Докладна інформація про компанію

Англійська мова для дітей та дорослих.
Підготовка до школи.
Принципи роботи школи:

  • Головне правило школи у викладанні - практичність. Ми навчатимемо лише тому, що Ви зможете реально використовувати у житті.
  • Найцінніший ресурс нашої школи - викладачі. Всі вони виключно талановиті, енергійні та орієнтовані на успіх учнів, а ще вони точно знають, як мотивувати до навчання та заряджати позитивом. 
  • Навчання в школі "AplusB learning centre" реалізується через індивідуальний підхід (звучить банально), але ми це бачимо наступним чином: в залежності від рівня знань та можливостей, для кожного клієнта/учня прописується індивідуальний план навчання (рівень знань, визначення та постановка мети, аналіз сильних та слабких сторін, рекомендації стосовно того, над чим потрібно посилено працювати: вимова, лексика, граматичні конструкції, які підручники/ресурси використовувати, тривалість навчання і т.д). Саме орієнтуючись на цей план викладач та учень крок за кроком досягатимуть поставленої мети. 
  • Заняття проводяться в групах до 6 чоловік, в межах одного заняття різні учні/студенти виконуватимуть різні завдання з однієї теми, якщо для одного виклад ведеться коротко та про головне, то іншим пояснюють все більш детально та даються завдання вищої складності). Таким чином займаючись у групі, Ви отримуєте індивідуальний підхід із можливістю розвивати навички спілкування.
  • Оцінювання результатів навчання також індивідуальне, тобто підсумок отриманих знань буде зроблено в розрізі Вашого особистого прогресу (а не у порівнянні з рештою учнів групи).
  • По закінченню курсу кожному учню/студенту ми надаємо персоналізовані рекомендації щодо подальшого удосконалення знань.
Курси
Категорії курсу: мовні - англійська мова.
Вік аудиторії: студенти, дорослі, пенсіонери.
від 2400 грн
-5%
Оцінка відвідувачів
Поки ніхто не дав оцінку цій компанії, і Ви можете поставити свою оцінку першим.
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте компанію і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:

Усі курси в Києві, а також ВНЗ в Києві, коледжі та технікуми в Києві, репетитори в Києві, тренінги в Києві, робота в Києві

Зворотній зв'язок