Опис курсу

Програма Курсів ріелторів, розроблена Компанією RECON, відкриє для Вас світ нерухомості. Курси побудовані таким чином, щоб надати максимум корисної інформації про ринок нерухомості Києва, про роботу з клієнтами, про визначення стартової ціни на об'єкти оренди або продажу, а також про те, як продати послугу. І багато іншого корисного матеріалу для майбутніх фахівців з оренди і продажу нерухомості Києва.

RECON - це професіонали своєї справи, готові поділитися власним досвідом і знаннями і допомогти Вам стати справжніми фахівцями в світі нерухомості Києва і України.

Курси ріелторів допоможуть Вам перш за все зрозуміти, чи готові Ви присвятити себе цій складній, але цікавій і багатогранної професії. Навчання на наших курсах дозволить слухачам не тільки ознайомитися з теорією, а й отримати практичні навички при роботі з реальною нерухомістю.

За короткий термін Курси ріелторів в Компанії RECON підготують слухачів до роботи ріелтором, фахівцем з нерухомості.

Курс веде практикуючий ріелтор з досвідом викладання понад 17 років, к. е. н. Олена Бохенко

Основні теми, які зачіпаються на Курсах ріелторів:

  • Основні поняття і термінологія в ріелторської діяльності. Етичні норми при роботі з клієнтами і співпраці з партнерами.
  • Класифікація об'єктів нерухомості: житлова нерухомість, комерційна нерухомість, нежитлові приміщення. Будинки, квартири, офіси, ресторани, магазини.
  • Юридичні основи ріелторської діяльності. Види оподаткування в нерухомості.
  • Ціноутворення в нерухомості. Які фактори впливають на ціну нерухомості, особливі випадки. Обгрунтування стартових цін на нерухомість.
  • Методи пошуку і спілкування з клієнтами, визначення їх потреб. Види гарантій для клієнта, варіанти пропозицій. Робота через інтернет.
  • Порядок оформлення, супроводу і завершення угод в нерухомості. Перелік необхідних документів і правила їх оформлення. Види договорів з покупцем. Відповідальність ріелтора і агентства нерухомості при виконанні угоди. Психологічні аспекти роботи ріелтора при виконанні своєї роботи.
  • Види презентації об'єктів нерухомості. Підготовка до презентації. Основні правила при проведенні показів об'єктів нерухомості.

Коментарі
Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Татьяна (Израиль), 14.08.2019, 17:03
Долго подбирала курсы и обучение для риелторов. Нашла компанию Recon в интернете, все очень грамотно, интересно, познавательно. Время занятий можно скорректировать, часы не пропадают, если вы по какой-то причине не смогли прийти. Материал обширный, доступно изложен, много получено теоретических знаний и практических советов. Порадовало, что индивидуальный подход. Однозначно рекомендую курсы риелторов от Елены Бохенко
Олег (30 лет), 29.11.2018, 18:30
Пройшов курси ріелтор(базовий рівень).
В короткий термін отримав необхідний об'єм інформації для подальшої діяльності в даному напрямку.
Навчання проходить в невимушеній обстановці що дає можливість максимально ефективно засвоїти матеріал семінару.
Викладач володіє широким спектром знань та великим досвідом.
Цей курс являється ідеальним варіантом для початку ріелторської практики.
Всим, хто хоче розпочати діяльність в данному напрямку, рекомендую пройти курс навчання,не пожалкуєте)))
Залишити коментар

Усі курси в Києві, а також ВНЗ в Києві, коледжі та технікуми в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок