Опис курсу

Курс моделювання нігтів. Курси нарощування нігтів Харків .

На курсах манікюру та педікюрави отримаєте не тільки практичні навички, а й теоретичні знання (анатомія нігтя, правила догляду, можливі захворювання нігтів, різноманітні техніки та багато іншого). Все це дозволить вам добре орієнтуватися в сфері нігтьового сервісу, вчасно визначати і вирішувати виникаючі проблеми, пов'язані зі станом шкіри і нігтів. Професійному майстру ці знання просто необхідні. Крім цього, на курсах манікюру та педикюру передбачено навчання із застосуванням сучасних, якісних матеріалів. Тут вам розкажуть про новинки, а також поділяться інформацією про перспективні напрямки, які тільки входять в моду.

Щоб нашіабітуріентимоглі швидко оволодіти необхідними знаннями, ми вибудовуємо курс таким чином, що навіть новачкам, які не знають нічого, інформація подавалася максимально доступно. В процесі навчання накурсах манікюраіпедікюравучебно-консультаційному центрі «Planet of beauty» ви дізнаєтеся, як правильно зміцнювати і оздоровлювати нігті за допомогою SPA-засобів, як надати потрібну форму нігтями т.д .. Познайомитеся з сучасними ефективними засобами для догляду за шкірою і нігтями, опануєте технікою виконання різних видів манікюру і педикюру, дізнаєтеся про способи нанесення лаку і навчитеся правильно поєднувати кольори для покриття нігтів.

По закінченню курсу у вас в руках опиниться диплом с голограммой "Planet of beauty". Варто відзначити, що наш диплом с голограммой - це не просто формальна «корочка». Це документ, що підтверджує ваш високий рівень знань, так як видається він тільки тим випускникам, що підтвердили на практиці свій талант. Також наш диплом захищений голограмою, що є міжнародним і європейським ступенем захисту.

Щоб записатися на курс перейдіть за посиланням:

заявка на курс навчання

Отримати консультацію або записатися на курс - Пн-Нд з 09:00 до 20:00

Заняття проходять - ПН-ПТ з 10:00 до 20:00, СБ з 10:00 до 16:00

  • Якщо необхідно провести заняття у вихідні дні, то домовляємося з абітурієнтом в індивідуальному порядку.

Сайт1 : pb-kh.com

Сайт2 : pb.057.ua

Коментарі
Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Альфия Адельшина, 05.11.2019, 09:53
Ходила на курсы по наращиванию ногтей))) осталась довольна, все обьясняеться легко и доступно))) Светочка, спасибо огромное)))
Залишити коментар
Партнери сайту
Візуальна аналітика
Візуальна аналітика
Всі партнери | Стати партнером

Усі курси в Харкові, а також ВНЗ в Харкові, коледжі та технікуми в Харкові, репетитори в Харкові, тренінги в Харкові, робота в Харкові

Зворотній зв'язок