Опис курсу

Бухгалтерський облік з нуля та 1С

Курс «Основи бухгалтерського обліку + 1С» розрахований на тих, хто прагне стати спеціалістом у сфері фінансів та бухгалтерії. Це прекрасна можливість отримати якісні знання та навички в роботі з документацією, фінансовою і податковою звітністю, веденням бухгалтерського обліку. Наша авторська методика дозволить учням досягти нового рівня професіоналізму, адже курс передбачає не тільки теоретичні заняття, але і перевірку їх на практиці.

Під керівництвом наших досвідчених викладачів ви зможете освоїти сучасний підхід до ведення фінансової звітності. Пройшовши курси бухгалтерського обліку, ви також дізнаєтеся, як ефективно працювати в новому програмному забезпеченні, а також станете на шлях розвитку в фінансовій сфері, відкривши для себе нові можливості і знання.

Після проходження ви зможете контролювати фінанси і вести їх облік, як на власному підприємстві, так і на місці вашої роботи. Отримані знання допоможу швидше і якісніше виконувати робочі завдання. Крім того, в арсенал нових навичок додасться можливість ведення документації по операціях, що високо цінується на сучасних підприємствах.

Термін навчання:

від 24 до 40 годин

Група: 4-6 осіб (3 заняття по 2 години - будні, 2 заняття по 3 години в вихідні дні)
Індивідуально

Додати коментар
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Ел. пошта*:
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Залишити коментар
Партнери сайту
HR-master, перший спеціалізований тренінг-центр
HR-master, перший спеціалізований тренінг-центр
Всі партнери | Стати партнером

Усі курси в Херсоні, а також ВНЗ в Херсоні, коледжі та технікуми в Херсоні, репетитори в Херсоні, робота в Херсоні

Зворотній зв'язок