TRN.ua 12 років Приховати банер
Опис курсу

Курс нарощування віями UNIVERSAL (група), кусри вій Харків - це напрямок включає класичне і об'ємне нарощування і відновлення вій.

Нарощування вій не втрачає своєї актуальності вже багато років. Можливість мати виразні очі без косметики в будь-який час доби закріпили процедуру в списку безперечних трендів.

На курсах нарощування вій Planet of beauty Ви зможете навчитися виконувати всілякі варіанти цієї процедури - класику, нарощування 2D, 3D і козирне 6D. Це дозволить Вам бути майстром-універсалом, який здатний задовольнити навіть самі екстравагантні запити в нарощуванні.

Крім того, під час навчання Ви дізнаєтеся, які матеріали краще використовувати, як знімати вії без шкоди для рідних волосків, доглядати за красою і багато інших нюансів і тонкощів.

Крім проведення процедури, Ви навчитеся правильно пропонувати свої послуги, формувати ціну на нарощування вій. Ці знання дадуть розуміння того, як стати успішним фахівцем і заробляти на своїй майстерності. Ретельно складені програми навчання стануть потужним підмогою для початківців фахівців.

Уміння тримати руку на пульсі і стежити за новітніми трендами - причина, по якій до нас приходять практикуючі майстри за новими корисними знаннями.

По закінченню курсу у вас в руках опиниться диплом с голограммой "Planet of beauty". Варто відзначити, що наш диплом с голограммой - це не просто формальна «корочка». Це документ, що підтверджує ваш високий рівень знань, так як видається він тільки тим випускникам, що підтвердили на практиці свій талант. Також наш диплом захищений голограмою, що є міжнародним і європейським ступенем захисту.

Щоб записатися на курс перейдіть за посиланням:

заявка на курс навчання

Отримати консультацію або записатися на курс - Пн-Нд з 09:00 до 20:00

Заняття проходять - ПН-ПТ з 10:00 до 20:00, СБ з 10:00 до 16:00

  • Якщо необхідно провести заняття у вихідні дні, то домовляємося з абітурієнтом в індивідуальному порядку.

Сайт1 : pb-kh.com

Сайт2 : pb.057.ua

Коментарі
Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
іна Кудиненко, 07.05.2020, 10:52
Закончила курсы по наращиванию ресниц у Оксаны Никулиной. Хочу отметить, что Оксана не только хороший мастер, она отличный преподаватель как теории так практики, даёт нужные советы. Обучение с ней проходит легко и непринужденно.
Мне понравилось и вам рекомендую!!!
Оксана, спасибо!!!
Ирина Гербин, 05.11.2019, 10:12
Здравствуйте! Прошла курс по наращиванию ресниц у Оксаны, осталась очень довольна этим преподавателем, получила огромное удовольствие от обучения)) спасибо Вам огромное))
Залишити коментар
Партнери сайту
Світ без меж, освітня компанія
Світ без меж, освітня компанія
Всі партнери | Стати партнером

Усі курси в Харкові, а також ВНЗ в Харкові, коледжі та технікуми в Харкові, репетитори в Харкові, тренінги в Харкові, робота в Харкові

Зворотній зв'язок