Докладна інформація про компанію

Україно-Іспанський Центр був створений у 2000 году на базі НТУ Дніпровська Політехніка і являється єдиним  університетським центром, що спеціалізується на викладанні іспанської мови і підготовці до міжнародних екзаменів DELE.

Ми пропонуємо:

  • Викладання іспанської мови та культури іспаномовних країн для всіх бажаючих;
  • Підготовка слухачів центру до здачі офіційних міжнародних екзаменів іспанської мови із наступним отриманням сертифікатів та дипломів Міністерства Освіти Іспанії;
  • Організація та проведення культурних та навчальних закладів, які сприятимуть зростанню зацікавленності щодо вивчення іспанської мови та культури іспаномовних країн;

Україно-Іспанський Центр надає можливість вивчення іспанської мови всім бажаючим. В Центрі відбувається постійний набір слухачів у мовні групи різного рівню мовної підготовки, від початкового до просунутого. На базі Центру працює розмовний клуб.

За підтримки Посольства Іспанії в Україні, Центр приймає участь в організації циклів іспанського кіно і низки інших заходів, призначених для публіки, що зацікавленна у вивченнні іспанської мови та культури.

Центр тісно співпрацює із Асоціацією Іспаністів України в межах програм, націлених на розвиток української іспаністики.

В Центрі викладають висококваліфіковані спеціалісти, серед яких кандидати філологічних наук та магістри філології. Наші викладачі мають високу професійну підготовку та багаторічний досвід у викладанні іспанської мови, володіють сучасними методиками викладання іноземних мов і постійно підвищують свою кваліфікацію на дидактичних курсах, наукових конгресах та конференціях, що відбуваються в Україні, Іспанії та інших країнах.

Заняття в Центрі проводяться із використанням найновіших навчальних матеріалів іспанських видавництв (Edelsa, Edinumen, Difusión, SGEL).

З 2002 року Україно-Іспанський Центр має офіційну акредитацію Інститута Сервантеса, що надає йому право на організацію та проведення міжнародних екзаменів іспанської мови як іноземної  (DELE) всіх рівнів, від А1 до С2.

Курси
Категорії курсу: мовні - іспанська мова.
Вік аудиторії: середня школа, студенти, дорослі, пенсіонери.
Оцінка відвідувачів
Поки ніхто не дав оцінку цій компанії, і Ви можете поставити свою оцінку першим.
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте компанію і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
Партнери сайту
MiniBoss Business School Odessa, бізнес-школа
MiniBoss Business School Odessa, бізнес-школа
Всі партнери | Стати партнером

Усі курси в Дніпрі, а також ВНЗ в Дніпрі, коледжі та технікуми в Дніпрі, репетитори в Дніпрі, тренінги в Дніпрі, робота в Дніпрі

Зворотній зв'язок