Опис курсу

Всім студентам і школярам знайоме почуття жалю і втоми, коли доводиться змушувати себе зубрити напередодні уроку або іспиту.

І батькам знайоме почуття прикрості, коли їх улюблені дітки «скочуються» до трійок.

Але вихід завжди є!

Щоб дитина справлявся з тим величезним обсягом навчального матеріалу, який він повинен освоїти в школі і в установах додаткової освіти, потрібно розвивати пам'ять. В цьому Вам допоможе курс «Ейдетики».

Ейдетика походить від грецького слова «ейдос» - образ, і курс ейдетики призначений для того, щоб ми навчилися запам'ятовувати, уявляти, придбали необмеженість нашої уяви і фантазії, розширили картину нашого світу, придбали впевненість в тому, що «я можу запам'ятати».

До недавнього часу на дітях, які погано вчаться ставили хрест, вважаючи, що ці діти просто не здатні на більше. Однак, як показала практика, кожна людина може тренувати свою пам'ять точно так же, як спортсмени тренують м'язи.

На допомогу в тренуванні пам'яті прийшла ейдетика - методика, яка допомагає розвинути у людини всі види пам'яті - візуальну, аудиальную, тактильну, нюхову, образну.

На наших заняттях з ейдетики діти вчаться використовувати свою пам'ять з максимальною ефективністю, вчаться запам'ятовувати усвідомлено, раціонально, без стомлюючої зубріння: тексти, словникові та іноземні слова, вірші, енциклопедичні відомості, і багато іншого.

Навчання:

  • Період навчання - 1 місяць
  • Заняття - 3 рази на тиждень по 1 годині
  • Вартість - 750 грн. за курс навчання.
  • Вартість індивідуального навчання - 125 грн / год.

Детальна інформація про програми навчання за телефонами:
704-50-50, 096-531-15-90, 063-715-08-15

З повагою, Центр освітніх послуг "Експерт"

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар

Усі курси в Одесі, а також ВНЗ в Одесі, коледжі та технікуми в Одесі, репетитори в Одесі, тренінги в Одесі, робота в Одесі

Зворотній зв'язок