Опис курсу

Основний курс адміністратор Linux Київ відкриває широкі перспективи для тих, хто хоче поліпшити свої знання або досягти нових вершин в кар'єрі. Підійдуть наші заняття і для новачків, охочих отримати нову професію і почати заробляти хороші гроші.

Основна мета

Краща Академія Cisco на платформі SEDICOMM University в Києві пропонує своїм студентам унікальну можливість навчатися дистанційно, не втрачаючи при цьому якість освіти. У нас ви зможете за короткий час вивчити всі основні матеріали з управління цією операційною системою. Ці знання знадобляться також працюють системним адміністраторам, які бажають заповнити прогалини, які є в уже існуючій базі знань.

Програма курсу

Звичайно, кожен може завантажити курси Linux Київ і почати займатися самостійно. Але тільки досвідчений викладач може дійсно допомогти отримати нову професію, а не тільки теоретичні знання. Ми пропонуємо вам комплексну систему навчання, перевірену на тисячах студентів з усього світу. З нами ви освоїте нову професію або піднімете свою кваліфікацію в короткі терміни.

На найближчій лекції ми розглянемо такі цікаві теми:

  • що такий дозвіл setuid;
  • чим відрізняється setgid для файлів і директорій;
  • як встановити setgid;
  • що таке Sticky Bit.

Також ви зможете задати викладачеві питання, якщо будете присутні на онлайн-лекції. Для тих, у кого не вийде з'явитися в мережі в зазначений час. буде підготовлена ​​запис лекційного матеріалу. Ми пропонуємо нашим студентам велику кількість практичних робіт, що імітують повсякденну діяльність системного адміністратора.

Додаткова інформація

Навіть пройшовши не один безкоштовний курс Linux Київ, ви не зможете з упевненістю сказати, що у вас вийде швидко вирішувати робочі питання в умовах авралу або підвищеної напруженості. До того ж, в більшості підручників описуються тільки стандартні типові завдання. Ми ж навчимо вас приймати складні рішення і розбиратися з нетривіальними проблемами.

Як з нами зв'язатися

Ви можете зайти на наш офіційний сайт або відвідати сторінку на будь-якому з наступних порталів:

Щоб записатися на наш курс, достатньо заповнити невелику форму на нашому сайті або замовити зворотний дзвінок по телефону. Ми завжди відкриті для комунікації і пропозицій!

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар

Усі курси в Києві, а також ВНЗ в Києві, коледжі та технікуми в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок