Оцінка відвідувачів
(по 38 коментарям)
При заповненні форми була допущена помилка
Невірно заповнені поля відмічені червоним.
Будь ласка, перевірте форму ще раз.
Ваша оцінка
Оберіть мишкою кількість зірок, на яку ви оцінюєте дитячий садок і натисніть, щоб зафіксувати результат.
Ім'я*:
Коментар*:
не більше 1000 символів (введено: 0)
Перевірочний код*:
5 англійських букв:
,

Вихователька Олеарник Ірина Ярославівна має групу соняшник це людина з великої букви яка має терпіння , просто прекрасна !любить дітей ,займається з ними ,проводить безліч виступів завжди дітей заохочує вчить як треба поводитись, розвиває,в неї дітки завжди чимось зайняті а не самі по собі.....дякуємо Вам і нашій дорогій Вирга Н.Б яка завжди допоможе і пітримує Ви супер таких як ви дуже мало у вас серця материнські,,,до вас дітки біжать з відкритою душею. Дякуємо)

,

Садок прекрасний є люди просто які люблять свою роботу і ставляться до дітей як до рідних а є підмінні які на тих дітей гавкають в прямому смислі
На даний момент 3/4групи в одної виховательки, мені малий казав що вихователька така стара кричить до всіх дітей шарпає за руки ...я все розумію багато дітей дуже тяжко є діти з якими не можливо знайти мову але якщо в неї таке ставлення до всіх то меже не варто бути і працювати з дітьми чогось доброго і прикладу ви таким ставленням не зможите увійти в довіру до діток ...мені б дуже хотілось щоб такі люди не працювали і не псули репутацію такого класного садка...

,

Хочу залишити позитивний відгук ясельній групі"Малятко". Цілком задоволена вихователем Мар'яною Ігорівною,яка з повагою відноситься до кожної дитини. Коли забираю дитинку до дому, вихователь завжди розповідає в деталях,як себе дитина поводила протягом дня,що їла чи ходила в туалет і т.д.

,

Цей ДНЗ відвідували двоє моїх дітей. Відгук залишаю дуже позитивний. Харчування нормальне. Ніколи не було проблем з животами, все свіже. Територія доглянута. Особлива подяка Тихонькій Мар яні Ігорівній за щоденну працю. Неодноразово бачила як вона займається з дітками, проводить чудові свята, одним словом професіонал своєї справи, такі вихователі справді рідкість в наш час.

,

Мій відгук стосується більше виховательки ясельної групи "Малятко" . Людина завжди не задоволена дітьми. Правда, не всіма, бо вибирає собі любимчиків ( за якими принципом - можна лише здогадуватися) і з ними носиться навіть в буквальному сенсі. А решта - так, масовка. Нам її радили, а я не раджу.

,

Мені садочок дуже подобається і дитина йде з задоволенням... Напевно велику роль відіграють вихователі, в нас Леся Михайлівна, група "Ягідка"... Дуже хороший вихователь... На рахунок харчування(роблю висновок зі слів дитини), то напевно як для державного садочку досить нормальне... Часто дітки гуляють, в групі чистота і порядок...

,

Не подобатися ставлення вихователь до дітей.Синок мій переляканий став.сидіти з дітьми довше 17.00 не хоче.Каже звільняйтесь, це не її проблеми.хоча працює садок до 18.30.Взятки страшні.харчування жахливе

,

Садок жахливий, завжди здирають гроші і до дітей відношення зневажливе. Як кажуть "риба гниє з голови".....

,

Незнаю як в інших групах, але в нашій групі з дітьми дуже мало працюють. Діти самі по собі соваються по кімнаті, коли не прийдеш. А буває і взагалі без нікого, бо та десь пішла, а друга в туалеті, хоч забирай любу дитину. Може зайти будь-хто.

,

Дуже хороший садочок!
Чудові вихователі,діти задоволені!
Ідять все що дають,вдома не хочуть,а в садочку ідять.
Група "Сонечко" просто клас.Галина Володимирівна та Ольга Михайлівна дуже хороші й моя донечка іх дуже любить!!!

,

Моя внучка вже давно у школі, але згадує цей садочок з теплотою, і я теж. Хтось там щось наклепав про хабарі...нехай то буде на його совісті. Ми не давали нікому ні копійки і не чули ні про що подібне. Навіть здавали "на щось" дуже рідко. Дякую усьому персоналу+ тим вихователям, що пішли на пенсію.

,

Ми дуже задоволені садком (гр. Казка) і вдячні Тетяні Романівні та Оксані Ярославівні за увагу, терпіння і любов до нашої дитини. Заняття цікаві і різноманітні, готується і проводиться багато гарних і веселих свят, діти добре доглянуті. Стосовно харчування, моїй дитині підходять не всі страви, проте відсутність насильного годування забезпечує їй гарний настрій в садку щодня. Ми пишаємося тим, що долучилися до ремонту приміщення групи. Я вважаю, що потрібно самим шукати шляхів вирішення проблем, а не чекати, коли прийде "Тося" і все нашим дітям зробить. Також я вдячна усім бітькам, які дарувли іграшки, подбали про килим, приносили посуд, сприяли в часі ремонту, та підготовки свят, усім, хто жертвує кошти на необхідні дрібниці. Дякую виховательці та її помічниці, нашому муз. керівнику п. Соломії за те, що перетворюють будні наших діток на свято. Щиро вдячна і завідуючій садком Марії Євгенівні за щирість, порядність і пильну увагу до всіх проблем, прохань та пропозицій. Разом ми - сила!

,

вихователі групи"Ягідка"- молодці. Ми вс дуже-дужелюбимо. Так тримати!!!

,

Садок непоганий ,були в групі Сонечко. Вихователь Галина Володимирівна ,дуже гарно ,і з любовю ставиться до діток. Велике їй за це спасибі!!!!!!

,

Cадок прекрасний. Ми батьки Вас підтримуємо і дякуємо Вам за виховання наших дітей.

,

Моя донечка ходить в групу "Квіточка". Я садочком дуже задоволена. Чудові вихователі і всі працівники. Особливо подобаються свята. Хто з вас був на підсумковому занятті з катехизму про милосердя - це просто чудо. Дякую завідувачці за чудово організовану роботу в садочку.

,

Мій синок ходить в групу "Ягідка". В садок він іде із задоволенням, іде як на свято. А, це завдяки чудовій виховательці Тетяні Михайлівні, та турботливій Марії Іванівні. Ці вихователі: привітні, уважні і милі до маленьких чад. Моя дитина в цій групі завжди чиста, доглянута, сита та весела. Вона із садочку повертається з щасливи оченятами додому. Це означає. що йому в садочку добре і затишно. Низький уклін Вам Маріє Іванівно і Тетяно Михайлівно, що Ви піклуєтесь про наших дітей, що Ви для них друга мама. Дякуємо Вам за те що Ви у нас є.

,

впринципі садочком задоволені!один син ходить в групу "Зернятко",в якій присутня добра дисципліна,Софія Зеновіївна вихователь строгий,але справедливий,а нянічка,Ольга Іванівна,дуже добре дітей кормить і доглядає.А меньший син ходить у групу "Зайчатко",де теж ми задоволені.Людмила Леонідівна дуже гарно бавить дітей,доглядає їх,дітки і малюють і співають всякі співанки,але й дисципліна присутня.А п.Світлана(нянічка) і помиє і передіне і памперси поміняє( і при аварійній ситуації заполоще колготики і трусики і складе в кульочок).персонал садочку привітний і доброзичливий.звичайно ж все купується і робиться в садочку за батьківські кошти,але в цьому працівники садочку не винні.

,

Дуже поганий садочок !!! Постійні побори !!! Харчування жахливе!!! Просто всі бояться сказати правду

,

неподобається те, що приймають дітей з простудою,знаю навіть про випадок коли 2 дні приймали дитину з вітрянкою,яка вже була добре виражена.В садочку все робиться за батьківські гроші, а потім приходить державна перевірка і дивитися, як все гарно і чисто,а чия це заслуга!Може вже досить обдирати батьків від миючих і туалетного паперу і до ремонтів.При вступі в садок дай, на випуск зроби садку подарунок.Закликаю батьків схаменутися І відмовитись від різних оплат,частина яких осідає незрозуміло де.

,

Ми відвідуєм групу Малятко. Дуже задоволені роботою вихователя і помічника. Марія Григорівна і Юля Олегівна дуже професійно виконують свої обовязки. Дитина завжди доглянута.

,

Дуже задоволена садочком. Моя доця щаслива у цьому садочку , а саме у групі "Сонечко" . Низький уклін Галині Володимирівні і Олі Михайлівні, за все що вони роблять для діток. Діти з радістю йдуть у групу і йдуть додому із щасливими оченятами. Дякую за турботу , щирість і ласку ,що дарували нашим діткам . Дякую Марії Євгенівні за таких турботливих вихователів і няню, яку моя доця полюбила як власну бабусю.

Стосовно їжі у садочку...Моя дитина , чесно кажучи, звикла лише до домашньої їжі, і ніде , і у садочку теж, не хоче їсти, або майже не їсть. Але це НЕ ВИНА ВИХОВАТЕЛІВ І НЯНІ...Це не є для мене проблемою, дитина їсть зранку вдома, щось перекусить у садочку, і добре вечеряє вдома. Але вона повертається із садочку щаслива, усміхнена і хоче туда йти знов - для мене це показник того,що дитині там добре. Це головне. Дякую ще раз щиро і від усього серця. З повагою Оксана С.

,

Садочком дуже задоволена . група Малятко дуже хороша велике дякую Мар"яні Ігорівній , Юлі , Марії Григорівній(що на заміні)

,

Хороші вихователі. Дитина задоволена.

,

Ми ходимо в групу Малятко.Дуже задоволені основним вихователем.Дитина завжди охайна,усміхнена,з задоволенням відвідує садок.Заняття завжди цікаві,кожен день дітки роблять щось нове.

,

Садочок непоганий. Вихователі намагаються сховати свій непрофесіоналізм за хорошим ставленням до дітей та повагою до батьків. Але... Батькам хочеться, щоб їх діток виховували та навчали професійні, з досвідом роботи вихователі. Тут таких одиниці.
Директор садочку уважна, привітна, чуйна, копетентна, проста у спілкуванні людина. Дякуємо Вам Марія Євгенівна!
І ще, особисте спостереження, рівень садочку визначається не тільки ремонтом, професійними знаннями вихователів, смачним різноманітним меню - це впершу чергу культура і виховання самих БАТЬКІВ.
Що Ви можете вимагати від інших, якщо самі нічого не хочете зробити - ні для своїх дітей, ні для садочку, в якому Ваше маля проводить цілий день. Йде мова не про гроші, а про відношення батьків до самого процесу перебування дитини в садку. Про державне фінансування, напевне всі знають, наскільки воно мізерне. На мою думку - батьки в садочках повинні бути активнішими.
А загалом садочок хороший.
Всім вихователям -ДЯКУЮ!

,

Гарний садок

,

Садок супер

,

ужасний

,

Я теж не дуже задоволена садочком,згіна з коментарями Лесі. Вехователі в основному старі і непрофесійні,чекають лише взятки!

,

Я щось не дуже задоволена садіком. Синок як почав ходити в садік то завжди приходить хворим..два дні в садіку потім місяць в дома і так вже 4 міс. це мене не влаштовує.

,

А я дуууууже не задоволена садком :(((!
Непрофесійні вихователі, абсолютно застарілі уявлення про здоров"я, стосовно їжі - цього 2011-2012 року зовсім зіпсувалося меню. І як результат - 30% якісного навчально-виховного процесу, від жовтня до квітня відсутність прогулянкового режиму, а на запитання: "що ти сьогодні їла?", доця відповідає: "зупку і хліб", постійні заміни і нестабільність....
сучасним і тямущим батькам - НЕ РАДЖУ!!!!!!
думаємо про зміну садка....:(((

,

супер садок

,

Класний п`ятизірковий садок . Найкращий у місті Львові ,тому що вихователі тут СУПЕР.

,

Хороший садок, вихователі професіонали; моя донечка із задоволенням іду в садочок.
Один недолік - часті заміни в графіках роботи вихователів.

,

І мені садочок дуже подобається. Порядок. Дитина завжди в садочку їсть, навіть таке чого вдома не хоче.

,

Садок нормальний група Зернятко-СУПЕР

,

гарний садок, але по понеділках не дають зранку кашу

Партнери сайту
Дитячий садок «Центр детства»
Дитячий садок «Центр детства»
Всі партнери | Стати партнером
Див. також:
Зворотній зв'язок