Подробная информация о компании

Англійська мова для дітей та дорослих.
Підготовка до школи.
Принципи роботи школи:

  • Головне правило школи у викладанні - практичність. Ми навчатимемо лише тому, що Ви зможете реально використовувати у житті.
  • Найцінніший ресурс нашої школи - викладачі. Всі вони виключно талановиті, енергійні та орієнтовані на успіх учнів, а ще вони точно знають, як мотивувати до навчання та заряджати позитивом. 
  • Навчання в школі "AplusB learning centre" реалізується через індивідуальний підхід (звучить банально), але ми це бачимо наступним чином: в залежності від рівня знань та можливостей, для кожного клієнта/учня прописується індивідуальний план навчання (рівень знань, визначення та постановка мети, аналіз сильних та слабких сторін, рекомендації стосовно того, над чим потрібно посилено працювати: вимова, лексика, граматичні конструкції, які підручники/ресурси використовувати, тривалість навчання і т.д). Саме орієнтуючись на цей план викладач та учень крок за кроком досягатимуть поставленої мети. 
  • Заняття проводяться в групах до 6 чоловік, в межах одного заняття різні учні/студенти виконуватимуть різні завдання з однієї теми, якщо для одного виклад ведеться коротко та про головне, то іншим пояснюють все більш детально та даються завдання вищої складності). Таким чином займаючись у групі, Ви отримуєте індивідуальний підхід із можливістю розвивати навички спілкування.
  • Оцінювання результатів навчання також індивідуальне, тобто підсумок отриманих знань буде зроблено в розрізі Вашого особистого прогресу (а не у порівнянні з рештою учнів групи).
  • По закінченню курсу кожному учню/студенту ми надаємо персоналізовані рекомендації щодо подальшого удосконалення знань.
Курсы
Категории курса: языковые - английский язык.
Возраст аудитории: студенты, взрослые, пенсионеры.
от 7199 грн
Оценка посетителей
Пока никто не дал оценку этой компании, и вы можете поставить свою оценку первым.
При заполнении формы была допущена ошибка
Неверно заполненные поля отмечены красным.
Пожалуйста, проверьте форму еще раз.
Ваша оценка
Выберите мышкой число звезд, на которое вы оцениваете компанию и кликните, чтобы зафиксировать результат.
Имя*:
Комментарий*:
не более 1000 символов (введено: 0)
Проверочный код*:
5 английских букв:
 или Отменить

Все курсы в Киеве, а также вузы в Киеве, колледжи и техникумы в Киеве, репетиторы в Киеве, тренинги в Киеве, работа в Киеве

Обратная связь