Опис курсу

Об’єм курса: Новий прикладний науковий семінар Центру Розвитку Особистості під назвою «ПЕРЕМОГТИ ПРОБЛЕМИ», розроблений Наталією Володимирівною Родіной з метою допомогти людям зорієнтуватися в умовах напруженості сучасного соціуму, пояснити причини прояву в житті особистості ситуацій, проблемного характеру і навчити вибирати правильні шляхи їх вирішення.

Вся інформація побудована на рівнях індивідуального сприйняття кожного для досягнення максимального усвідомлення причин і наслідків.

У процесі семінару ви дізнаєтеся про закони і взаємозв'язки внутрішнього психоемоційного стану і зовнішнього прояву фізичної реальності. Інформацію про останні відкриття в області тонких енергій і розгляд потенціалу людського організму, його особливостей і надздібностей свідомості.

Після виступу Наталії Володимирівни можна задавати будь-які питання

(крім політики ) .

Відвідавши семінари і курси Наталії Володимирівни, Ви отримаєте практичні знання з управління здоров'ям, енергією і емоційним станом, навчитеся відновлювати і зміцнювати своє здоров'я, будете розкривати свій внутрішній потенціал і приховані здібності, отримаєте можливість керувати подіями свого життя та бути захищеним від негативних зовнішніх впливів.

!!!Прийом на курс проводиться тільки після співбесіди з Родіной Н. В.

Час проведення:
Науково-практичний семінар "перемогти проблеми", участь 100 грн.

Для учнів Центру - вхід вільний.


Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар
Партнери сайту
Study3d
Study3d
Всі партнери | Стати партнером

Усі курси в Харкові, а також ВНЗ в Харкові, коледжі та технікуми в Харкові, репетитори в Харкові, тренінги в Харкові, робота в Харкові

Зворотній зв'язок