Опис курсу

Ймовірно, немає такого учня старшої школи в Україні, якого не хвилює питання підготовки до ЗНО. Хтось ставиться до цієї події спокійно, мовляв, час ще є. Хтось зі страхом - невже так скоро?! У Хабі життєвого успіху Stairway проходять курси підготовки до ЗНО з усіх предметів!

Наші курси - це Ваш успіх! Вони покликані допомогти всім учням поглибити і закріпити свої знання зі шкільного курсу. На заняттях Ви зможете не тільки отримати нову інформацію, а й опрацювати Ваші "слабкі" місця з певних тем.

Історія України знаходиться в рядку предметів за вибором пору. З географією, фізикою, хімією та біологією. Вона передбачає, що Ви опанували знаннями від появи первісної людини на терені України (1млн років до нашої ери) і до сучасного президента В. Зеленського. Ми підготували Вам власні ЛАЙФХАКИ з вивчення найважливіших дат, понять, осіб, пам'яток, карикатур та історичних карт. Ці матеріали - в подарунок!

Якщо Вам не підходить розклад, ми завжди готові з Вами обговорити індивідуальні заняття!

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар
Партнери сайту
Planet of beauty
Planet of beauty
Всі партнери | Стати партнером

Усі курси в Харкові, а також ВНЗ в Харкові, коледжі та технікуми в Харкові, репетитори в Харкові, тренінги в Харкові, робота в Харкові

Зворотній зв'язок