Опис курсу

Якщо Ви хочете підвищити свій художній рівень і зробити його більш професійним, вам необхідні куси академічного малюнка. Вони не обмежуються отриманням теорії, а включають практичні заняття і розвивають образне мислення.

Їх відвідування дозволить Вам навчиться застосовувати на практиці класичні прийоми, створювати по справжньому якісні роботи і розвиватися в усіх напрямках цього мистецтва.

Для кого призначений курс?

  • новачків і тих, хто хоче дізнатися його з самих азів;
  • для тих, хто збирається вступати до ВНЗ, пов'язані з мистецтвом;
  • художників, які хочуть розвинути свою майстерність.

Як відбувається навчання?

Під час підготовки Ви поступово дізнаєтеся всі основи, переходячи від простих занять до більш складним. Кожен урок - це практичне заняття для більш ефективного засвоєння і закріплення навичок.

У підсумку, вже через кілька уроків, Ви зможете поглянути на світ зовсім по-іншому. Навчіться відчувати пропорції і композицію, розрізняти різноманітність колірних відтінків і розвинете спостережливість.

Також ви опануєте способами роботи з різними матеріалами і колірними співвідношеннями. Побачите все лінії, об'єми, форми і перспективу, в загальному, станете бачити світ очима художника.

Академічний малюнок - це спосіб перетвориться зі звичайного художника в справжнього творця. Його навчання засноване на суворих законах і правилах, вивчивши які Ви легко зможете зобразити на папері або полотні будь-який предмет або людини, або їх комбінації.

Запрошуємо !!!

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар

Усі курси в Житомирі, а також ВНЗ в Житомирі, коледжі та технікуми в Житомирі, репетитори в Житомирі, робота в Житомирі

Зворотній зв'язок