерухомість, комерційна нерухомість, нежитлові приміщення. Будинки, квартири, офіси, ресторани, магазини.
  • Юридичні основи ріелторської діяльності. Види оподаткування в нерухомості.
  • Ціноутворення в нерухомості. Які фактори впливають на ціну нерухомості, особливі випадки. Обгрунтування стартових цін на нерухомість.
  • Методи пошуку і спілкування з клієнтами, визначення їх потреб. Види гарантій для клієнта, варіанти пропозицій. Робота через інтернет.
  • Порядок оформлення, супроводу і завершення угод в нерухомості. Перелік необхідних документів і правила їх оформлення. Види договорів з покупцем. Відповідальність ріелтора і агентства нерухомості при виконанні угоди. Психологічні аспекти роботи ріелтора при виконанні своєї роботи.
  • Види презентації об'єктів нерухомості. Підготовка до презентації. Основні правила при проведенні показів об'єктів нерухомості.

Коментарі
Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Коментар видалено
Коментар видалено
Анна, 16.10.2020, 18:26
Тоді не виставляйте свої сайти на русскоязычных сайтах - я вас знайшла на education.ua, або вимагайте у них змін.
Олена, 19.10.2020, 09:28
Шановна Ганна!
На сайті education.ua є кнопка переключенняи мови у верхньому правому куті!
Будь ласка, якщо у Вас є запитанния телефонуйте!
І не звинувачуйте в тому, чого немає!
Каріна, 09.07.2020, 21:31
Чи зможу я після 11 класу одразу піти на курси в RECONE , не навчаючись у вищих закладах(інститут, університет)??
Олена Бохенко, 10.07.2020, 10:41
Доброго дня, Каріна! Дякую за звернення. Так, зможете пройти курс, і навіть працювати. Телефонуйте за номером 0987101047 і я Вам все розповім.
Алеся, 03.06.2020, 22:35
Долго подберала курсы и школу по риэлторстве, долго думала. Весной 2020 года я прошла курсы в RECONE, это было интересно, на доступном и понятном языке. Елена Бохенко куратор всегда помогала и отвечала на заданные вопросы,розясняла что я не понимала. Последный урок был проведён по скайпу, так как в стране вели карантин. Благодаря полученным знаниям и правильно выбран учитель, спустя пару месяцев я начала зарабатывать. Даже после окончания курсов мы не прекратили общаться с Еленой и я часто спрашивала совета и мне отвечали. Спасибо огромное! Рекомендую RECON.
Віта, 12.11.2019, 22:26
У жовтні 2019 пройшла навчання основам ріелторської діяльності у Олени Бохенко. Перш ніж звернутись до Олени я тривалий час шукала курси по нерухомості, аналізувала...і, все ж таки, вирішила навчатися у Олени!
Навчання проходило в індивідуальній формі, матеріалу багато, а основне те, що багато практики. Отриманні знання, поради та навички впевнено запроваджую на практиці!
А ще якою приємною несподіванкою стало те, що під час спілкування з Оленою з'ясувалось, що Олена була моїм викладачем у ВТЕІ КНЕТУ 2011-2013 на кафедрі фінансів та кредиту!
Ось такі бувають приємні несподівані зустрічі !
Рекомендую навчання в Олени Бохенко!
Ви отримаєте більше, ніж можете собі уявити!
Олена Бохенко, 06.12.2019, 13:14
Дякую за відгук, дійсно було дуже приємно через стільки років зустріти свою студентку, яка обрала саме наш курс для навчання. Вдалого Вам розвитку Віта та досягнення поставлених цілей.
Татьяна (Израиль), 14.08.2019, 17:03
Долго подбирала курсы и обучение для риелторов. Нашла компанию Recon в интернете, все очень грамотно, интересно, познавательно. Время занятий можно скорректировать, часы не пропадают, если вы по какой-то причине не смогли прийти. Материал обширный, доступно изложен, много получено теоретических знаний и практических советов. Порадовало, что индивидуальный подход. Однозначно рекомендую курсы риелторов от Елены Бохенко
Елена Бохенко, 06.12.2019, 13:12
Татьяна, спасибо за Ваш выбор и отзыв. Надеюсь полученные знания будут Вам полезны в практической деятельно и при решении вопросов и задач в сфере недвижимости.
Олег (30 лет), 29.11.2018, 18:30
Пройшов курси ріелтор(базовий рівень).
В короткий термін отримав необхідний об'єм інформації для подальшої діяльності в даному напрямку.
Навчання проходить в невимушеній обстановці що дає можливість максимально ефективно засвоїти матеріал семінару.
Викладач володіє широким спектром знань та великим досвідом.
Цей курс являється ідеальним варіантом для початку ріелторської практики.
Всим, хто хоче розпочати діяльність в данному напрямку, рекомендую пройти курс навчання,не пожалкуєте)))
Олена Бохенко, 06.12.2019, 13:15
Дякую. Олеже за відгук. Приємно, що Ви отримали саме ті знання, які Вам були потрібні. бажаю успіху у новій сфері діяльності.
Залишити коментар
Партнери сайту
Світ без меж, освітня компанія
Світ без меж, освітня компанія
Всі партнери | Стати партнером

Усі курси в Києві, а також ВНЗ в Києві, коледжі та технікуми в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок