Опис курсу

По закінченню курсу видається Диплом міжнародного зразка

ЛАМІНУВАННЯ БРІВ

Ламінування - це косметична процедура, що дозволяє поліпшити зовнішній вигляд ваших брів, а також значно оздоровити їх. ... Найчастіше процедура ламінування робиться з метою оздоровити виснажені волоски брів, оскільки постійне фарбування брів хімічними фарбами ведуть до сухості і виснаження волосків.

Кератіновую ЛАМІНУВАННЯ ВІЙ


Процедура триває від 45 хвилин до 1,5 години. Її час залежить від кваліфікації майстра і використовуваних їм препаратів. За цей час на вії наноситься кілька спеціальних складів, які зміцнюють, роблять їх товстими, блискучими, підкрученими, додають насичений колірний пігмент. Основа поживних матеріалів - кератин, який заповнює тріщини, звідси - гладкість, блиск і товщина.

РЕКОНСТРУКЦИЯ ВІЙ VELVET

До останнього часу рейтинг найпопулярніших послуг для вій очолювали ботокс, полуперманентние туш, нарощування і ламінування. Сьогодні їх затьмарило пропозицію салонів під назвою Вельвет, яка застосовується для створення дивно яскравого візуального ефекту на натуральних волосках. Після покриття спеціальним складом волоски стають:

  • зволоженими;
  • блискучими;
  • довгими;
  • міцними;
  • насичуються корисними речовинами.

LASH BOTOX

Вії будуть виглядати привабливо, при цьому це будуть твої натуральні вії. Погодься, завжди приємно бути впевненою, що нічого не відклеїться, що не відпаде при будь-яких обставинах.
Збільшиться обсяг вій за рахунок напітиванія складами, кожна вія стане товщі на цілих 40%. Вони будуть виглядати візуально більш густими, що додасть привабливого і чарівності твоєму погляду.

Героїв Крут 8


Подробнее о курсе


Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар

Усі курси в Вінниці, а також ВНЗ в Вінниці, коледжі та технікуми в Вінниці, репетитори в Вінниці, робота в Вінниці

Зворотній зв'язок