Цей навчальний заклад знаходиться на окупованій території.
Ми не гарантуємо достовірність даної інформації.
Докладна інформація про компанію

«Супер-Дітки» -
це затишний і доброзичливий дитячий клуб в м. Донецьку.
 
Ми впевнені в тому, що всі діти різні, але всі, без винятку, талановиті і допитливі!

Кожна дитина від природи наділена різними здібностями! Багато що залежить від того, в яких умовах малюк дорослішає. Дуже важливо вчасно допомогти крихітці розкрити його природні можливості, навчити його з цікавістю і задоволенням осягати світ.

Програма центру розвитку "Супер-Дітки" грунтується на вже зарекомендували себе методиках як російських, так і зарубіжних педагогів. З відомих світові рекомендацій по вихованню і навчанню дітей взято саме потрібне, ефективне, цікаве, корисне і необхідне для розвитку сучасних малюків. Програма також включає в себе авторські розробки педагогів нашого дитячого клубу, засновані на практичному досвіді, накопиченому в процесі роботи. У нашому клубі передбачається індивідуальний підхід до кожної дитини (групи не більше 6 осіб) відповідно до його характером активності, енергетикою.

Педагоги Клубу - кваліфіковані фахівці, захоплені своєю справою, творчі, які постійно вдосконалюють свої знання, відвідуючи тематичні курси та семінари.

Крім того, клуб регулярно проводить для вихованців та їх батьків веселі ранки та тематичні відкриті уроки.

Курси
Категорії курсу: початковий розвиток - початковий розвиток, творчість, дошкільна освіта.
Вік аудиторії: дошкільники.
від 480 грн
Оцінка відвідувачів
(по 5 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте компанію і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Нам исполнился 1 год в сентябре и по рекомендации друзей мы отправились "к Супер-Деткам". Кирюшка от занятий в восторге. Буря положительных эмоций от эстафеты и творчества (мы и лепим из теста, высыпаем крупами, рисуем пальчиками и не только...). Занятия очень насыщенные и разнообразные, много музыки. Педагог Иванна - замечательный человек и грамотный специалист.

,

Мы тоже занимаемся в "Супер-Детках". Первоначально основной нашей целью было адаптировать Полину в детском коллективе (через год собираемся в детский сад). Достаточно было нескольких занятий и Полинка уже оставалась на занятиях сама (ей всего 2 года). Но, кроме этого, каждый урок Поля получает много новых знаний, повторяет все песенки, стишки, всю комнату мы украсили рисунками и аппликациями (есть, что показать бабушкам и дедушкам). Спасибо огромное "Супер-Деткам".

,

Клуб "Супер-Детки" порадовал своей простотой. Очень уютно, тёплая, почти домашняя обстановка, большое количество интересных развивающих игрушек, спорт. инвентаря. Занятия динамичные, весёлые, детки много танцуют, играют на музыкальных инструментах. Творчество - просто сказка, никогда бы не могла подумать, что в 2,6 года ребёнок может делать такие замечательные и уникальные работы! Работой Насти ( нашего педагога) полностью довольна. Индивидуальный подход и эмоциональность - это то, что не оставит ни ребёнка, ни его родителей равнодушными. Очень рекомендуем Центр "Супер-Детки".

,

Ходили в Супер-детки в прошлом году (когда Сашуньке исполнилось 1, 5 года). Преподаватель по раннему развитию Иванна сразу очень увлекла моего малыша. Занятия разнообразные и насыщенные, много музыки, очень интересное творчество (тесто, пластилин, крупы, краски). Результат виден был сразу. В этом году уже записались в следующую возрастную группу. Нам очень нравится в Супер-детках.

,

Хороший клуб. Мы занимались в течение года. Грамотный педагог-психолог Светлана Викторовна отлично подготовила моего сына в школу, в конце мая прошли тестирование легко. Я очень довольна. Сомневалась отдавать ли в школу в этом году (нам 6 лет исполняется только в октябре), но по итогу от сомнений не осталось и следа.

Партнери сайту
ІнфоТех, навчальний центр
ІнфоТех, навчальний центр
Всі партнери | Стати партнером

Усі курси в Донецьку, а також ВНЗ в Донецьку, коледжі та технікуми в Донецьку, репетитори в Донецьку, робота в Донецьку

Зворотній зв'язок