12 років Work.ua Приховати банер
Опис курсу


Морський ретрит "ЗАНУРЕННЯ У СЛОВО"

КОЛИ: з 19 по 24 червня

ДЕ: о. Бирючий, база відпочинку "Золотий Берег", котедж "Ласпі"

ТРЕНЕР: Ілона Наникіна http://qps.ru/WDpY7

Наш ретрит буде присвячений практиці оволодіння словом. СЛОВОМ, як мікро і макро-космосом. Виключно для мотивованих та цілеспрямованих: підйом разом з сонцем, пробіжка, вправи, що розкривають голос, покращують артикуляцію, розширюють діапазон голосу і приводять тіло, разум і свідомість до стану дзен.

  • Сніданок, вправи, завдання, підготовка да словесної і фізичної практики, відкрита практика на природі, залік практики.
  • Обід, відпочинок, підготовка нового завдання
  • Вечеря, відпочинок, нові практики, вечірні силові вправи на постановку голосу та гармонізацію тіла, відпочинок, вільний час, сон.

І так все шість днів!

МЕТА! За короткий термін підвести вас до стану майстра, який на проблеми дивиться, як на гру, яку можна вирішити, пересуваючи фішки слів.

1-й день: 19 червня Вправи на постановку мови і дихання. Практики усунення ідивідуальних бар'єрів комунікації.

2-й день: 20 червня Техніки оволодіння навичками Публічного виступу: диспути, дебати, доповіді, полеміки. Вчимося писати і промовляти надихаючі ефективні промови + миттєва перевірка на публіці. Формули, аргументи, фішки відомих ораторів.

3-й день: 21 червня Практика тиші – вчимося слухати себе і оточуючий світ, бо, як відомо: «Слово виходить з тиші і йде у тишу». (Це дуже складно. Повірте на Слово).

4-й день: 22 червня Вправи на розвиток навичок когнитивности, креативності, емпатії, критичного мислення ... Продовження теми оволодіння навичками Публічного виступу + техніки стресових переговорів.

5-й день: 23 червня Техніки прихованого впливу, техніки виявлення і протидії маніпуляціям. Опрацювання отриманих технік. Залік!

6-й день: 24 червня Физиогномика - теорія і практика.


+ Постійно!!!і: вправи і завдання на розвиток пам'яті, уваги, концентрації; створення індивідуального стилю виступу і впливу на публіку; опрацювання навичок акторської майстерності, Холотропні практики, медитацій і квести ...
+ Надзвичайно корисні вечірні посиденькі, що формують нові нейронні зв'язки и утворюють корисні соціальні зв'язки, які стануть вам дуже у нагоді після повернення бо формувати дійсність с розвиненими людьми не тільки приємно, а й ефективно! Бо ви повернетесь трохи іншою людиною

http://link.pub/1964519

Адміністратор Алла Марусенко

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар

Усі курси в Запоріжжі, а також ВНЗ в Запоріжжі, коледжі та технікуми в Запоріжжі, репетитори в Запоріжжі, робота в Запоріжжі

Зворотній зв'язок