Опис курсу

Курс моделювання нігтів

На курсах манікюру та педікюрави отримаєте не тільки практичні навички, а й теоретичні знання (анатомія нігтя, правила догляду, можливі захворювання нігтів, різноманітні техніки та багато іншого). Все це дозволить вам добре орієнтуватися в сфері нігтьового сервісу, вчасно визначати і вирішувати виникаючі проблеми, пов'язані зі станом шкіри і нігтів. Професійному майстру ці знання просто необхідні. Крім цього, на курсах манікюру та педикюру передбачено навчання із застосуванням сучасних, якісних матеріалів. Тут вам розкажуть про новинки, а також поділяться інформацією про перспективні напрямки, які тільки входять в моду.

Щоб нашіабітуріентимоглі швидко оволодіти необхідними знаннями, ми вибудовуємо курс таким чином, що навіть новачкам, які не знають нічого, інформація подавалася максимально доступно. В процесі навчання накурсах манікюраіпедікюравучебно-консультаційному центрі «Planet of beauty» ви дізнаєтеся, як правильно зміцнювати і оздоровлювати нігті за допомогою SPA-засобів, як надати потрібну форму нігтями т.д .. Познайомитеся з сучасними ефективними засобами для догляду за шкірою і нігтями, опануєте технікою виконання різних видів манікюру і педикюру, дізнаєтеся про способи нанесення лаку і навчитеся правильно поєднувати кольори для покриття нігтів.

По закінченню курсу у вас в руках опиниться сертифікат "Planet of beauty". Варто відзначити, що наш сертифікат - це не просто формальна «корочка». Це документ, що підтверджує ваш високий рівень знань, так як видається він тільки тим випускникам, що підтвердили на практиці свій талант.

Щоб записатися на курс перейдіть за посиланням:

заявка на курс навчання

Отримати консультацію або записатися на курс - Пн-Нд з 09:00 до 20:00

Заняття проходять - ПН-ПТ з 10:00 до 20:00, СБ з 10:00 до 16:00

  • Якщо необхідно провести заняття у вихідні дні, то домовляємося з абітурієнтом в індивідуальному порядку.

Сайт1 : pb-kh.com

Сайт2 : pb.057.ua

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар
Партнери сайту
LasmaStudio
LasmaStudio
Всі партнери | Стати партнером

Усі курси в Харкові, а також ВНЗ в Харкові, коледжі та технікуми в Харкові, репетитори в Харкові, тренінги в Харкові, робота в Харкові

Зворотній зв'язок