Докладна інформація про компанію

Курс загальної англійської мови спрямований на розвиток всіх мовних складових, а саме:

  • мовлення (speaking) – здатність висловлювати думки та емоції справжньою живою мовою;
  • аудіювання (listening) – можливість сприймати та розуміти мову на слух;
  • читання (reading) – здатність розуміти, усвідомлювати та запам‘ятовувати тексти та усні повідомлення;
  • письмо (writing) – спроможність переносити думки на папір англійською мовою, вести неформальне та офіційне листування;
  • користування мовою (use of English) – знання та використання граматики та конструкцій в англійській мові.

При викладанні англійської мови на курсах ми використовуємо авторські методики на основі 20 річного досвіду викладання мов у вищих навчальних закладах з врахуванням специфіки групового навчання.
Також користуємось навчально-методичними і мультимедійними розробками Oxford University Press.

Заняття проводять досвідчені педагоги з використанням мультимедійних засобів і авторських методик навчання.
Ми пояснюємо і навчаємо, а не сидимо за столом невідриваючи голови від книги викладача з правильними відповідями.
Слухачі курсів додатково безкоштовно забезпечуються методичною підтримкою через сайт - це навчально-методичні матеріали, електронні книги і словники, он-лайн відео і аудіо матеріали, навчальні комп'ютерні програми та ін.

Курси
Категорії курсу: мовні - англійська мова.
Вік аудиторії: студенти, дорослі.
від 250 грн
Оцінка відвідувачів
(по 6 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте компанію і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Дуже хороші курси. Відвідую вже 3 рівень. Викладачі вміють вкласти в наші голови ту англійську. все проходить цікаво, на одному подиху. Комфортні приміщення, тепло, достатньо місця. Вчимо в основному розмовну мову, але також і граматику і письмо не забуваємо.

,

Курси те що треба. Викладачам велике спасибі.

,

Дуже гарні курси, з кожним новим уроком вони подобаються мені все більше і більше. Для мене вони стали чудовим способом відволіктися від роботи і у невимушеній формі отримати бажані знання. Я не прийшов сюди за сертифікатом. Пріоритетним для мене є те, що залишиться в мене в голові. Тут назвичайно хороший підхід до вивчення мови. Ви перевершили мої очікування. Моя мотивація вивчати і покращувати рівень знань збільшилась в рази завдяки Вам. Ну ось і все, я свою субєктивну думку висловив.

,

Закінчив на цих курсах вже 3 рівень. Враження тільки позитивні. Зручне місце розташування, створено всі умови для занять, просторе приміщення. Викладачі з досвідом роботи, які пройшли стажування в англомовній країні. Добре пояснюють граматику, в якій я не дуже )) Хороша атмосфера в групах. Ми всі здружились. Заняття двічі в тиждень, що дуже зручно для працюючого і постійного підтримання рівня.
* Коментар Антона залишив явно конкурент, або даун. Оскільки методика і підручники Оксфордського університету. І сама основна перевага курсів - це живе спілкування.

,

Супер.

,

Відвідую курси з вересня. Надзвичайно задоволений. прийшов до них після 2 місячних інтенсивних, які виявились неефективними. За 5 місців я ЗАГОВОРИВ англійською !!!!!!!! З помилками, але говорю ))))))))) На цих курсах толково пояснюють, а не тільки перевіряють наші вправи за книжкою з правильними відповідями.

Партнери сайту
MiniBoss Business School Odessa, бізнес-школа
MiniBoss Business School Odessa, бізнес-школа
Всі партнери | Стати партнером

Усі курси в Івано-Франківську, а також ВНЗ в Івано-Франківську, коледжі та технікуми в Івано-Франківську, репетитори в Івано-Франківську, робота в Івано-Франківську

Зворотній зв'язок