Опис курсу

Опис курсу

Сертифікований курс Використання прикладного рішення «1С: Бухгалтерія 8 для України» апробований розробниками програмного продукту та передбачає отримання необхідного комплексу вмінь і навичок по роботі з програмою. Вас навчатимуть кваліфіковані викладачі, чия підготовка також підтверджена відповідними сертифікатами.

Кому підійде курс

Курс буде корисним як студентам облікових спеціальностей чи бухгалтерам-початківцям без досвіду роботи в програмі, так і більш досвідченим бухгалтерам, які можливо вже працюють з конфігурацією, але їм бракує системного розуміння функціонування всіх її підсистем або виникають труднощі на окремих ділянках обліку.

Формат курсу:

Курс передбачає десятиденне вечірнє навчання (проводиться в робочі дні протягом двох тижнів) і побудований у вигляді наскрізного прикладу, який охоплює повний цикл роботи підприємства.

Результат проходження курсу

Проходження курсу забезпечить Вам суттєву перевагу як безпосередньо в роботі, так і для цілей працевлаштування, оскільки:

  • по закінченню навчання Ви на високому рівні володітимете навиками роботи з програмою Бухгалтерія для України, ред. 2.0,
  • в підтвердження отриманих вмінь та навичок Ви отримаєте сертифікат встановленого зразка;

Як зареєструватись

Для того, щоб ми включили Вас у групу, Вам необхідно заповнити анкету слухача після чого з Вами зв'яжеться наш представник.

Час і місце проведення

Заняття проходять за адресою м.Чернівці, вул. Воробкевича 33, оф. 112 в обладнаному приміщенні з 18:00 до 20:30 в групах кількістю 4-6 осіб.

Детальніша інформація на нашому сайті

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар
Партнери сайту
Liberty language school, школа іноземних мов
Liberty language school, школа іноземних мов
Всі партнери | Стати партнером

Усі курси в Чернівцях, а також ВНЗ в Чернівцях, коледжі та технікуми в Чернівцях, репетитори в Чернівцях, робота в Чернівцях

Зворотній зв'язок