Опис курсу

Курс нарощування віями UNIVERSAL (група), кусри вій Харків - це напрямок включає класичне і об'ємне нарощування і відновлення вій.

Нарощування вій не втрачає своєї актуальності вже багато років. Можливість мати виразні очі без косметики в будь-який час доби закріпили процедуру в списку безперечних трендів.

На курсах нарощування вій Planet of beauty Ви зможете навчитися виконувати всілякі варіанти цієї процедури - класику, нарощування 2D, 3D і козирне 6D. Це дозволить Вам бути майстром-універсалом, який здатний задовольнити навіть самі екстравагантні запити в нарощуванні.

Крім того, під час навчання Ви дізнаєтеся, які матеріали краще використовувати, як знімати вії без шкоди для рідних волосків, доглядати за красою і багато інших нюансів і тонкощів.

Крім проведення процедури, Ви навчитеся правильно пропонувати свої послуги, формувати ціну на нарощування вій. Ці знання дадуть розуміння того, як стати успішним фахівцем і заробляти на своїй майстерності. Ретельно складені програми навчання стануть потужним підмогою для початківців фахівців.

Уміння тримати руку на пульсі і стежити за новітніми трендами - причина, по якій до нас приходять практикуючі майстри за новими корисними знаннями.

По закінченню курсу у вас в руках опиниться диплом с голограммой "Planet of beauty". Варто відзначити, що наш диплом с голограммой - це не просто формальна «корочка». Це документ, що підтверджує ваш високий рівень знань, так як видається він тільки тим випускникам, що підтвердили на практиці свій талант. Також наш диплом захищений голограмою, що є міжнародним і європейським ступенем захисту.

Щоб записатися на курс перейдіть за посиланням:

заявка на курс навчання

Отримати консультацію або записатися на курс - Пн-Нд з 09:00 до 20:00

Заняття проходять - ПН-ПТ з 10:00 до 20:00, СБ з 10:00 до 16:00

  • Якщо необхідно провести заняття у вихідні дні, то домовляємося з абітурієнтом в індивідуальному порядку.

Сайт1 : pb-kh.com

Сайт2 : pb.057.ua

Коментарі
Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
іна Кудиненко, 07.05.2020, 10:52
Закончила курсы по наращиванию ресниц у Оксаны Никулиной. Хочу отметить, что Оксана не только хороший мастер, она отличный преподаватель как теории так практики, даёт нужные советы. Обучение с ней проходит легко и непринужденно.
Мне понравилось и вам рекомендую!!!
Оксана, спасибо!!!
Ирина Гербин, 05.11.2019, 10:12
Здравствуйте! Прошла курс по наращиванию ресниц у Оксаны, осталась очень довольна этим преподавателем, получила огромное удовольствие от обучения)) спасибо Вам огромное))
Залишити коментар
Партнери сайту
Liberty language school, школа іноземних мов
Liberty language school, школа іноземних мов
Всі партнери | Стати партнером

Усі курси в Харкові, а також ВНЗ в Харкові, коледжі та технікуми в Харкові, репетитори в Харкові, тренінги в Харкові, робота в Харкові

Зворотній зв'язок