Опис курсу

Ви любите подорожувати? Мрієте працювати в туризмі, але не знаєте з чого почати?
Якщо у Вас зовсім немає ні найменшого розуміння про туризм, але є величезне бажання вчитися і розвиватися в цій сфері, Туроператор «Travel Planet» запрошує всіх бажаючих пройти навчання разом з нами!

Ми пропонуємо для Вас короткий практичний курс навчання по туризму (пошук, підбір та бронювання турів, ведення документації та укладення договорів, країни і особливості готельної бази популярних напрямків, оформлення віз і багато іншого) з подальшим працевлаштуванням за підсумками проходження екзаменаційної роботи - тестування.

Додатково до теоретичної та практичної частини Ви можете безкоштовно відвідати семінари туроператорів від імені нашої компанії, а також прослухати новинки в туризмі за допомогою вебінарів. Практика, семінари, додаткові тренінгі- це необхідність і запорука успішної і якісної роботи менеджера з продажу в сфері турізма.После закінчення курсів та іспитів, видається сертифікат внутрішнього зразка від туроператора "Travel Planet" і подарунок від компанії.

У найактивніших і перспективних учнів буде можливість зайняти місце менежера з продажу або візового менеджера в нашій компанії! Поспішайте отримати ґрунтовні знання з затребуваної професії!

  • Тривалість курсу 4 тижні.Маленькіе групи від 4 до 6 осіб.
  • Курси проводяться 3 рази на тиждень (вівторок, четвер, субота)
  • Тривалість заняття 1,5 години.
  • Вартість курсів - 4000 грн.

Запис на курси і вся додаткова інформація за телефонами, якы вказаны в контактный
Контактна особа: Вікторія

http://travelplanet.com.ua
Харків, вул. Сумська 24, офіс 9

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар
Партнери сайту
Pro Business Center
Pro Business Center
Всі партнери | Стати партнером

Усі курси в Харкові, а також ВНЗ в Харкові, коледжі та технікуми в Харкові, репетитори в Харкові, тренінги в Харкові, робота в Харкові

Зворотній зв'язок