Опис курсу

Школа дизайну «LeGrand Decor» запрошує на курс "Дизайн інтер'єру", який дасть Вам знання, основи, необхідні для того, що б сміливо почати працювати в сфері дизайну. Ви отримаєте якісну освіту. Наші курси дизайну інтер'єру для початківців. Вам не потрібно володіти спеціальними знаннями і навичками. Програма навчання дизайну розроблена таким чином, що дає можливість освоїти курс з нуля.

Програма навчання:

1. Маркетинг послуг дизайнера інтер'єру (де знайти першого замовника, ефективні і малобюджетні способи реклами, чим відрізнятися від конкурентів, виявлення цільової аудиторії, виявлення справжніх потреб замовника)

2. Психологія дизайну: адаптація інтер'єру під конкретного Замовника.

3. Вивчення основних стилів дизайну інтер'єру. Основи: кольорознавство, скетч, ергономіка, матеріалознавство, світло, меблі, сантехніка.

4. Будівельне проектування: виїзд на заміри об'єкту, правила зняття замірів, аналіз проектної ситуації, розробка дизайн-проекту специфікаціями матеріалів.

5. Технічні аспекти: ремонтно - оздоблювального процесу (стіни, перегородки, чорнова і чистова обробка стін, стелі), пристрій і види теплих підлог, підбір підлогових покриттів, цільове призначення та складові аспекти вікон і дверей, оздоблювальних матеріалів для стін та інших елементів інтер'єру.

6. Особливості проектування, зонування і ергономіки кожного окремого приміщення (робота над планувальним рішенням кімнат).

7. Навчання дизайну приміщення не обійдеться без вивчення графічних програм: креслення, плани, розгортки та інша проектна документація.

8. Виїзні заняття в організації та маркети, для більш повного розуміння специфіки матеріалів.

9. Розробка авторського дизайн - проекту в заданій стилістиці і згідно технічного завдання.

Програма не передбачає попередньої підготовки і не має вікових обмежень для студентів. Вся інформація пріподносіт з точки зору практики, несе в собі тільки потрібну і важливу інформацію, атмосфера занять легка і невимушена !!!!

Запрошуємо!!

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар
Партнери сайту
Світ без кордонів, центр вивчення іноземних мов
Світ без кордонів, центр вивчення іноземних мов
Всі партнери | Стати партнером

Усі курси в Житомирі, а також ВНЗ в Житомирі, коледжі та технікуми в Житомирі, репетитори в Житомирі, робота в Житомирі

Зворотній зв'язок