Опис курсу

Курси BROW MASTER (група), курси бровіста Харків

Брови - це особлива риса особи, яка надає йому виразності. Вони можуть легко зіпсувати зовнішній вигляд і навпаки - змінити на краще. З цих причин прекрасна половина людства так багато часу приділяє брів. Але далеко не всім вдається домогтися ідеальної форми і кольору в домашніх умовах. Тому багато жінок довіряють догляд за собою професіоналам.

Першокласним фахівцем в цій галузі зможете стати і Ви, пройшовши курси "BROW MASTER». Під час навчання Ви дізнаєтеся всі секрети і правила моделювання брів, навчіться визначати параметри дуг по точках; оформляти брови з урахуванням форми обличчя, використовуючи при цьому різні техніки вищипування волосків. У вас є можливість ознайомитися з фарбами від різних виробників і протестувати їх дію на моделях. А також відточити теоретичну частину з моделювання і корекції брів на практиці. Якщо Ви хочете почати з азів, тоді курсимастер-бровістаподойдут Вам ідеально. Це повноцінний базовий курс, на якому Ви повністю вивчіть всі правила моделювання та фарбування брів.

По закінченню курсу у вас в руках опиниться диплом "Planet of beauty". Варто відзначити, що наш диплом - це не просто формальна «корочка». Це документ, що підтверджує ваш високий рівень знань, так як видається він тільки тим випускникам, що підтвердили на практиці свій талант. Також наш диплом захищений голограмою, що є міжнародним і європейським ступенем захисту.

Щоб записатися на курс перейдіть за посиланням:

заявка на курс навчання

Отримати консультацію або записатися на курс - Пн-Нд з 09:00 до 20:00

Заняття проходять - ПН-ПТ з 10:00 до 20:00, СБ з 10:00 до 16:00

  • Якщо необхідно провести заняття у вихідні дні, то домовляємося з абітурієнтом в індивідуальному порядку.

Сайт1 : pb-kh.com

Сайт2 : pb.057.ua


Коментарі
Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Olena Kupriianova, 07.05.2020, 11:01
Прошла обучение по курсу ,,Мастер бровист,, . Очень довольна, все прошло супер, мастер Виктория все доступно и доходчиво объяснила. Получилось сделать красивую бровь с первого раза. Буду обучаться в этой школе и другим знаниям! Рекомендую! 5*
Марина Салтовская, 05.11.2019, 10:11
Окончила два курса ( мастер бровист и ламинирование бровей). Курсы выбирала очень долго, что меня здесь покорило это приятное соотношение цены и качества обучения. Отдельная благодарность педагогу Виктории за хорошее изложение теории, хорошую практику и помощь в подборе материалов для работы)
Екатерина Пахомова, 01.10.2019, 13:01
13.09.2019 проходила курсы бровиста) спасибо Александре за настроение и знания, все понравилось) обязательно вернусь за новыми знаниями.
Милана, 29.10.2018, 09:54
Прошла курс мастер-бровист ! Все очень понравилось, время пролетело незаметно, работать было легко и интересно! Получила массу знаний и приятных впечатлений ! Большое спасибо Наталье Николаевне, буду обучаться и развиваться у Вас дальше
Залишити коментар
Партнери сайту
Школа web-дизайну
Школа web-дизайну
Всі партнери | Стати партнером

Усі курси в Харкові, а також ВНЗ в Харкові, коледжі та технікуми в Харкові, репетитори в Харкові, тренінги в Харкові, робота в Харкові

Зворотній зв'язок