Опис курсу

Об’єм курса: 32

Час проведення: ранок, день, вечір.

Цей курс навчання можуть пройти всі бажаючі навчитися самостійно використовувати комп'ютер в своїй творчості, роботі і повсякденному житті. Знання будуть корисні для підлітків, які зможуть використовувати отримані знання в школі, для виконання домашніх завдань, або для освоєння комп'ютерних ігор.

Навчання можуть пройти студенти, яким необхідно підвищити рівень кваліфікації у використанні комп'ютера для успішного навчання в коледжі або вузі. Бухгалтера, підприємці, менеджери, яким потрібно по роботі ефективно використовувати комп'ютер, щоб не звертатися по дрібним питань до системних адміністраторів. Пенсіонери, освоївши програму курсу зможуть бути затребувані на ринку праці на кваліфіковані посади.

Коментарі
Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Антонина, 23.12.2019, 17:59
Заканчивала курс пользователь пк в учебном центре Проминь . Организационные моменты на высоком уровне, удобное расписание, расположение 10 минут от метро Площадь Конституции. Отдельное спасибо преподавателю Марине Владимировне. Всегда очень интересно и доступно вела курс, все сразу понимаешь и запоминаешь. В УЦ довольно широкий спектр курсов и весьма интересных, для разной возрастной категории. Советую.
Залишити коментар
Партнери сайту
Освіта без кордонів
Освіта без кордонів
Всі партнери | Стати партнером

Усі курси в Харкові, а також ВНЗ в Харкові, коледжі та технікуми в Харкові, репетитори в Харкові, тренінги в Харкові, робота в Харкові

Зворотній зв'язок