Опис курсу

Хотів би навчатися веб-дизайну в Харкові у практикуючих фахівців?

Якщо відповідь так, то є хороші новини! Відкрито набір в нову групу на курс UI / UX дизайн в Харківській школі веб-дизайну Design Kitchen.

За 3 місяці тобі належить зануриться в основи графічного дизайну, навчиться впевнено працювати з типографікою, вивчити сучасний софт для інтерактивних прототипів, розібратися з яких етапів складається створення дизайну сайту і мобільного застосування і головне зробити кілька робіт для портфоліо (лендинг, мобільний додаток, інтернет магазин ).

Тривалість навчання - 3 місяці, 2 рази на тиждень, маленькими групами не більше 12 осіб. Навчання проводять відразу 2 викладача, а такої кількості зворотного зв'язку по домашній завданням ви не знайдете більше ніде. Подивіться чого досягли студенти за 3 місяці навчання: https://www.behance.net/designkitchenschool


Кажуть у нас не легко, але результати варті цих зусиль. У нас лімітований річний набір - ми не "штампуємо" дизайнерів. Ми даємо знання і після нас, шукати ти будеш тільки вакансії на позицію UX / UI Designer.
Початок навчання 3 березня, приходь!

Для реєстрації на курс переходите на наш сайт

https://designkitchen.com.ua/

Інстаграм https://www.instagram.com/designkitchen.school/

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар
Партнери сайту
New Generation
New Generation
Всі партнери | Стати партнером

Усі курси в Харкові, а також ВНЗ в Харкові, коледжі та технікуми в Харкові, репетитори в Харкові, тренінги в Харкові, робота в Харкові

Зворотній зв'язок