Опис курсу

Курс триває 3 місяці

2 рази в тиждень з 20:00 до 22:00

Ми вперше практикуємо навчання на реальних проектах в режимі real-time. З першого дня навчання кожен студент відчуватимуть себе частиною проекту. Постановка завдань і їх виконання в строк (Scrum).


Після тижня навчання, всі учасники вже беруть участь в проекті. Після закінчення курсу, мінімум 3 реальних проекту

Програма курсу:

 • основи тестування

На перших заняттях курсів тестерів Ви дізнаєтеся, що являє собою тестування і які його основні цілі. А також, чому робота QA-інженера є невід'ємною частиною розробки програмного забезпечення. Ви зрозумієте різницю між такими стандартами, як Validation і Verification. Ми будемо говорити про ризики і визначати, коли і з якої причини виникає помилка. Також в процесі навчання ви ознайомитеся з принципами тестування і закріпіть цей теоретичний блок на практиці.

 • Життєвий цикл розробки програмного забезпечення

SDLC - це безперервний процес, який починається з моменту прийняття рішення про необхідність створення ПЗ і закінчується, коли продукт остаточно виводять з експлуатації. Залежно від проекту використовуються і різні методи (або так звані моделі) розробки ПО. Ми ознайомимо вас з життєвим циклом розробки ПО і зупинимося на кожному з його етапів, розглянемо послідовні і гнучкі моделі (Waterfall, V-model, Scrum, Kanban) і з'ясуємо різницю між моделями, їх переваги та недоліки.

 • Детальне вивчення SCRUM методології

Scrum - одна з найпопулярніших методологій (моделей) розробки програмного забезпечення. Вона акцентує увагу на якісному контролі процесу розробки.

На цьому занятті в рамках курсу QA-інженерів ми докладно розглянемо:

основні принципи і етапи методології;
поняття ітерації (Sprint);
ролі (Product Owner, Scrum Master, Scrum Dev Team);
артефакти (Project Backlog, Sprint Backlog);
meetings (Daily, Sprint Planning, Sprint Review, Sprint Retrospective, Backlog Refinement);
типи завдань (Epic, Story, Tasks, Subtasks).

 • процес тестування

Ви дізнаєтеся, з яких основних фаз складається процес тестування. Ми поговоримо про те, наскільки важливим є аналіз вимог, і що потрібно робити в разі відсутності специфікацій. Ви познайомитеся з різними видами документації: тест-план (Test Plan), матриця відстеження (Tracebility Matrix), а також навчитеся визначати вхідні і вихідні критерії тестування.

 • вимоги

Аналіз вимог є головним етапом у розробці програмного забезпечення. Саме тому так важливо знати правила їх визначення. На курсах тестувальників ми познайомимо вас з типами вимог і навчимо розрізняти функціональні і нефункціональні їх види, а також покажемо типові помилки при написанні вимог на прикладі.

 • Автоматизація за допомогою SELENIUM WEBDRIVER
 • Теоретичні знання про Selenium WebDriver
 • Дізнатися стратегію виконання автоматизації веб-додатків за допомогою Selenium WebDriver
 • Познайомиться з достатньою кількістю різних підходів і технік для побудови автоматичних тестів веб-додатків
 • Застосовувати знання на практиці по підготовленим завданням під керівництвом викладача
 • Практика

Проведення тестування реального WEB проекту за методологією Scrum в режимі real-time: - аналіз вимог і робота зі специфікацією; - спілкування та співпрацю з замовником, уточнення вимог; - написання тестових випадків (Test cases) згідно специфікації; - виконання тестування (Test execution); - зміна вимог і оновлення тестових кейсів; - відстеження процесу тестування (Tracebility Matrix); - звіт про помилку; - робота з баг-трекингової системою Jira; - тестування і робота з базою даних; - співпраця з програмістом: відстеження помилки від її створення до ліквідації; - створення звіту про проведене тестування (Test Summary Report).

Більш детально на сайті iqaengineer.com

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар
Партнери сайту
Flor de Azahar
Flor de Azahar
Всі партнери | Стати партнером

Усі курси в Дистанційному навчанні, а також ВНЗ в Дистанційному навчанні, коледжі та технікуми в Дистанційному навчанні, репетитори в Дистанційному навчанні, тренінги в Дистанційному навчанні, робота в Дистанційному навчанні

Зворотній зв'язок