Опис курсу

New IT School (Vinnytsia, Ukraine) представляє для вас навчальний курс “Web development ” (17+)

Заняття курсу Web development”(17+) проходять в міні-групах 6-10 студентів, ноутбуки для навчання ми надаємо. Кожне заняття записується у вигляді відео для домашнього перегляду.

Викладач має досвід роботи в бізнес-компаніях, розробці власних стартапів та e-commerce-проектах.

Детальна інформація на сайті http://www.itschool.vn.ua

Стрімкий розвиток інформаційних технологій сприяв появі професії web-розробника. Рейтинг найбільш затребуваних і високооплачуваних IT-професій очолює саме Web-розробник. Переконатися в потребі професії веб-програміста легко. Досить зайти на будь-який онлайн-сервіс з працевлаштування.

32% компаній шукають співробітників на job-ресурсах, 27% – через професійні соціальні мережі типу Linkedin і за рекомендаціями, 22% IT-компаній вважають ефективним способом – розміщення вакансій на власному сайті та 19% – це ханти співробітників «зі шкільної лави» , тобто запрошують на стажування талановитих студентів, відстежують медалістів і олімпіадників, влаштовують конкурси для студентів і так далі.

Останній спосіб – найважчий, адже на даний момент академічна освіта інертна і не встигає за новим динамічним розвитком, тому рівень підготовки студентів після вузу дуже низький і суть не в знаннях мови програмування, а в слабкості системного мислення та знань алгоритмізації.

Щоб стати професійним веб-розробником – потрібні знання, а не спеціальніть в дипломі.

Під веб-розробником роботодавець зазвичай розуміє універсального фахівця full-stack.

Full-stack це front-end- і back-end-розробка. Розробники front-end забезпечують створення зовнішнього вигляду сайту (порталу, проекту). Back-end-розробка включає в себе тіньову внутрішню сторону ресурсу.

На сьогоднішній день верстка не обмежується лише знаннями HTML та СSS. Розробник web сайтів повинен вміти організувати своє робоче середовище, розробляти адаптивну верстку для відображення на мобільних пристроях і вміти реалізувати всі дизайнерські рішення у вигляді динамічних елементів, написаних на JavaScript та продумати всі деталі, щоб сайт завантажувався швидко і працював коректно на будь-яких пристроях і з будь-якою швидкістю інтернету.

Незалежно від спеціалізації, веб-програміст повинен мати повний набір знань:

  • Верстка,
  • Браузерна мова програмування,
  • Серверна мова програмування,
  • Мова для роботи з базами даних,
  • Фреймворк.

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар
Партнери сайту
HighLight
HighLight
Всі партнери | Стати партнером

Усі курси в Вінниці, а також ВНЗ в Вінниці, коледжі та технікуми в Вінниці, репетитори в Вінниці, робота в Вінниці

Зворотній зв'язок