Опис курсу

Об’єм курса: ДОМАШНІЙ ДОКТОР
Дана програма, розроблена Наталією Володимирівною, є концентрацією найважливіших знань і спеціальних практик, спрямованих на відновлення і підтримку здоров'я людини, його фізичного і психоемоційного стану.

https://centruma.com.ua/domashniy-doktor-ili-zhizn-bez-tabletok-2018-08-18/

У цю програму включені:

  • пристрій енергетичних полів людини
  • вплив на ауру
  • діагностика захворювання
  • методика визначення причини хвороби
  • основи лікування травами
  • спеціальні техніки цілительства
  • як обійтися без медикаментів
  • практичні механізми відновлення організму людини
  • допомога іншим людям
  • і багато іншого, що допоможе людині прийти до здорового способу життя і отримувати насолоду від перебування в цій реальності.

Курс призначений в першу чергу для людей, які мають серйозні проблеми зі здоров'ям і бажаючих навчитися самостійно відновлювати свій організм, для тих, хто хоче завжди бути в прекрасній формі і відсунути старість, а також для тих, хто хоче навчитися самому лікувати людей і надалі піти на курс МАЙСТЕР-ЦІЛИТЕЛЬ.

Як і всі програми Наталії Володимирівни, курс розрахований на максимальний ефективний результат індивідуально для кожного студента. Протягом п'яти днів слухачі будуть отримувати спеціальні знання про будову людини, його багатовимірності, таємниці взаємодій енергетичних полів, контроль свідомості та основи роботи з підсвідомістю, стабілізація психіки людини та напрацювання стійкості до негативних впливів. Великий обсяг практичної роботи в унікальних енергетичних практиках на основі сакральних механізмів, а також індивідуальні рекомендації та допомога Наталії Володимирівни.

Всі програми побудовані на основі високої моралі, духовності, сучасних наукових досягнень, а також давніх таємних знань і не несуть в собі ніяких елементів несвідомого програмування (таких як НЛП, гіпноз, релігійне навіювання тощо). Методика досягнення ефективного результату у Наталії Володимирівни побудована на УСВІДОМЛЕНОМУ прийнятті інформації і ЛОГІКИ з її обробці для отримання і побудови точних особистісних переконань і максимальної віри в дієвість даних механізмів!

У процесі занять Наталія Володимирівна допомагає індивідуально кожному до кінця розібратися у всіх аспектах програми і швидко навести порядок в найбільш критичних ситуаціях, хвилюючих слухача курсів, а також особисто коригує і наповнює своєю енергією кожного учня!

Час проведення:

Заняття проходять у групах від 10 до 20 осіб, тривалістю : 5 днів по 3 години

Ви маєте унікальну можливість отримати особисту консультацію
Психолога, парапсихолога, біоенерготерапевта,сучасного теолога, Члена-кореспондента Академії Технологічних Наук України, керівника Центру Розвитку Особистості в складі Академії Технологических Наук Ураїни Родіної Наталії Володимирівни.

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар
Партнери сайту
Flower Show, міжнародна школа флористики
Flower Show, міжнародна школа флористики
Всі партнери | Стати партнером

Усі курси в Харкові, а також ВНЗ в Харкові, коледжі та технікуми в Харкові, репетитори в Харкові, тренінги в Харкові, робота в Харкові

Зворотній зв'язок