Опис курсу

В айкідо перемагає не сила, а вміння. Тому фізично слабкий дитина не буде тут відчувати себе гірше, ніж його «сильні» однолітки, а сильний не буде хвалитися звий силою, тому що в даному випадку вона не має вирішального значення. В секціях айкідо дітей вчать не тільки розвивати внутрішню силу і впевненість у собі, а й правильно це використовувати. Учитель пояснить, що найкраще вирішення будь-якого конфлікту - запобігти його. Ну, а якщо потрібно, то і вміти постояти за себе.

Користь для здоров'я від занять айкідо для дітей незаперечна:

  • Дуже велика увага приділяється страховці: вмінню правильно падати і перекидатися. Дитина, що займається айкідо, випадково спіткнувшись або посковзнувшись, впаде «за правилами» і, обтрусившись, піде далі без синців і шишок. Причому навички безпечних падінь, як стверджують фахівці, залишаться у нього на все життя.
  • На заняттях велика увага приділяється відпрацюванню стійок з прямою спиною, тому проблеми з порушенням постави у дитини не буде. Айкідо в дії вражає красою і грацією рухів, що нетипово для секцій єдиноборств.
  • Спочатку на заняттях діти практично не втомлюються, тому що вивчають найпростіші рухи. Потім, у міру того, як вони освоюються, підвищується складність тренувань і збільшується навантаження. Результат - організм адаптується до навантажень поступово, що особливо важливо, якщо раніше дитина ніколи не займався спортом.


Що розвиває айкідо: абстрактне мислення і тонке сприйняття світу, філософський склад розуму. Координацію, чуйність до свого тіла і тіла суперника (управління своїм центром ваги і дію на точку рівноваги супротивника). Навички роботи з різними видами зброї.

Японські традиції вимагають дуже суворого дотримання правил поведінки під час заняття. На початку тренування учні сідають на татамі в спеціальній позі (ноги під себе) і кілька хвилин сидять мовчки і нерухомо, налаштовуючись на тренування. Ця вправа вчить фокусувати увагу і концентруватися. Помічено, що дитина, що відвідує секцію айкідо, стає більш зібраною і дисциплінованою.

Дівчата займаються айкідо на рівних з хлопчиками, причому часто навіть з більшим завзяттям. Набуті навички допомагають їм краще відчувати своє тіло, вони стають більш впевненими в собі, знаходять внутрішню гармонію. До того ж вони завжди зможуть постояти за себе

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар
Партнери сайту
Pro Business Center
Pro Business Center
Всі партнери | Стати партнером

Усі курси в Полтаві, а також ВНЗ в Полтаві, коледжі та технікуми в Полтаві, репетитори в Полтаві, робота в Полтаві

Зворотній зв'язок